www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

djuska se djuska!!!!
Strana 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~
::  
Autor Poruka
Roberto-NS
Žderonja
Žderonja





Datum registracije: 28 Jul 2004
Poruke: 2519

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 11, 2004 12:34 am    Naslov poruke: djuska se djuska!!!! Na vrh strane Na dno strane

Koja je to vrsta muzike uz koju najradje djuskate??


Ja obozavam da skacem uz neki rock ili metal.....ili da se neodredjeno klatim levo desno uz neki house!

Kolce ne mogu da igram,nema sheme!!!


 
Ksenija_86
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 37

Datum registracije: 01 Avg 2004
Poruke: 1057
Mesto: Beograd-Medak

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 11, 2004 10:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

znas kako ,volim da djuskam uz house,latino house,mada kad zapiche narodnjaci a malo se popije...yuyuyuyu ima i kolce da se pichiiiii!

_________________
...krijem te u uglu oka svog...
 
SrebrnaTresnjica011
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 40

Datum registracije: 14 Jul 2004
Poruke: 4277

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 11, 2004 10:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tehno,rock,pop,dance,latino,house..narodnjaci..ma ne biram.
Ne igram jedino uz Operu hahhahahaha!
 
the_cica
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 30 Jul 2004
Poruke: 3520
Mesto: kragujevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 11, 2004 11:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma samo da me ponese ritam,onda ne stajem i ne biram!!!

_________________
....otvorim nebo lako
kad pozelim to......
 
Malena021
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 40

Datum registracije: 03 Avg 2004
Poruke: 924
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 12, 2004 5:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

latino, cuba...rock...ma sve je to ok, na sve me ponese ritam, ali kako pocnem da skacem kad zacujem zvuke- sto bi stariji rekli "ispiranja mozga"...sto tvrdje to bolje.... Smile AVE EXIT-DJ STAGE Smile
 
Daca
~Žena Sanjicinog švalera~
~Žena Sanjicinog švalera~



Godine: 51

Datum registracije: 16 Apr 2004
Poruke: 2617
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 13, 2004 12:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma ne biram uopste, ako mi se dopadne muzika djuskam uz sve...a ritam vozi,vozi..... Laughing
 
Manhattan
Psycho Killer
Psycho Killer



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 4031
Mesto: ...where the wild roses grow!

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 13, 2004 9:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...cupkam u mestu uz gotovo svaki sound, "klatim se neodredjeno levo-desno" uz reggae i hip-hop, podrhtavam uz pop i r'n'b, slemujem uz alternativnu mjuzu, a tabane odlepljujem od poda samo uz rock'n'roll...tako nekako...
 
D-S-L
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 48

Datum registracije: 18 Sep 2003
Poruke: 595
Mesto: Mnchen

germany.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 13, 2004 7:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

soul , dancefloor , techno , sve je to uredu ali ako pocne da se
udara po harmoniciiiiiiiiiiiiiii jaaaaaaaaaaaaoooooooooooooooooooo onda nema stajana . Zivela narodna ......................

_________________
 
Dachica13
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 10 Feb 2005
Poruke: 54
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 11, 2005 1:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja najvise volim da pocne zurku sa psihodelijom,pa prelazak na haus,zatim neki zabavnjak ,pa neki laksi narodnjak,pa na kraju kako ja to umem da kazem HARDCORE narodnjak-npr. kralj kafane tj. Toma Zdravkovic!!! Very Happy Very Happy
 
xvekab
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 25 Avg 2004
Poruke: 25

usa.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 24, 2005 3:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

RnB jer je to sada jedna on naj popularnijih vrsta muzike u U.S tako da sam se i ja adaptirala .. ali nije losa ni nasa Dance ili ti City Records for dance ..
 
lola83
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 30 Dec 2004
Poruke: 231
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 01, 2005 12:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sve sto ima ritam....hahahhahaah

_________________
Sve se moze...kad se hoce!!!!
 
stamenid
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jun 2004
Poruke: 9671
Mesto: daS ivoN

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 01, 2005 1:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma samo kad sam pijan se mrdam inace nekuvana noga

_________________
турбопичећи новосадиста

:s: :t: :a: :m: :e: :n: :i: - :d:
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~ -> djuska se djuska!!!! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  sledeća
Strana 1 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon