www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Konjanikov kutak
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21, 22  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~
::  
Autor Poruka
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 11, 2009 4:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e, tak Embarassed Very Happy

 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 18, 2009 5:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bosanac, samo da te pozdravim i naravno evo i kavice Wink

 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 18, 2009 11:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Samo da ti kazem da mi nedostajes


_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
erilla
~kuin lumihiutale~
<b>~kuin lumihiutale~</b>





Datum registracije: 24 Apr 2007
Poruke: 11947

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 19, 2009 7:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo specijalno za moj sugradjana direktno iz Skalce Very Happy


Prvo sam mislila donjeti nesto drugo, ali ipak zdravlje je na prvom mjestu Mr. Green, pa zato ... Arrow

_________________
I dižem glavu gore, kao ratnik što ide u boj. Dok vetar šiba u lice, ja odlazim stari moj ...
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 20, 2009 7:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Anđela, srčeko, ljubim i ja tebe. Dok bi ja na ovom kompu tebi nešto uzvratio slikom, opsjedio bi ili do kraja očelavio. LJubim i ja tebe.

Amerikušo, hvala na kafi.

Sugrađanko, lopov si ti... Znaš da daš u trenu kad se ja več najedem... Ali misao računa, a mljleko je ipak mljeko, još kad je Alpsko, ihhh, hvala puno.


I sad Biseru i tebi da se javim, nedosrtaješ i ti. Nemam više ama baš nikakve mogučnosti da dođem na net, da se malko družimo. Valjda če se popravit. Šaljem je tebi ljubac jedan u naše Saraj'vo.

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 20, 2009 8:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Konjanik je napisao/la sledeće:
Anđela, srčeko, ljubim i ja tebe. Dok bi ja na ovom kompu tebi nešto uzvratio slikom, opsjedio bi ili do kraja očelavio. LJubim i ja tebe.

.


Ti ne moras nista uzvracati, dušo, sve znam ! Embarassed
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 20, 2009 9:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Konjanik je napisao/la sledeće:

I sad Biseru i tebi da se javim, nedosrtaješ i ti. Nemam više ama baš nikakve mogučnosti da dođem na net, da se malko družimo. Valjda če se popravit. Šaljem je tebi ljubac jedan u naše Saraj'vo.


Nadam se ludi moj Bosanceros da ce se to sto prije kod tebe popraviti i da ces sto prije vise vremena provoditi ovdje s nama...meni jako falis.

Tebe tvoj em Biser em jos k tomu i Crn puno puno pozdravlja iz hladnog i bijelog Sarajeva i salje ti ocean poljubaca i toplih zagrljaja.

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 21, 2009 6:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Al me raja voli, i to ona prava raja Embarassed

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 21, 2009 8:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znas kako kazu Konjicu..sve po zasluzi , a ti si to uveliko zasluzio..barem kod mene Laughing

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 02, 2009 10:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma ja! Nego, kako je? Ne pitah te tamo, aj reko ovdje ču, da se tamo ne editujem, ipak je ovo moje, pa smijem sve maltene Rolling Eyes Laughing

Raja, pozdrav svima od mene! Biseru, tebi jaranski Wink da me đetić ne bi ganjao

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 02, 2009 10:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hahahahaha nece đetić bolan Mr. Green

Ma dobro je vala brate moj , malo otoplilo pa odmah ljepse , smori ova zima Neutral

Šta ima kako kod tebe???

Pozdrav veliki za velika covjeka od male ali iskrene duse Mr. Green

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 03, 2009 11:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tačno da zima smori... Evo i ovdje ko fol malo otoplilo, ali danas kiša sve kvari. Vazda na terenu, ništa drugo i ne radim...

Pozdrav Velikanu Biseru!

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~ -> Konjanikov kutak Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21, 22  sledeća
Strana 19 od 22

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon