www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Gigabyte "Smart Touch" telefon
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Mobilna telefonija ~
::  
Autor Poruka
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 07, 2008 8:39 am    Naslov poruke: Gigabyte "Smart Touch" telefon Na vrh strane Na dno strane

Kompanija Gigabyte reputaciju je stekla najpre po proizvodnji kvalitetnih matičnih ploča i grafičkih kartica. Međutim, poslednjih godina Gigabyte se oprobao (i to veoma uspešno) i na polju pametnih mobilnih telefona (smartphone). Njihova izuzetno uspešna serija GSmart uređaja dobila je novog predstavnika. Telefon, pod imenom Smart Touch, je izuzetno intuitivan i naklonjen korisnicima. Ono što se najviše ističe kod ovog telefona, a na šta ćemo i mi obratiti posebnu pažnju, jeste njegov "touch screen" interfejs, koji je fleksibilan, transparentan i pomalo podseća na Apple. Smart Touch omogućuje korisnicima da na „standby” ekran dodaju do 16 najviše korišćenih aplikacija iz menija, koje se koriste kao prečice. U videu možete videti kako je lako manipulisati ovim aplikacijama uz pomoć jednostavnih dodira ekrana ovog telefona. Ono što je najzanimljivije, jeste mogućnost kastomizacije korisničkog ekrana. To znači da je svaki korisnik u mogućnosti da stvori radnu površinu prema svojim potrebama i estetskim vrednostima. Gigabyte Smart Touch telefon radi pod Windows Mobile platformom, a na komercijalnom tržištu trebalo bi da se pojavi tokom narednog leta.


_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
zasto banovan?
Upozorenja: 2 od 3

U INAT BAGRI
U INAT BAGRI



Godine: 113

Datum registracije: 28 Apr 2008
Poruke: 1523
Mesto: za sankom

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 09, 2008 11:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

previse soli u moru,jos jedan proizvod koji je "multipraktican" a opet beskoristan.

P.S. za sve one koji nisu znali,u takve tehnicke "gadgete" proizvedene u USA ugradjuju se cipovi za lociranje putem GPS a time se navodno amerikanci (jeste namjerno,malim slovom a!) stite od hakera,terorista,islamista i slicnih "rizicnih grupa".

Stoga,ako hocete da budete ponosni vlasnik jednog ovakvog uredjaja,sacekajte da se proizvodnja preseli u Bangladesh ili Rumuniju,jer oni tamo ne znaju da ugrade cip za lociranje Wink

_________________
Jedan i jedini duplirani član, HELLBRINGER.

U inat svima,bez mane i straha.

Hajdemo dalje,moja tugo,
tamo gdje nas ne zna niko,
pričo moja iz djetinjstva,
na tebe sam navik'o...

Mijenjam ženu za dvije krave,šifra PROŠIRUJEM KAPACITET!

Sva vlast rakiji !!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Mobilna telefonija ~ -> Gigabyte "Smart Touch" telefon Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon