www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

NFL 2005/2006
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  

Hocete li pratiti strat nase NFL reprezentacije?
Da
38%
 38%  [ 7 ]
Mozda
11%
 11%  [ 2 ]
Ne, sta je to NFL
50%
 50%  [ 9 ]
Ukupno glasova : 18

Autor Poruka
CoYoTe
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 618
Mesto: Arandjelovac/RC ETF

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 12, 2005 7:40 pm    Naslov poruke: NFL 2005/2006 Na vrh strane Na dno strane

Da li ste pratili prethodnu sezonu?!Da li ste gledali XXIX SUPER BOWL ?!
PRO BOWL utakmica je kao i uvek u avgustu na Havajima.Ko ce pobediti?!
AFC(Americka Fudbalska Konferencija) ili NFC(Nacionalna Fudbalska Konferencija)

Hajde da vidimo ko prati ovaj kultni sport SAD?! Sta mislite ko moze do SUPER BOWL-a?!Da li mislite da su Philadelphia Eagles-i sposobna za jos jedan pohod na vrh?!!!


Ukoliko vas interesuje vise informacija o pravilima, dogadjanjima i popularizaciji ovoga sporta kod nas postavite ovde pitanje ili potrazite na:

www.nfl.com
www.safsrbija.com/ Wink



_________________

Join eRepublik here!!!


Poslednja prepravka: CoYoTe on Sub Okt 01, 2005 3:27 pm; ukupno izmenjena 3 puta
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 12, 2005 7:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cao hercegyu,

vidis da ide kako treba... samo sam promenio naziv teme! Wink

Ja pratim NFL negde oko 5 godine, ali ovu prethodnu sezonu nisam bas pratio, a i bilo je ocigledno da ce NE Patriots dodju do Super Bowl-a! Sezona je bila inace jako zanimljiva (uvek sam pratio rezultate i statistike).

Super Bowl nisam gledao uzivo, jer sam drugi dan morao da idem na faks, ali snimio sam i mogu ti reci da je bio strava, ma da je prosle godine bilo uzbudljivo kad je Justin Timberlake ogolio grudi od Janet Jackson! Mr. Green .. moja zelja bi bila jednom SB i uzivo da gledam.

Sta se Pro Bowl-a tice... mislim da je to vise zezanje nego da momci to shvate ozbiljno, jer ipak su to najbolji igraci te lige! A mislim da ce NFC da pobedi taj mec ove godine!

Ja inace pratim rado i College Footbal i ponekad i gledam snimke ili prenose od NFL Europe. Sta vi mislite o ovoj ligi i College-sport-u?

Pozdrav.
 
CoYoTe
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 618
Mesto: Arandjelovac/RC ETF

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 13, 2005 1:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala, Jugo

Nadam se da ti nesmeta promena nadimka?!Ma za Pro Bowl si upravu.U NFL-u on nista neznaci.Nije kao u NBA.Sa druge strane za NS Patriots se ocekivalo.Mogu da ti kazem da gledajuci ove 2 godine koliko pratim NFL svideo mi se nacin igranja Philadelphia-je.McNabb je EXTRA quarterback.Desi mu se da ima los dan, al meni se svidja njgov stil igre. Rolling Eyes

Zelje su ti super.Mozda ti se i ostvari.Ja bih pod brojem jedan isao na trku F1(makar i u Madjarsku), a NFL Super Bowl hmmmm Wink to je extra ideja.

Da samo jedno pitanje.Gde gledas College Footbal i NFL Europe?

Pozdrav.

_________________

Join eRepublik here!!!
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 13, 2005 1:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moze Jugo, Jugic, kako god zelis! Wink


Donovan McNabb je dobar lik i ima svoj stil, ne kopira nikoga i fura svoj fazon. 6 godine se bavi profesionalno sa tim sportom, a vec 4 puta je bio pozvan za Pro Bowl, to dosta govori o njegovom kvalitetu kao Quarterback! I da se ne zaboravi da su Eagles pre bili prosecan tim.

Velika Nagrada Formule 1 bi sigurno isto bilo zanimljivo, a kad kasnije krenem sa poslom (posto sam jos student) i kad imam svoju porodicu, cu mozda i za to da nadjem vreme i neko resenje! Laughing

E ovako, ja zivim u Nemackoj! NFL Europe gledam na domacem kanalu DSF (tamo ima snimce), a na Premiere pratim nekad i direktan prenos, to vazi i za College Football! Inace zadnje ima i na CNBC kod nas ovde a i preko satelit-a se uvek zgrabi neka utakmica! Medjutim football nije bas nesto popularan ovde u Nemackoj, nego se vise loze na NBA.

I tebi jos jedan pozdrav! 8)
 
CoYoTe
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 618
Mesto: Arandjelovac/RC ETF

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 13, 2005 1:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ok Jugo 8)

Premiere pokusavam da namestim ilegalno na satelitu, a DSF ima.Ako je ista programska sema onada cu gledati.Kad pocinje sezona?Verovatno kao i u NFL-u.

Pa ovde kod nas je sve vise zainteresovanih.Siri se zaraza po srednjoj skoli(jos idem u gimnaziju), ali takodje svi vole NBA.Osniva se liga (SAF).Ovo je ipak zemlja basketa.

Sta studiras?!!Neka ELEKTROTEHNIKA(molim te mi odgovori raspameticu se sta da upisem) Shocked

_________________

Join eRepublik here!!!
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 13, 2005 2:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sezona u NFL Europe pocinje uvek posle NFL... koliko ja znam uskoro ce da krene! A DSF prenosi posto nemacke ekipe Frankfurt Galaxy, Berlin Thunder i Dsseldorf RheinFire ucestvuju u toj ligi.

PS: studiram prava! Wink
 
CoYoTe
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 618
Mesto: Arandjelovac/RC ETF

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 14, 2005 3:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nesto delimicno sto sam pratio NFL Europe stekao sam utisak da je surov.Mnogo su grubi, a nenose zastitu. Sad

_________________

Join eRepublik here!!!
 
sheba_diesel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Mar 2005
Poruke: 183
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 17, 2005 12:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E,jel se negde prati organizovano NFL u BGD-u.Imam barem 5 drugara koji sa mnom gledaju utakmice,ali bolje je u vecem drushtvu,zar ne?

NE je i ove godine suvishe jak,ako zadrze tim ne znam ko ce da ih skine sa trona!!!

Moj favorit medju QB je Manning(Colts),sta mislite?

Inace ni jedan sport se ne moze porediti sa NFL-om(ni po popularnosti,a ni po zanimljivosti)
Cekamo sledecu sezonu Very Happy
 
dovla82
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 02 Jun 2005
Poruke: 59

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 20, 2005 2:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najbolji QB je MICHAEL WICK iz ATLANTE!
 
vladabgd
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 06 Nov 2004
Poruke: 487

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 20, 2005 3:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

iskopa ti ovu temu iz nafatalina Smile

wick, po mom mishljenju, nije najbolji ali je zato najbrzi. mozda jednog dana bude i naj. inache tom brady je najkorisniji qb, pre svega jer jako malo troshi lopte(njemu se retko kad desi interception, nekima je i smoran al jbg njegov stil igre). od mcnab-a uvek mozesh da ochekujesh neshto neochekivano i zbog toga ga ljudi gotive...
 
sheba_diesel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Mar 2005
Poruke: 183
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 21, 2005 9:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Michael Vick je najludji i zato ga volim.Puno trci i zato je vrlo atraktivan,a publika ga voli.
Iako volim Brady-a,mislim da je precenjen.On ima strasan tim i sa takvim saigracima nije tesko biti vrhunski.McNabb je najkompletniji QB po mom misljenju,mada i on ima T.Owens-a
Jedva cekam 31.8.kada pocinje nova sezona!
 
CoYoTe
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 618
Mesto: Arandjelovac/RC ETF

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 22, 2005 2:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa evo pocela je sledeca sezona....
Vec su prve dve utakmice bile extra.
Ekipa sa 3K zna sta radi.
Nadam se da cemo se vidjati na ovom mestu i diskutovati o utakmicama. Wink

_________________

Join eRepublik here!!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> NFL 2005/2006 Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 1 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon