www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

RomEo_90 trazi
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Tražim ~
::  
Autor Poruka
RomEo_90
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 13 Sep 2007
Poruke: 338
Mesto: Loznica/Malmö

sweden.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 03, 2008 10:59 pm    Naslov poruke: RomEo_90 trazi Na vrh strane Na dno strane

Ovako:
Treba mi ona staaaara pesma, a znam samo ovaj deo teksta:

Idemo dalje, lets goooo, idemo dalje, idemo dalje, niko nam nista ne moze (to je matoro k'o Biblija, ne znam ko izvodi)

Sergej Cetkovic - Pogledi U Tami

Tose - Igra Bez Granica

Aerodrom - Digni Me Visoko

Ko ima, nek mi se javi na dekiid2@hotmail.com


 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 04, 2008 12:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za staaaaru pesmu molim te da prvo postaviš pitanje ovde Arrow http://www.domaci.de/viewtopic.php?t=37891 pa tek onda pesmu zatražiš ovde Smile

Ostatak stiže za nekoliko minuta Smile

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
Raziel@Nosgoth
א Ali Alakinא
<i><b>א Ali Alakinא</i></b>





Datum registracije: 21 Avg 2007
Poruke: 4465
Mesto: The Pillars of Nosgoth...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 20, 2008 6:03 pm    Naslov poruke: Re: RomEo_90 trazi Na vrh strane Na dno strane

RomEo_90 je napisao/la sledeće:
Ovako:
Treba mi ona staaaara pesma, a znam samo ovaj deo teksta:

Idemo dalje, lets goooo, idemo dalje, idemo dalje, niko nam nista ne moze (to je matoro k'o Biblija, ne znam ko izvodi)...

Hmm... Confused Ako se ne varam, to je pesma koja se zove "Idemo dalje" a izvode je Basa i Deki. New Spiral

Pesma postoji kod "nas" i to upravo OVDE! Wink

Proveri, pa javljaj sta bi! Razz

_________________
 
RomEo_90
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 13 Sep 2007
Poruke: 338
Mesto: Loznica/Malmö

sweden.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 23, 2008 10:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@Raziel

Vau, hvala brate, mislio sam da je nikad necu naci!

@Sonic Lady

Hvala za pesme, ali i za instrukcije, izvin'te, nisam znao Very Happy
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Tražim ~ -> RomEo_90 trazi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon