www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Marilyn Manson
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~
::  
Autor Poruka
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 05, 2006 10:35 am    Naslov poruke: Marilyn Manson Na vrh strane Na dno strane

Novo iz radionice Antikrista

'Crne gaćice će se vlažiti na zvuk moga glasa', najavljuje Manson nove pjesme. Sprema i vlastiti absint koji će biti gotov taman da ga roditelji mogu darovati djeci za Božić.


Marylin Manson spremio je u svojoj čudesnoj radionici pregršt nove glazbe za novi album. Kaže da ga je gotovo već skoro pola. Jedna od pjesama je i Rebels Without Applause, u kojoj se obrušava na nove bendove koji postaju popularni.

"Nisam ja od onih ogorčenih na nove bendove koji uspijevaju i kradu mi scenu. Ja sam izmislio scenu i reflektore! Ja sam crnilo. I dolazi usisati crveni tepih", kaže šok roker.

Snimio je i pjesmu This Is Halloween za DVD izdanje Predbožićne noćne more Tima Burtona.

"Bit će to himna svih vampira. Crne gaćice diljem svijeta ovlažit će se na zvuk moga glasa", skromno predstavlja tu pjesmu.

Tu su i drugi projekti - u Parizu snima film o tvorcu Alise iz zemlje čudesa Phantasmagoria: The Visions of Lewis Carroll, u Los Angelesu otvara galeriju i priprema proizvoditi absint.

"Nadam se da će izaći taman da ga roditelji stignu djeci darovati za Božić", kaže Manson za to zloglasno piće s visokim postotkom alkohola.

net.hr



_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 05, 2006 10:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne slusam njega,nije moj stil muzika uopste i samo dok ga gledam sam malo uplasena...
 
anabela
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 04 Feb 2006
Poruke: 860

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 05, 2006 2:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kad bi ga vidila uživo umrla bi od straha
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 05, 2006 4:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

brza111 je napisao/la sledeće:
kad bi ga vidila uživo umrla bi od straha


Haha i ja bih umrla na licu mesta !
Ne volim njegove pesme, ustvari nevolim taj stil muzike.
Ali ima par dobrih pesma koje us bas ono Twisted Evil :headbang:
 
Slejdž
Gospodja Selektorka
Gospodja Selektorka



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 4716
Mesto: Frankfurt/ Loznica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 05, 2006 5:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iskreno receno ne mogu da shvatim da se nekome svidja ta vrsta muzike
Samo kad ga vidim kako izgleda, kako mu izgledaju nastupi.
Brrr, ne hvala

_________________
Bez tebe ne smem
ja ne umem
disati,smejati se, hodati
 
MISS_J
ELeCTRiC_ChiCK
ELeCTRiC_ChiCK





Datum registracije: 16 Mar 2006
Poruke: 3261

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 05, 2006 8:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja njega volim...Bas mi se svidja njegov stil i muzika... Wink
 
nextmanja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 08 Okt 2006
Poruke: 7

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 08, 2006 1:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Covek je genije, sa takvim izgledom i stavom mlati pare.
Keep on "rocking" on a free world! Twisted Evil
 
romeomarkovic
Otrov za cure
Otrov za cure



Godine: 35

Datum registracije: 31 Maj 2006
Poruke: 1055

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 08, 2006 2:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sta reci o coveku koji je sebi izvadio 2 rebra operacijom da bi mogao sam sebi da odradi blowjob?!?!?! Shocked

_________________
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 08, 2006 2:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

romeomarkovic je napisao/la sledeće:
Sta reci o coveku koji je sebi izvadio 2 rebra operacijom da bi mogao sam sebi da odradi blowjob?!?!?! Shocked


Da ga ni jedna devojka ne zeli Laughing mislim koja bi devojka zelela imati takvog decka.
Nemmogu da zamislim da se probudim pored tekve osobe Shocked
 
sinck 1
Upozorenja: 2 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Avg 2006
Poruke: 54

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 11, 2006 9:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

po men kodaje iz pakla izaso
 
Sonezi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 07 Dec 2006
Poruke: 68

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 14, 2006 4:49 am    Naslov poruke: gd Na vrh strane Na dno strane

Pa jel znate da je on bio Mister na koledzu
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 14, 2006 9:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam zašto to čini od sebe, Bože sačuvaj

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~ -> Marilyn Manson Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 1 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon