www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sta vasi matorci slusaju ?????
Strana 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~
::  
Autor Poruka
Roberto-NS
Žderonja
Žderonja





Datum registracije: 28 Jul 2004
Poruke: 2519

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 11, 2004 12:39 am    Naslov poruke: Sta vasi matorci slusaju ????? Na vrh strane Na dno strane

Koje su to grupice sto vasi roditelji slusaju??


Moja keva obozava strani rock i hard rock...isto kao i nesto tipa Sting i Simply Red-a.....od domacih najvise slusa Kerber,Malo starog Merlina i naravno Balasevica.


Posto sa caletom sviram vec duuuugo godina.....moze se predpostaviti samo da je on ljubitelj Hard Rocka i Metala. Omiljena grupa mu je Deep Purple a pored toga tu su sve one standard grupice Black Sabbath,AC DC,ZZ TOP......bla bla bla...


ma blesava familija hehhe.....BLAGO MENI!!!!!


 
Manhattan
Psycho Killer
Psycho Killer



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 4031
Mesto: ...where the wild roses grow!

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 11, 2004 10:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Leća je bio sasvim u znaku rock'n'rolla....stan u Dalmatinskoj br. 109 je doslovno podrhtavao od Queena, Dire Straitsa, Bob Dylana, Janis Joplin...a onda red Riblje čorbe, Leb i sola, Električnog orgazma, Filma i tako ukrug.

A mama je sasvim druga priča. Trenutno je muzika ne vozi, ali sećam se da je svojevremeno padala na Meri Cetinić, Terezu Kesoviju, Legende...i sve u sličnom laganom maniru.

...srećom, ja sam tatina devojčica...
 
Eniac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 15 Sep 2002
Poruke: 183
Mesto: Niz Reku Zivota Plovim

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 11, 2004 3:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma evergrin narodnjake, sta ce matori drugo da slusaju...
 
niko_kao_Bane
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 48

Datum registracije: 14 Jul 2004
Poruke: 3231
Mesto: tako blizu, a tako daleko

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 11, 2004 4:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cale je bio u boemskom fazonu i voleo je stare dobre narodnjake poput Tome Zdravkovica, a keva ne pravi mnogo razlika ali najvise voli dobre instrumentale!!!
 
the_cica
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 30 Jul 2004
Poruke: 3520
Mesto: kragujevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 11, 2004 5:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moja mama obozava LEB I SOL,ali zato voli i Zeljka Joksimovica..... Mad

_________________
....otvorim nebo lako
kad pozelim to......
 
Darka
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 42

Datum registracije: 23 Jul 2004
Poruke: 2720
Mesto: tude-vude,kojekude

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 11, 2004 6:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mama stari fan The Beatles i kralja rock 'n' roll-a Elvisa...ruske narodne pesme znam napamet(mama opet hvala),uz nju sam ko mala slusala domaci rock i pop ..Colu,Balasevica,Bjelo Dugme,Valentino..ma bre ima ih..i danas to voli!Tata pravi srbenda..trubaci su mu najslabija tacka,a mene maltretita kolce da naucim,al nesto mi se ne da..a da cujete kao tek on peva ruske(ruske ciganske) pesmicice..hehehheheheh..para usi samo tako...

_________________


Ne mislim da mislim da ne mislim!!!!!!!

 
Ksenija_86
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 37

Datum registracije: 01 Avg 2004
Poruke: 1057
Mesto: Beograd-Medak

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 11, 2004 10:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tata je u onom fazonu,bjelo dugme,stari rok,mada tu prste ume da umesa i toma zdravkovic i narodnjacka stara kompanija(koja luda kombinacija?!),a mama pichi po legendama,voli zeljka joksimovica ,ali zato ludacki voli miroslava ilica,a ne razumem zasto...!? Rolling Eyes

_________________
...krijem te u uglu oka svog...
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 12, 2004 3:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bijelo dugme - zakon, kao i rock iz 80-tih, uz njega su me odgojili Smile sve u svemu nije lose...

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
Malena021
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 40

Datum registracije: 03 Avg 2004
Poruke: 924
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 12, 2004 5:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve zavisi kako je raspolozena...uglavnom su to neke baladice, ali narodnjake ne slusa.....
 
NINANENA
Veštica
Veštica





Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 1464

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 12, 2004 5:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kod mojih je bilo zabranjeno slusanje narodnjaka,a u muzicku se moralo ...........po obicaju sa matorcima nije lako
 
D-S-L
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 48

Datum registracije: 18 Sep 2003
Poruke: 595
Mesto: Mnchen

germany.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 13, 2004 7:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma mater mi ne slusa toliko muziku a cale bre samo narodnjake

_________________
 
*Jedinstvena*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 29 Jul 2004
Poruke: 131
Mesto: Lausanne

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 15, 2004 3:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E moja keva posandrca kad cuje Coloniju,na svako gostovanje ide samnom i dernja se barabar s nama mladima.....dobro ni keva mi nije bas matora,ona je 61-vo godiste al ko da je 81.vo Laughing
loooda je ko struja Laughing
a najgore je kad je za volanom i kad slusa Coloniju leleeeeeeeee Mikiiiiiiiiiiiiiiii......zalepis se za sediste kad rokne na gas Shocked Sad

Ali kad je jedan put odvalila Halida Muslimovica u sred centra,je se sakrila iza sedista da mi se ljudi ne smeju Embarassed .

_________________
--------@Jedinstvena@--------
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~ -> Sta vasi matorci slusaju ????? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  sledeća
Strana 1 od 19

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon