www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Konjanikov kutak
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 20, 21, 22  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~
::  
Autor Poruka
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 26, 2009 8:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo Raptore, druže stari, evo dužeg odgovora. Ko što sam obečao, jest da je dupli post, ali ovo je MOJ kutak....

Prvo ko prvo: Kažeš hvalio si me... Pred kim si ti to mene hvaliju i u superlativima govorio i da li če biti ikakve fajde od toga.

Drugo: Bogami, ljepo od Bosanaca da primaju Slovence. Nego mene interesuje i na ovom mjestu imal kakve fajde od toga. Znam ja svoj narod, pod Suncem Božjim, boljeg naroda nema, bar meni...

E sad oko mečke. Pa slušaj druže moj, ja tebi mečke ne dam, pa se ti puši. Ko što sam reko, navikla na mene. A to da si ti vidio neku suhovinu od mečke, to si ti gledo za nekom dobrom tetom pa vidio neku drugu mecu. Moja se bogami i u ovo doba krize i opšte narodne i svjestske recesije ugojila. Jedino, bojim se, pre neki dan, se pojavila neka mečka sred LJubljane, pa se bojim da nije krenula za mojom. Ne do joj Bog dragi, odma šiju zavrnem.

Druže moj, Eto, nije bog zna šta, ali je sve što ti imam u OVOM trenutku kazati. Kad bude prilike, bit če naravno još toga i svega i svačega.


Seke moje, Mysty i Sweet, ove hefte vam je bato tu negdje uvjek. A poslje opet, kad bog dadne. Neću da vam pišem ošečerene riječi, sve što bi trebo da kažem, to znate.


Generacijo. Hvala na hrani. Mada, se sad nešto pazim, čuvam kofolliniju. Puca naravno ko haubica.



_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 07, 2009 10:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gde si, bre, konjo? Nema te, pa se ja zabrinuo, nemam ja sa kim da se svadjam ovde. Ali ne brini sad ću ja da idem odmah u temu "Asocijacija na nick "i da te pomenem. Ta, mislim ja na tebe, brajkoviću moj.
E moj , konjo, nema te jedno vreme na forumu i niko da svrati ni u kutak ni da šalje poljuBci. A, jesi vidео? Kao u onoj pesmi od Vatrenog Poljupca " Kad sve prodje ostat ću sam". A kažu za Miću Vukašinovića da je lud i da ne zna šta priča.
Zna, more, zna! Pa ko je lepše opisao od njega opisao problem rock zvezde sa usponima i padovima, kakvi crni lud.

Poklon? Ima, jaro, ima...

Konjo, samo na jednu stvar misli, ne izlazi ti ona stvar iz glave, stoga evo ti na poklon ta stvar. ne jedna , nego više njih. Knjiga- čovekov najbolji prijatelj. pa do mile volje da čitaš.
nisi valjda pomislio da pričam o...o...o...
Ju naopako, daleko bilo....

Svako dobro , jaro, i sad ću ja da te/nas pomenem u asocijaciji na nick.

pozzzzz
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 12, 2009 8:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e moj jarane! Sta da ti pricam? Takav nam je vakat doso. Nije fol da smo se zaboravili, vec jednostavno mogucnosti nema. Malo vas je pravih ostalo sa kojim bi covjek i volio da poprica, al sila i nuzdu mjenja.

Hvala tebi na poklonima a cim bude mogucnosti dobit ces i ti nesto od mene. Sad ti zelim to da te sretnu poljuBci od neke fine tete

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 22, 2009 11:13 am    Naslov poruke: iz kornera, moj bato! Na vrh strane Na dno strane

Konjo, vidi ovo! Dao im gol iz kornera, lopta prošla golmanu kroz uši.
U prvom minutu utakmice!!!

Hahahahaha, ovo im je gora bruka nego Fljamurtari.

pozzz jaro!

iz kornera, moj bato!

 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 22, 2009 12:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gora bruka jaro moj, gora nego Fljamuntari garant, mada su jihi Iliri dobro osramotili. ma dobro, sramota u svakom pogledu na taj kljub

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
Jejaorka
~Angel azul~
<b>~Angel azul~</b>





Datum registracije: 03 Apr 2008
Poruke: 39404

greece.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 17, 2009 6:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Generacijo....nema smisla bre Laughing Laughing
Dok se ne javiš ostavljam ti mnogo....puca... Wink


_________________

I ne znam kad i ne znam gdje
Ici cemo istom stranom ulice...
Vjeruj mi duso srest cemo se
U svijetu tajni mi nismo sami...


 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 19, 2009 11:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A šta to nema smisla? e moja generacijo, da ti zanš, šta ja znam, odnosno da ti znaš šta ja ne znam... eee muke moje i tvoje!

jarani moji, koliko vas još ima, da ja vama nešto kažem. Sa eto godina koliko sam ovdje, i koliko jih imam na grbači (nije mnogo al i jeste) svemu dođe kraj, tako i nama ovdje. Nije ovo opraštajno pismo, ne pada mi na pamet i reko sam da se neću sa nekim pismom opraštati. Ma šta ja prićam, ja se i ne opraštam, nego vam pričam bezze nešto, tek toliko da vam pričam, pa ko ima uši neka sluša a ko ima ukusa, neka okrene glavu Laughing Laughing

ovom prilikom, da ja vas sve redom što vas ima pozdravim. a dat če bogo pa čemo se opet smijat glupostima i svemu tome što več sleduje.

Ajd vozdra!

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
Sweet Honey
~~Docendo Discimus~~
<b>~~Docendo Discimus~~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 11 Nov 2006
Poruke: 14301
Mesto: ****Kod jedne krčme u planini****

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 20, 2009 5:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bato, kakve su ti ovo reci? Necu to da cujem, znas da sam uvek insistirala na pozitivnom razmisljanju Mr. Green neces ti nas napustiti ni slucajno....jesi cuo? nemoj da pretim Laughing Laughing Laughing
sta ima novo? nema te ni na msn-u, kao da si u zemlju propao Crying or Very sad javi se bwe

jubi tebe tvoja seka puno Very Happy

_________________
Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea...
 
Jejaorka
~Angel azul~
<b>~Angel azul~</b>





Datum registracije: 03 Apr 2008
Poruke: 39404

greece.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 22, 2009 10:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eto vidiš generacijo, slažem sa ovom slatkom iznad Embarassed ...nema te ni za lek.... Crying or Very sad

_________________

I ne znam kad i ne znam gdje
Ici cemo istom stranom ulice...
Vjeruj mi duso srest cemo se
U svijetu tajni mi nismo sami...


 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 01, 2009 4:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma kakav ja i lijek? šta je vama, nisam ja za lijeka...

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 06, 2009 10:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Druže,
vrati li se ti sa 50° u hladovini? Very Happy

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 07, 2009 6:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vratih se vratih, al je druže opet upeklo bilo i poslje 50... nije doduše baš toliko, al ipak da se bosanac oznoji

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~ -> Konjanikov kutak Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 20, 21, 22  sledeća
Strana 21 od 22

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon