www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

je'l ja gresim ili momci ne zele da budu prijatelji?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
paja1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 398

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 06, 2008 10:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

CatchTheWreck lepo receno....u potpunosti se slazem....


_________________
Zivot je lep,samo ga treba gledati sa prave strane
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 10, 2008 8:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cach je to dobro reko, imam i ja nekoliko drugarica, al to sad ovdje nije pitanje.

Taj dripac ti je prišo sa jako jako lošim folom, al i to nije tema

Tema je momci ne žele da budu prijatelji... Isto je to i oburnuto, stvar je takva, da smo ljudi željni i ljubavi i pažnje i da nismo sami. Drugari/ce nam svima dođu kao pomagalo, al nikad kao onaj stalni partner, i kad propadne šansa za ljubavnim partnerem, onda se ne traže novi prijatelji, pogotovo ne kod propalog (potencialnog) partnera, jer kasnije, uvjek kad se vidimo sa tom osobom, podsjeti nas na ono "šta bi moglo biti a nije".

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 10, 2008 9:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ću se samo ponoviti, imam jedva dvije prijateljice, sve ostalo su muškarci koji su mi kao - braća. Za mene bi doslovno incest bio da se medju nama razvije nešt više, medjutim pošto se znamo dugo, to se više ni ne može dogoditi, jednostavno smo postali kao braće i sestre, prijatelji smo i točka. Smile

Ali takodjer imam i muške drugove koji mi nisu bliski a i ne muvamo se, jednostavno smo poznanici i možemo popiti cugu vani ili pomoći si u nečemu a da to ne bude zato da bi pravili netkoga ljubomornim.
Ne znam zašt to mora uopće da se komplicira.
 
meeee
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 25 Dec 2007
Poruke: 221

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 10, 2008 11:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

[quote="paja1911"]
jerotije je napisao/la sledeće:
evo gledaj sama....koliko imas drugova?Za koliko njih bi dala svoj zivot a i oni za tebe?2-3?E to su prijatelji,a njih sigurno nisi srela tako sto su ti banuli odjednom,nego stalozeno,vremenom.


uff...o ovome ne volim ni da razmisljam.Samo za troje njih bi dala zivot(ne racunajuci decka i porodicu..ovo je o prijateljima..) A samo sam za jednu osobu od to troje sigurna da bi dala zivot za mene.
Oni mi stvarno bas znace,ali nekako nije mi ni svejedno sta drugi misle o meni.Ne ocekujem da me svi vole i da mi svi budu prijatelji,ali ne volim ni da me ogovaraju/misle nesto lose o meni...
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 11, 2008 8:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uopće se nemoj time opterećivati, meeee. bolje je da imaš i jednog ali vrijednog prijatelja a ne njih 10 pa neka te ogovaraju i pričaju tko što hoće, toga će uvijek bit, cijelog života imamo netkoga tko misli da živi umjesto nas! Wink sebe gledaj i gradi svoj svijet koji ćeš djeliti sa drugima Wink
 
meeee
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 25 Dec 2007
Poruke: 221

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 12, 2008 12:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Anđela je napisao/la sledeće:
uopće se nemoj time opterećivati, meeee. bolje je da imaš i jednog ali vrijednog prijatelja a ne njih 10 pa neka te ogovaraju i pričaju tko što hoće, toga će uvijek bit, cijelog života imamo netkoga tko misli da živi umjesto nas! Wink sebe gledaj i gradi svoj svijet koji ćeš djeliti sa drugima Wink


e tu si upravu.Stalno me ogovaraju,al nije vise vazno jer mi se zivot toliko promenio(i vecinom u losem smislu) u zadnjih 6 godina,da mi vise nista nije vazno.Upravo sam shvatila da bih ja za tri prijatelja dala i zivot,za svoga decka i za svoje roditelje,a da od njih(osim mojih roditelja i mozda,ali veliko mozda decka) niko to ne bi uradio.Njima je svejedno da li se smejem ili placem. I danas sam sebi rekla "od danas ces biti ravnodusna prema svima,osim prema roditeljima i prema decku..ne znam ni sama zasto prema njemu nisam ravnodusna.trebala bih da budem,al jbg volim ga...glupa ljubav!!!)
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 12, 2008 11:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^joj,meeee ti si jedno zbunjeno dete i covek prosto i jedino iz tog razloga ne moze da ti zameri neke stvari Wink
Imas jos puuuno godinica pred sobom da neke stvari zaista i spoznas i razumes i prihvatis (kao i svi mi uostalom, imamo jos mnogo toga da naucimo).
Nemoj brzati,nemoj juriti za nekim idealima (hmm,mozda si ti ipak jos uvek mlada -da se tako izrazim- da bih ti ja sad razbijala neke iluzije,ali.. ). Razgovaraj sa roditeljima,sa nekim starijijm,iskusnijim,nekim ko ti je blizak i svakako u tvojoj okolini. Smatram da ce moci neke stvari bolje da ti objasne i neke stavove predoce.
Prijateljstvo je jedna velika enigma,nedokuciva. Zasniva se na ljubavi i poverenju ali i na jos mnogo cemu. KOmplikovano do bola Mr. Green
Decko je prolazna stvar. Za njega zaista treba dooobrooo razmisliti pa tek ona i figurativno "dati zivot za njega". Samo polako,korak po korak.
 
paja1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 398

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 12, 2008 11:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zatvaranje nicemu ne vodi....nikad u zivotu nemoj da dozvolis da se zatvoris i da ostanes bez osecanja....to je nesto najruznije sto moze da ti se desi...toliku prazninu neces moci da podneses i neces moci da verujes da nesto tako postoji...meni se jedanput desilo to...odjedanput sam ostao bez osecanja jedno nedelju dana...ne znam sta mi je tad bilo,dal sam bio bolestan ili sta,ali ja ne mogu da ti opisem koliko je ta praznina velika i koliko je strasno to da ne osecas ni strah,ni mrznju,ni srecu,ni ljubav,ni tugu....

elem,Andjela(bas smo nesto poceli da se raspravljamo medjusobno Very Happy nista licno,samo imamo sukob misljenja,ne bih da pomislis nesto drugo) neko od tih drugara sigurno,ali 10000% se palio bar jednom u zivotu na tebe.I isto tako mislim da kad bi krenula u neku inicijativu,da bi vecina od njih prihvatila,ako ne na prvu loptu,onda posle nekog vremena kad bi stali i zapitali se.To sto ti imas takav odnos sa drugovima ne znaci da oni imaju sa tobom.Zele te oni kao drugaricu,ali ne bi im smetalo i da budete nesto vise.Ipak je to priroda,nemoguce je da i sa jedne i sa druge strane nema nicega(sem u slucaju kad je gay:-D)

_________________
Zivot je lep,samo ga treba gledati sa prave strane
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 12, 2008 3:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

aaaa, a ti si upoznao moje frendove pa su ti to rekli ili kaj?

1. Ne mora netko bit gay da bi mi bio muški frend. Možda sam i jedina na svijetu, ali to su ljudi koji obostrano osjećaju isto što i ja - nismo jedni drugima za veze. Smile

2. Poznajemo se svi od naše 6 godine, živjeli smo zajedno dok smo išli u srednju, tak da uopće nema potrebe da ovak javno iznosiš neke svoje zaključke koji su zapravo priiiilično smješni jer da me poznaješ, da si nas vidio, pa da kažem ajd ima neko svoje mišljenje. Ali ti ne znaš niti jedan dio naših života i svoje ( ponovo ) kategorizacije nemoj da iznosiš i da me mješaš u sve to. Baš mi je krivo kaj nemaš takve prijatelje kao ja pa da znaš da mi jesmo kao braća i sestre. Sorry Razz Nadam se da ćeš imati jednog dana ovakvo bogatstvo od prijatelja koje ja imam pa da ne moraš tako mislit o svima . Wink

A i ti imaš još puuuno vrjemena da skontaš kako se sve to odvija među prijateljima i da nije sve baš tak podijeljeno kak ti misliš. Wink
 
paja1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 398

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 12, 2008 4:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nikad ne mozes da znas sta oni osecaju...ne mogu da se raspravljam,mrtav sam gladan...Smile Uvek moze da se desi neka privlacnost ili se jednom u zivotu to desilo....ne moguce je totalno da se iskljucis 100%vremena....to je priroda:-D Ajd i ja mnogo ke*am....pozz

_________________
Zivot je lep,samo ga treba gledati sa prave strane
 
meeee
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 25 Dec 2007
Poruke: 221

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 12, 2008 6:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

paja1911 je napisao/la sledeće:
zatvaranje nicemu ne vodi....nikad u zivotu nemoj da dozvolis da se zatvoris i da ostanes bez osecanja....to je nesto najruznije sto moze da ti se desi...toliku prazninu neces moci da podneses i neces moci da verujes da nesto tako postoji...meni se jedanput desilo to...odjedanput sam ostao bez osecanja jedno nedelju dana...ne znam sta mi je tad bilo,dal sam bio bolestan ili sta,ali ja ne mogu da ti opisem koliko je ta praznina velika i koliko je strasno to da ne osecas ni strah,ni mrznju,ni srecu,ni ljubav,ni tugu....


upravu si,zatvaranje je tesko,ali mislim da cu uzeti taj rizik.ustvari vec sam pocela.nije sjajno,ali bolje je nego kad verujem i nadam se,a onda se razocaram.
 
paja1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 398

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 12, 2008 8:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bolje je voleti jednom u zivotu i posle biti povredjen,nego nikada ne voleti....drugo nista ne zelim da ti kazem....

_________________
Zivot je lep,samo ga treba gledati sa prave strane
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> je'l ja gresim ili momci ne zele da budu prijatelji? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 3 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon