www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ne mogu da ugasim kompjuter ? ? ? ? ? ? ?
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~
::  
Autor Poruka
robik
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Okt 2002
Poruke: 46
Mesto: Wien

PorukaPostavljena: Ned Maj 04, 2008 7:46 pm    Naslov poruke: Ne mogu da ugasim kompjuter ? ? ? ? ? ? ? Na vrh strane Na dno strane

Imam problem sa windows vistom na 2 kompjutera nemogu da ga ugasim .Windows sve radi super i svi ostali programi ali jedini problem je sto nemogu da ga ugasim.Prvi kompjuter je Amd 4200+ x2 2 gb ram 4 x 512 ploca Asus M2NPV-VM sa integrisanom karticom nvidia geforce 6150
hdd 250 gb ostali i nije bitno drugi je Amd 3800 + x2 2 gb ram 2 x 1gb ploca MSI K9AGM2 integrisana kartica neznam tacno koja je i obadvoje imaju isto napajanje chieftec 400w sve je novo kupljeno i sve radi u Windows xp ali u Visti nece da se ugasi dali neko zna sta je problem.Stavio sam mu novi BIOS nepomaze vise puta sam preistalirao windows i nista nepomaze cak sam i pozajmio drugo napajanje od prijatelja i opet nece na windows visti a na windows xp oce koliko hoces puta.Znaci ovako idem misem da ga ugasim on pocinje da se gasi slika sa monitora je crna monitor ide da spava a ventilatori u kompjuteru i dalje rade ko ludi i svetlimi lampica da komjuter idalje radi.


 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 04, 2008 8:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a da probas da ga iskljucis iz struje za pocetak? pa onda pravac kod nekog kompjuterskog tehnicara....ako ti je toliko hitno

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
robik
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Okt 2002
Poruke: 46
Mesto: Wien

PorukaPostavljena: Ned Maj 04, 2008 8:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma nije mi toliko hitno stavio sam ja windows xp i nije problem ali bih hteo da stavim i vistu
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 04, 2008 10:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Fazon je u tome sto se Vista ne gasi kao XP. Pogledaj sliku. Wink

_________________
Inside my heart is breaking
My make-up may be flaking
But my smile still stays on...
 
robik
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Okt 2002
Poruke: 46
Mesto: Wien

PorukaPostavljena: Sre Maj 07, 2008 6:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

isao sam i tamo ali nece pa nece restartuje se normalno ali nece da se ugasi
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 08, 2008 9:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da li imas blue tooth (plavi zub) instaliran na tom kompjuteru? Citajuci druge forume, dosta njih je imalo problem sa BT, sa Carbonite programom i sa nvidia drajverima.

Ako imas vremena da se zezas instaliraj opet vistu ali bez ikakvih drajvera, pa probaj na shutdown. Ako radi onda instaliraj jedan po jedan drajver i posle svakoga probaj da uradis restart i shutdown.

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 08, 2008 4:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vrlo je moguce da joj neki drajveri smetaju. Ali stvarno nije potrebno instalirati bilo kakve drajvere jer ja jos nisam dosao u situaciju da mi je potreban za bilo koji hardware, ukljucujuci i kameru za mikroskop za koju i ne postoji drajver za vistu.
Imao sam i ja problema sa bluetooth-om, a resio sam ih tako sto sam sve vratio na pocetak, jednostavno ukljucio bluetooth u usb, sacekao par minuta da se instalacija zavrsi i to je to.
Moze problem da bude i ako vista nije update-ovana u skorije vreme, jer je sada mnogo stabilnija nego u pocetku kad se pojavila.

Uradi update, obori sve drajvere koje si rucno instalirao i probaj onda. Wink

_________________
Inside my heart is breaking
My make-up may be flaking
But my smile still stays on...
 
robik
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Okt 2002
Poruke: 46
Mesto: Wien

PorukaPostavljena: Ned Maj 11, 2008 6:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo probao sam po 100 ti put instalacija od nule znaci formatiranje diska i instalacija viste bez drajvera .Pokusao sam da ga ugasim i nista ventilatori i dalje rade .Onda sam isao na update viste i skinuo oko 60 update programa i drajvera restart instalra sve i onda pokusam da ga ugasim nista opet ista prica.U ostalom nema plavi zub niti graficku karticu graficka je integrisana.
Tu istu vistu sam bez problema ugasio na sigurno 5-6 kompjutera gde sam ga instalirao znaci nije do viste nesto je drugo.
Danas sam probao i da stavim graficku karticu pomislio sam da nije do integrisane graficke ali isto se ponasa.Ostalo je samo jos hard disk i ram memorija to jos nisam vadio .Sta mislite o tome.
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 12, 2008 11:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedino sto mi pada na pamet je ako imas garanciju, ganjaj preko garancije, neka oni gube malo vremena.

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
robik
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Okt 2002
Poruke: 46
Mesto: Wien

PorukaPostavljena: Čet Maj 22, 2008 3:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Napokon sam pronasao resenje kada sam iksljucio IDE kabal gde je bio dvd rw vista se ugasila .Stavio sam taj dvd rw na drugi komjuter kod kolege i vista nije mogla da se ugasi , znaci dvd rw je pravio problem.
Dvd radi narezuje cita sve ali zbog necega pravi problema oko gasenja komjutera.
Hvala svima na odgovorima.
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 23, 2008 2:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nema na cemu i drugi put!
Najbitnije je da je problem resen Very Happy
Eto, nesto smo novo i naucili danas.

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~ -> Ne mogu da ugasim kompjuter ? ? ? ? ? ? ? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon