www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

peaceee traži...
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Tražim ~
::  
Autor Poruka
peaceee
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Avg 2007
Poruke: 3

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 04, 2008 5:33 pm    Naslov poruke: peaceee traži... Na vrh strane Na dno strane

jel mi moze netko nabaviti pjesmu:
Beat Fleat-Nostalgicna

Molim vas!!!!

Moj mail je:boris.sb@live.com


 
Raziel@Nosgoth
א Ali Alakinא
<i><b>א Ali Alakinא</i></b>





Datum registracije: 21 Avg 2007
Poruke: 4465
Mesto: The Pillars of Nosgoth...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 20, 2008 6:20 pm    Naslov poruke: :P Na vrh strane Na dno strane

Ne moras bas da molis, ali zato mozes da koristis pretragu sajta, preko pretrazivaca Pogodak! recimo, jer sam tu numeru upravo Ja slao pre svega nekoliko dana u temi Irnes24 Trazi... Rolling Eyes Shocked Wink

A ovog puta ti je saljem direktno u Inbox, pa uzivaj! Idea Cool

_________________
 
peaceee
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Avg 2007
Poruke: 3

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 14, 2009 11:43 pm    Naslov poruke: peaceeee trazi.... Na vrh strane Na dno strane

Jako bi vas molio da mi pronadjete ovu pjesmu od Milana Stankovica..
Pjesma ide ovako: Diskonektuj se s neta, Odjavi se sa chat-a, Zar nije lepši stvarni Od nestvarnog sveta, Daj skini se sa fejsa,

moj mail: boris.sb@live.com

[Edit by Raziel@Nosgoth: Spojena dupla tema.]
 
Raziel@Nosgoth
א Ali Alakinא
<i><b>א Ali Alakinא</i></b>





Datum registracije: 21 Avg 2007
Poruke: 4465
Mesto: The Pillars of Nosgoth...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 15, 2009 10:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prvo, ova tema je tvoja i svaku pesmu koju trazis mozes da pises upravo ovde, nema potrebe da otvaras nove sa istom svrhom. Idea Wink E, sad sto se tice pesme, kada god nisi siguran koji je naziv ili izvodjac neke pesme, obrati se clanovima u temi Arrow Tražim naziv DOMAĆE pesme ili izvođača..., a kada to saznas tek tada zatrazi tu numeru u ovoj temi, i ako je neko ima, poslace ti je. Very Happy

Toliko, pa javljaj kada saznas! Cool

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Tražim ~ -> peaceee traži... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon