www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Eurosong 2008
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~
::  
Autor Poruka
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 14, 2008 1:02 pm    Naslov poruke: Eurosong 2008 Na vrh strane Na dno strane

Da vidimo vaših top 5 najboljih pisama, s ovogodišnjeg Eurosonga. Šta prognozirate?

Evo mojih top 5 :

1.Srbia - :-060 ( iako znan da je malo vjerovatno da opet pobijedi hehe ) Oro Smile
2. Česka- (Tereza Kerndlova - Have Some Fun)
3. Armenia- ( Sirusho- Qele, Qele )
4. Španjolska- ( Rodolfo Chikilicuatre - Baila El ChikiChiki)
5. Grčka- (Kalomira - Secret Combination)

Uz te ok je i Slovenia i Švedska...



_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
milica.saska
**principessa**
<b>**principessa**</b>



Godine: 36

Datum registracije: 11 Okt 2007
Poruke: 1263
Mesto: ~Destination Unknown~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 14, 2008 2:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jaoj,ja ne mogu da izdvojim 5 pesama koje mi se dopadaju,mogu 3 Laughing

Arrow Rusija
Arrow Naše ~Oro~
Arrow Slovenija

Inače,jedva čekam da počne Evrovizija,da vidim kako smo sve to organizovali,kakvi su Željko i Jovana voditelji,kakva će biti atmosfera..

Idealno losha,zašto misliš da je malo verovatno da će ~Oro~ pobediti?Nikad se ne zna Wink

_________________
All we've ever wanted is to look good naked, hope that someone could take it, God save me rejection from reflection, I want perfection...
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 14, 2008 3:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moji favoriti:

Jermenija - pesma od Sirusho mi se čini živahna, pevljiva, onako pravi hitić Very Happy
Grčka - isto mislim kao i za jermensku
pesma Islanda mi je takođe "ušla u uho" Very Happy

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 14, 2008 4:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

milica.saska je napisao/la sledeće:
Jaoj,ja ne mogu da izdvojim 5 pesama koje mi se dopadaju,mogu 3 Laughing

Arrow Rusija
Arrow Naše ~Oro~
Arrow Slovenija

Inače,jedva čekam da počne Evrovizija,da vidim kako smo sve to organizovali,kakvi su Željko i Jovana voditelji,kakva će biti atmosfera..

Idealno losha,zašto misliš da je malo verovatno da će ~Oro~ pobediti?Nikad se ne zna Wink



Ma iskreno, Oro i jest najbolja pjesma tamo al nekako ipak sumnjam da će opet pobijedit. Iako nikad se ne zna Wink

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
MTodorovic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Okt 2007
Poruke: 20
Mesto: BG - Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 17, 2008 8:39 am    Naslov poruke: Koncert zvezda Evrovizije na Kalemegdanu!!! Na vrh strane Na dno strane

Evo par fotografija sa besplatnog koncerta zvezda evrovizije na Kalemegdanu, petak, 16. maj 2008,

Wilde energy, Ruslana, ...,



Slovenija,




Marija i Zeljko,






Pa nadam se da ce evrovizijska groznica pocinje,...


edit: link ka drugom forumu uklonjen Wink

_________________
[Potpis uklonjen]
 
zasto banovan?
Upozorenja: 2 od 3

U INAT BAGRI
U INAT BAGRI



Godine: 113

Datum registracije: 28 Apr 2008
Poruke: 1523
Mesto: za sankom

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 17, 2008 11:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evrovizijska (eurosong) groznica ce opet biti ispolitizovana jer se tacno zna ko ce za koga glasati (Bosnia 10 points,Croatia 8 points,i tako dalje) + definitivno se nece izbjeci malogradjanske spletke i jadni tracevi otuznih novinarskih piskarala iz Srbije i okruzenja,a strani novinari ce opet pokusati da ih uce kako da kulturno rade svoj posao.

"Bombasticne vijesti" i naslovi kao sto su "pjevac pusta mlaz u WC-u" i slicna bolesna paparazzo blamiranja nece izostati ni ovoga puta.

_________________
Jedan i jedini duplirani član, HELLBRINGER.

U inat svima,bez mane i straha.

Hajdemo dalje,moja tugo,
tamo gdje nas ne zna niko,
pričo moja iz djetinjstva,
na tebe sam navik'o...

Mijenjam ženu za dvije krave,šifra PROŠIRUJEM KAPACITET!

Sva vlast rakiji !!!
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 17, 2008 2:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam ni jednu cula...cekam premijerno eurosong

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 17, 2008 8:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ni ja nisam čula ni za jednu pjesmu osim na kratko grčku. bolji mi je ugodjaj kad gledam na tv-u a ako se frendica potrudi možda bum sjedila ili stajala svejedno u Areni kao Vip. Razz
mada ne ludim za eurosongom, lijepo je imati toliko stranaca i turista u jednom gradu.
(sorry, profesionalna deformacija Laughing )
 
Grešnica
¤ grešna u ljubavi ¤
<b>¤ grešna u ljubavi ¤</b>





Datum registracije: 20 Jan 2008
Poruke: 5614

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 21, 2008 9:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Od ovih koje sam čula u prvoj polufinalnoj večeri, najbolja mi je Finska! Very Happy Very Happy Very Happy Zatim Crna Gora i Slovenija koje nisu prošle... OK je i Grčka... Rolling Eyes


 
Killaz
***Don Brate***
***Don Brate***



Godine: 33

Datum registracije: 08 Nov 2006
Poruke: 4662
Mesto: Somewhere in the universe...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 21, 2008 9:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma evrovizija mi s godinama sve vishe lici na cirkuski show,nego na nadmetanje u pesmama... Rolling Eyes

_________________
Vozim auto sa zvezdom na haubi,sedmica bembara S8 audi
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 22, 2008 6:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moje lično mišljenje o nekim pesmama:

Estonija Arrow Nije mi se svidela jer sam razumeo tekst. Very Happy
Belgija Arrow Pesma je malo naivna, ali lako ulazi u uši
Azerbejdžan Arrow Je l' baš mora taj falset? Sad
Irska Arrow Mrzim takve pesme o Evroviziji na Evroviziji. Podseća malo na ono "Primi meeee" iz predstave "Audicija". I Letonija je prošle godine imala pesmu "We are the winners of Eurovision" (pa su otpali ko malter)
BiH Arrow Izvinite, ali nešto mi se i nije svidela...
Rusija Arrow Jeste li primetili da pevač imitira Tošeta Proeskog?


Moji favoriti:
Jermenija Arrow Zanimljiva pesma.
Finska Arrow Opet pokušavaju nešto na fazon "Lordija". Mr. Green Izgleda da je Finska prestonica hard-metala. Cool
Grčka Arrow Baš tip pesme za Evroviziju. Mr. Green

Ostatak pesama ću komentarisati kad ih čujem. Zasad vidim da neke dedice predstavljaju Hrvatsku (a Ibrica Jusić se decenijama muči da ode na Evroviziju Mr. Green), gruzijsku pesmu sam čuo delimično, španska pesma mi se nešto i nije svidela (e, baš neću tako da igram! Ti će' da me učiš... Razz)

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
Grešnica
¤ grešna u ljubavi ¤
<b>¤ grešna u ljubavi ¤</b>





Datum registracije: 20 Jan 2008
Poruke: 5614

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 22, 2008 11:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gresnica je napisao/la sledeće:
Od ovih koje sam čula u prvoj polufinalnoj večeri, najbolja mi je Finska! Very Happy Very Happy Very Happy Zatim Crna Gora i Slovenija koje nisu prošle... OK je i Grčka... Rolling Eyes


Što se tiče druge polufinalne večeri, Hrvatska mi je najbolja, ne zato što je "moja" već zbog toga što je potpuno drugačija... I pred sam kraj preplavile su me emocije Crying or Very sad ... Žao mi je što Makedonija nije prošla u finale Sad ... A još neki moji favoriti su: oni Pirati (ne znam koju zemlju predstavljaju Confused ), Turska i Albanija. Uglavnom, ima dobrih pjesama, za razliku od prošle godine. Very Happy


 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~ -> Eurosong 2008 Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon