www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Konjanikov kutak
Strana 1, 2, 3 ... 20, 21, 22  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~
::  
Autor Poruka
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 08, 2008 10:08 pm    Naslov poruke: Konjanikov kutak Na vrh strane Na dno strane

Druze,
Bosancerosu moj
posto se ne vidjesmo dugujem kao prvo ispriku nadam se da ces ubrzo ponoviti obilazak fildjan nas Mr. Green i da cemo fildjanati abd....
Za Bosanca naseg jedna




Pozamasna Bosanka cmoketina Cool Very Happy
Bosanac



 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 09, 2008 8:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Izvuće se ti, ja reko eno je opet pobježe a sad se nejavlja kad ovo. svaka čast, nego, đe utjeće jadna ne bila? isko te po ćaršiji ko mahnit...

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 14, 2008 11:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znate svi one trenutke kad ste sami i toliko toga želite reći svojoj dragoj osobi a onda kad stojite preda njom ili joj pišete sve to preraste u šutnju i usne se ne miču nego drhte i tako u krug?
I dalje vi želite to reći toj osobi ali kao da se bojite da to neće bit dobro, da ćete zvučati skičavo etc?

E, tako se ja sad osjećam.
A i to što bih ovdje napisala, osoba kojoj je ovaj kutak posvjećen već sve zna Embarassed Embarassed Embarassed

Zna sve i sa šutnjom.


 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 15, 2008 4:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E ovako zemo .. ja necu nista da ti pricam .. samo cu ovako .. jedan veliki .. ovaj veliku .. sarajku da ti spicim .. pa ti zivio meni sto godina i nazad ..


_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 15, 2008 8:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja reko, ma koće meni ovdje pisati, nisam vam ja taj al eto ima nešto.

Anđela, i što nisi rekla, sve si rekla, znaš da su stvari jasne ko suze.

Boky, zemo, hvala tebi na pivkari, Eto pobjediše Rusi.... Wink

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 15, 2008 9:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Reko ja tebi da ce rusi da pobede .. sta sam ti rekao ?

Nego .. morel jos jedna pivkara ili .. Cool

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 15, 2008 9:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kako da ne, malo prije sam pijo Ulkera, sad more jedna prava Wink

Jbga, pobjedoše Rusi, al se i potukoše sa škotima, baš gledo u jednom Irish Pubu, bogami zemo, pravi degenek

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 15, 2008 9:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma nego sta .. rusi su to moj zemo .. nego .. ajd da tebi zemo malo bolju pivkaru da .. ova malo bolje sluzi



Jel de da valja Wink

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 15, 2008 10:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

đe ne bi valjala, uz takvu pivu, svaki dekolte je dobar

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
Jejaorka
~Angel azul~
<b>~Angel azul~</b>





Datum registracije: 03 Apr 2008
Poruke: 39404

greece.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 15, 2008 10:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo mene svratila, da uzvratim posetu, valja se... Laughing
I poklon sam ponela... Razz



_________________

I ne znam kad i ne znam gdje
Ici cemo istom stranom ulice...
Vjeruj mi duso srest cemo se
U svijetu tajni mi nismo sami...


 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 15, 2008 11:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hvala Jejo, svaka čast, ova plesačica je: m a š a l a !!!!!!!!!!!!!

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 28, 2008 9:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

" Znam laf si stari ti,
nemoj sve pokvariti,
pusti samo jednu sveću na Svetog Jovana,
ne čuvaj dugo pepeo tih dana..
Kad jednom odem..a poći ću.." Wink
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~ -> Konjanikov kutak Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 20, 21, 22  sledeća
Strana 1 od 22

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon