www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Konjanikov kutak
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~
::  
Autor Poruka
erilla
~kuin lumihiutale~
<b>~kuin lumihiutale~</b>





Datum registracije: 24 Apr 2007
Poruke: 11947

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 06, 2009 11:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Posto je Ljubljana poznata po magli i ruznom vremenu, donosim ti sunce ... danas je u ovom mom djelu Štajerske bilo bas lijepo vrijeme ... Very Happy



Jest da je slika sa interneta, ali moze proci, zar ne Wink

Pozdrav sugradjanu



_________________
I dižem glavu gore, kao ratnik što ide u boj. Dok vetar šiba u lice, ja odlazim stari moj ...
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 07, 2009 8:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Samo da se upisem da znas da te nisam zaboravila i da mislim na tebe i da mi falis mnogo ovdje na domacem Neutral

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 14, 2009 2:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

evo svratih i ja Mr. Green

donela sam ti nesto za klopu,nadam se da ce ti prijati Very Happy


_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 21, 2009 2:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sugrađanko, tad kad si to poslala, strefila si ne bi moglo bolje. fala, danas, ovdje u Kranjskoj gori, sunce pravo ljepo ide

Biseru, ne sumljam ja u jarane. LJubac

OOhohhhoooo pa da i ti dođeš... Neka neka, samo ti... Uvjek dobrodošla!

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 26, 2009 7:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zemo .. evo mene .. samo da ti se javim na brzaka .. nadam se da je sve u redu i da te poso sluša

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Sweet Honey
~~Docendo Discimus~~
<b>~~Docendo Discimus~~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 11 Nov 2006
Poruke: 14301
Mesto: ****Kod jedne krčme u planini****

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 26, 2009 10:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bato, stigo i ja na red Mr. Green
Ti znas sve sta ja mislim tako da nema potrebe da se stalno ponavljam, i znas koliko te volim i koliko si mi drag tako da cu ti samo ostaviti nesto sto znam da zelis Mr. Green

Toliko od tvoje seka Cupke Mr. Green Mr. Green Mr. Green

_________________
Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea...
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 28, 2009 4:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E moj zemljak... je*beno je ovo sve u zadnje vrijeme.. al vidjet čemo, dat če bog

Seko, uvjek i u svaka doba znam, a mislim da i ti znaš sve. Krivo mi je samo što se ne čujemo više puta, ali eto, bit če valjda i toga jednom. nego, ti meni ostavi tu trebu, a ne pišeš je voljna... nešto mi taj njen pištolj onako, malo odbojan, znaš da sam ja pacifista hehe... make love not war... ono bi po meni ovo drugo, a ja vala prvo Laughing Laughing Laughing

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
Jejaorka
~Angel azul~
<b>~Angel azul~</b>





Datum registracije: 03 Apr 2008
Poruke: 39404

greece.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 01, 2009 4:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Generacijo Shocked Shocked Shocked pa nema te uopšte... Crying or Very sad Crying or Very sad

Evo ja ispekla al nešto nemam apetit, pa ih ostavljam tebi Wink

Ljubim jakooooo pucaaaaa Wink


_________________

I ne znam kad i ne znam gdje
Ici cemo istom stranom ulice...
Vjeruj mi duso srest cemo se
U svijetu tajni mi nismo sami...


 
Mysty
~abhor~
<b>~abhor~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 29 Maj 2007
Poruke: 29514

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 03, 2009 9:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bato gde ti lutas? Ljubi te puno tvoja seka!!
 
Sweet Honey
~~Docendo Discimus~~
<b>~~Docendo Discimus~~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 11 Nov 2006
Poruke: 14301
Mesto: ****Kod jedne krčme u planini****

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 10, 2009 6:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bato, pa gde si ti...bas mi nedostajes, nema te da dodjes Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Ja samo da ti kazem da te puno vojim i da mi puno nedostajes i da ti ostavim nesto lepooo Mr. Green

jubiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim

_________________
Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea...
 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 16, 2009 11:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gde si, konjo, gde si , jaro moj? Evo, bash sad te hvalim na sav glas, pricam sve u superlativu o tebi.
@ostali clanovi foruma
Ako shtuca odmah se pita: Sigurno me onaj Muktar Samedov opet pominje na forumu, opet on nesto o meni.

Konjo, imam jednu lepu i jednu manje lepu vest za tebe.
Hoces prvo lepu ili onu drugu? Ajde lepu cemo...
Primamo izbeglice iz Slovenice, mi Bosanci smo takvi, dobrocudni i orni da svakom pomognemo. Racunaj da je sve sredjeno.
A manje lepa vest...
Vidi, konjo, da ti kazhem... Vracaj ti meni onu mecku ( onu od 500-600 kg).
Niti je 'ranish niti je pojish, sva je ufitiljila pored takog gazde. Ja ti je dao kao dar, a ti ...Pa, jaro, niti je 'ranish niti je pojish.
Vrci mecku 'vamo , a ja cu je pokloniti nekome ko voli zhivotinje.
Jadna mecka, nema sad ni 200 kila, a dao sam ti avetinju od zhivotinje.
Konjo, nadam se da je kod tebe sve ok i da si nam zhiv i zdrav, pa da se cesce vidjamo na forumu. Zelim ti od srca sto i sebi zelim.
Zdravlje, srecu i par... Ma sta ce ti pare, da odesh u poroke, da pocnes da jurish sojke, pa da te novac pokvari.
Srecu i zdravlje, a ostalo ce doci samo po sebi, kao sto znash.

Poklon? Nema!
Ajde da ne kazhes da smo mi Vojvodjani stipse evo smajli kao poklon.

Od mene toliko, neka ti svako pokloni tako nesto i ...Ih, blagostanje, moj konjo.

pozzzz + Wink
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 21, 2009 4:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E pa ovako:

Gdje sam? Često pitanje koje postavim i sam sebi... Na poslu, u stanu, nigdje, svagdje... ima me i nema me.

Seke moje Mysty i Sweet Honey, ljubi i vas vaš bato puno. Možda se nešto promjeni, pa me bude više, mada, ako bude promjena kakve se bojim, onda je bolje da je nema... Confused

Generacijo... I tebi odgovor ko i sekama. Puca naravno

Raptore, duži odgovor če biti kojom drugom prilikom. Mecu ne dam, jer je navikla na mene Wink

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~ -> Konjanikov kutak Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22  sledeća
Strana 20 od 22

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon