www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Pomozite amateru...
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Male tajne velikih majstora kuhinje ~
::  
Autor Poruka
RomEo_90
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 13 Sep 2007
Poruke: 338
Mesto: Loznica/Malmö

sweden.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 05, 2008 9:21 pm    Naslov poruke: Pomozite amateru... Na vrh strane Na dno strane

Ljudi, ne snalazim se sa ovim novim receptima otkako sam dosao u ovu Svedsku, umem brate pasulj, boraniju da skuvam, pogacice da opravim, tako nesto, rizoto, eventualno, ili lazanje. Ali, sad mi keva trazi salatu sa rakovima, i to slanu. Ja sam prvo hteo sve da Vas postedim truda, pa sam googlao, ali uzalud. Ako neko ima recept, nek ostavi pliiiz... Keva je pocela gadno da me smara. Znaci, jos jednom, treba mi recept za:

Slanu salatu od rakova. Bilo kakva pomoc je dobrodosla. Hvala unapred


 
Miss Independent
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Mar 2008
Poruke: 69
Mesto: Panchevo.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 08, 2008 4:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Salata sa rakovima

1 kg krompira
1/2 l pileće supe
1/2 kg kuvanih repova od rakova
250 g paradajza
1 glavica crnog luka
100 g zelenih maslina
peršun
1 kašika senfa
2 jaja
sirće
ulje
so, biber
svež krastavac
veza rotkvica


Skuvati krompir i jaja. Kada je krompir gotovo iseci ga na kolutove i preliti sa vrelom supom, posoliti i zakiseliti smesom senfa i sirćeta i ostaviti oko 30 minuta da se dobro ohladi.

Iseci luk na krugove, a peršun iskidati i ostaviti da se malo prosuši.
Jaja i paradajz iseci na kriske i dodati zajedno sa lukom u već pripremljen krompir.

Dodati začine po ukusu i staviti masline i peršun preko salate.

Prijatno! Very Happy

_________________
 
RomEo_90
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 13 Sep 2007
Poruke: 338
Mesto: Loznica/Malmö

sweden.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 27, 2008 7:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala Puno! Sacemo Probamo, Pa Javljam Sta Je Bilo! Very Happy
 
cupakabra
*the dancing girl*
<b>*the dancing girl*</b>





Datum registracije: 30 Sep 2006
Poruke: 1763
Mesto: taaaaamo daleeeeko

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 24, 2009 6:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pichice:
umutis 3 soljice brasna
1 soljicu jogurta
1/2 soljice olja (koristi istu solju)
i 1 prasag za pecivo...
to lepo zamesis jagodinka i kad se testo sjedini kidas saku testa, napravis kuglicu i oklagijom rasiris da bude precnika do 15cm ali da ima i debljinu oko 1cm
ne sme nigde rupa da bude!
i sda kad si to uradio i stoji ti "palacinka" od testa na stolu onda uzmes kecap i po sredini uzduz malo nasaras a da ti kecap bude na rastojanju od ivice (vidi sliku XD )

e i kad sve to lepo stavis onda dohvatis desni i levi kraj i lepo spojis ivice skroz, cvrsto, bez rupa!

naravno rerna se zagreje, 220 stepeni i peces deset minuta

_________________



ne placi zato sto se zavrsilo, smej se jer se dogodilo!
CuPaKaBrA
 
Bobak_BL
* Domaci Lazov *
<b>* Domaci Lazov *</b>





Datum registracije: 06 Avg 2010
Poruke: 8210
Mesto: sta te briga...za moje mjesto...

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 12, 2010 3:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a kako stavis raka u ove pichice...ne razumem ja ovaj recep nista... Rolling Eyes
a ovoj slici se smijem vec pet minuta... Laughing Laughing Laughing
ne kontam... Rolling Eyes sta je ovo... Laughing Laughing Laughing

_________________
S ljubavlju je isto
kao i sa sjenom...
ako za njom trcis,
dostici je neces nikada.
no samo joj okreni ledja,
ona ce te zauvijek slijediti....
Rolling Eyes
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Male tajne velikih majstora kuhinje ~ -> Pomozite amateru... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon