www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Tonijev 2006/2008 kutak
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~
::  
Autor Poruka
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 08, 2008 9:59 pm    Naslov poruke: Tonijev 2006/2008 kutak Na vrh strane Na dno strane

Tko je jamio jamio mi najveceg svalercinu
jamila ga zenica Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
eh tako ti je to druze nema vise cile mile Mr. Green Mr. Green
Nego da ne bi vazila previse druze .......
zelila te ja Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green pa svratih ovdje da ostavim trag Very Happy
kako ja ne mogu bez Sarajeva tako saljem ti nesto s mojih prostora Mr. Green bitango jedna Mr. Green
bitanga i princeza



 
toni2006
$$ doctor 4 love $$
<b>$$ doctor 4 love $$</b>





Datum registracije: 28 Maj 2006
Poruke: 9515
Mesto: purger city

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 02, 2008 4:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma vidi ti ove shvalerke...u srce ravno! Mr. Green Mr. Green Laughing
Eh da greske nema pa di bi joj kraj bio... Wink Wink
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 03, 2008 11:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hah, podseti me na pesmu: Ko je jamio - jamio... Mr. Green Laughing
A, da ne preteram i ja sada.
Chika toni2006, samo da kazhem da nas ima, "ovak malo starshih", koji su tu negde. Very Happy
Toliko.

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
toni2006
$$ doctor 4 love $$
<b>$$ doctor 4 love $$</b>





Datum registracije: 28 Maj 2006
Poruke: 9515
Mesto: purger city

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 06, 2008 8:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala na podrsci strichek baraba! Mr. Green Mr. Green Nek se mi jos drzimo,a Shanica jos godinu,dve i vec ce pocet o botoxu razmisljat Mr. Green Mr. Green Mr. Green
 
Mysty
~abhor~
<b>~abhor~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 29 Maj 2007
Poruke: 29514

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 11, 2008 4:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

ti meni ne mozes da cestitas sprat za koji sam se dobro pomucila (dobro,to sam slagala Mr. Green ) a ja tebi mogu nesto da kazem ovde u tvom kutku je li Question


Dobro,dobro,u svakom slucaju voli tebe tvoja drugarica Razz Embarassed
evo uredila sam malo sobicu za tebe i tvoju dragu...
 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 23, 2008 8:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gde si , toni druze moj?

Ako dolazis u BG, obavezno mi se javi , pa da izadjemo zajedno i da se ponapijamo. Pa onda da te nauci tvoj drug tradicionalne srpske vestine: razbijanje lustera, prevrtanje stolova, maltretiranje konobara, kesanje muzicara po drvecu...
Uh, al bi se "usnjirali" od pica kad bi se sreli, je li toni? Ajde, dace Bog valjda...


poklon ---> poklanj... ne mogu da verujem, da li je moguce da si toliko talican i srecan.
Za poklon dobijas zastavu Kirgistana koju od sada mozes da koristis u profilu. Sreckovicu jedan, najbolja zastava te zapala.

pozzz i sve najbolje!

Sledeca promena zastave tek na 700 205 poruka!
 
toni2006
$$ doctor 4 love $$
<b>$$ doctor 4 love $$</b>





Datum registracije: 28 Maj 2006
Poruke: 9515
Mesto: purger city

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 24, 2008 9:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

OOOOoooo pa ko se to mene sjeio?? Laughing Laughing
Nadam se da neću otipkat tih 700000 poruka prije nego se zarundamo
U planu je neki BG samo stalno neke neplanirane gluposti u zadnje vrijeme odgađaju put
 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 29, 2008 9:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

toni2006 je napisao/la sledeće:
raptor i škorpijica-već vidim tatu raptoru kako uvodi red u kuću Mr. Green


Provodadžišeš, provodadžišeš... Spajas me sa svastikom, pa gde ce ti dusa, tonci moj! Sa svajom bi da me oženiš, spajalice moja!.
A najlepšu zastavu sam ti poklonio, najlepšu zastavu sam tebi sačuvao i tako mi vraćaš. Za srce si me ujeo.
A šta misliš da ja odem u temu " spojite par" i da napisem idealan par su toni i cenzurisano?! A , tonci, surovo jel da? Znaš na koga mislim?

Neću, nisam takav, volim ja tebe i pored ovog svetogrdja koje si zamislio.
A imam i poklon za tebe : idi u temu "koja vam je asocijacija na nick ".

pozzzz druze moj!

@clanovi foruma/uprava sajta
A najlepšu sam mu zastavu poklonio! Crying or Very sad Crying or Very sad
 
Jejaorka
~Angel azul~
<b>~Angel azul~</b>





Datum registracije: 03 Apr 2008
Poruke: 39404

greece.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 30, 2008 1:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tonči Laughing Laughing ...samo jedan cmok u prolazu i begam Wink

_________________

I ne znam kad i ne znam gdje
Ici cemo istom stranom ulice...
Vjeruj mi duso srest cemo se
U svijetu tajni mi nismo sami...


 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 06, 2008 9:57 pm    Naslov poruke: leteci Bugarin Na vrh strane Na dno strane

A jel znas ti, tonci, kako zov... Je l' me slusas, druze? Ok, da nastavim...
Znas li ti , tonci, koji je fudbaler imao nadimak leteci Bugarin?
A, znas li? Hristo Stoickov!!!
Znas l iti, tonci moj, da je on na svetskom prvenstvu Nemcima krknuo gol i zavio ih u crno. Zabiberio im i to bas ono ...Prc! Domacinski im zabiberio Bugi.
Prc, uz samo stativu! Sto bi rekao jedan od Toplaovica " Tako se to radi, kratko ,ali cenzurisano.
Mi odosmo u sledeci krug takmicenja, a vi se lepo pakujte kuci.
Ma opasan Bugi bio, cudo od igraca. Kum od Miroslava Ilica.
Jedva cekam da dodjes na 8. sprat pa da postanes leteci Purger domaceg.de.
Ke bidnes Hristo Stoickov sajta domaci.de. A batke, malko li je?

Popescu, ex kapiten Barselone:
"A najgori je bio onaj Hristo Stoickov, on je po ceo dan kad smo bili u karantinu slusao srpsku muziku i nije dozvoljao da se , dok putujemo autobusom, slusa bilo sta osim srpskih narodnjaka. Svi smo napamet naucili pesme njegovog kuma Miroslava Ilica".

leteci Bugarin

 
toni2006
$$ doctor 4 love $$
<b>$$ doctor 4 love $$</b>





Datum registracije: 28 Maj 2006
Poruke: 9515
Mesto: purger city

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 10, 2008 7:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj naklon druze raptore,uvijek me nasmijes! Laughing Laughing
A tebi Jejo cmok da te doceka kad opet naletiš u prolazu Wink
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 12, 2008 3:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svratih, navratih u poseti da pozdravim ljubnem i da begam Wink
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~ -> Tonijev 2006/2008 kutak Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon