www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Gde i kakvog/kakvu sebe zamisljate kroz 10 godina?
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~
::  
Autor Poruka
RomEo_90
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 13 Sep 2007
Poruke: 338
Mesto: Loznica/Malmö

sweden.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 17, 2008 1:04 am    Naslov poruke: Gde i kakvog/kakvu sebe zamisljate kroz 10 godina? Na vrh strane Na dno strane

Ok, mislim da je svima jasno pitanje... Znaci, sta mislite, gde cete biti za 10 godina? Cime cete se tada baviti, po nekom vasem misljenju?

 
drug_do_groba
*Jaci Nego Ikad*
<b>*Jaci Nego Ikad*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 24 Apr 2008
Poruke: 1423
Mesto: *Tamo daleko*

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 17, 2008 1:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za 10 godina cu vec biti svjeze ozenjen...iza mene ce biti zavrsen fakultet...Ozenit cu se sa jednom curom koju i sada volim...Bicu samostalan i imat cu svoj dinar i svoj posao...necu zavisiti ni od koga...Voljet cu i bicu voljen Cool Razz

_________________
Jos te vidim u ogledalu...stojis pored mene
pa probam da te uhvatim i ruka krene
da digne te iz pepela
al' posece se na kosu andjela ! !
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 17, 2008 1:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u Parizu, u jednom potkrovlju s pogledom na Ajfelov toranj..radeci ono sto volim i deliti stan i zivot sa onim koga volim Mr. Green

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 17, 2008 5:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tada cu cuvati svoje klince,ali cu i tada raditi mu vrticu

_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
milica.saska
**principessa**
<b>**principessa**</b>



Godine: 36

Datum registracije: 11 Okt 2007
Poruke: 1263
Mesto: ~Destination Unknown~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 01, 2008 3:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sa 30 godina vidim sebe kao srećno udatu ženu,sa barem jednim detetom i poslom iz snova.To je dovoljno.Naravno da su mi porodica i prijatelji zdravi.

_________________
All we've ever wanted is to look good naked, hope that someone could take it, God save me rejection from reflection, I want perfection...
 
Grešnica
¤ grešna u ljubavi ¤
<b>¤ grešna u ljubavi ¤</b>





Datum registracije: 20 Jan 2008
Poruke: 5614

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 18, 2008 7:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za deset godina... Rolling Eyes Bit ću 2 godine u braku s njim Embarassed i imat' ćemo dvoje djece (svake godine po jedno) Mr. Green , a radit ću u srednjoj školi i rušiti učenike iz povijesti i geografije Mr. Green ... Sve super ... Cool


 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 18, 2008 8:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

za 10 godina? uu majku mu, pa recimo:

oženjen več 5 godina u sretnom braku, sa dva klinca, u svom ljepom stanu

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
Grešnica
¤ grešna u ljubavi ¤
<b>¤ grešna u ljubavi ¤</b>





Datum registracije: 20 Jan 2008
Poruke: 5614

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 20, 2008 1:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Grešnica je napisao/la sledeće:
Za deset godina... Rolling Eyes Bit ću 2 godine u braku s njim Embarassed i imat' ćemo dvoje djece (svake godine po jedno) Mr. Green , a radit ću u srednjoj školi i rušiti učenike iz povijesti i geografije Mr. Green ... Sve super ... Cool



I tad ću biti ludo in love u njega, pravit' ćemo djecu Laughing uživati... Ne vjerujem da ću uspjeti završiti za prof. i vidim se kako radim u području ekonomije... Neutral

 
KInder Torta
Moj Dobri Anđele...
<b>Moj Dobri Anđele... </b>



Godine: 35

Datum registracije: 13 Jul 2007
Poruke: 8238
Mesto: U šumi obrasloj sećanjima...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 08, 2008 2:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za 10 godina bicu udata sa covekom koji ce da me voli, ceni, postuje moje odluke i podrzava me u svemu, imacemo zensko dete koje ce da se zove Andjela ili musko Luka, bicu privatnik, imacu svoju kucu i necu ziveti u gradu u kojem sada zivim... To bi otprilike bilo to Very Happy

_________________
Proslo je sve za tebe ja sam sad stranac u noci,
A, zelim te, i zovem te...
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 08, 2008 5:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dameski je napisao/la sledeće:
u Parizu, u jednom potkrovlju s pogledom na Ajfelov toranj..radeci ono sto volim i deliti stan i zivot sa onim koga volim Mr. Green



i pored ovoga, zimi ili leti, biti sa svojim partnerom u nekoj brvnari, piti vino i pisati knjigu.. Wink

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 21, 2008 9:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za 10 godina se vidin s diplomom u ruci, stanom za sebe i drugu polovicu, s dobro plaćenim poslom, možda jednim djetetom .. Laughing Laughing

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 21, 2008 10:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za deset godina se vidim bez fixne proteze Wink
Srecna u ljubavi.
Negde u Novom Sadu.
Sa jos dve izdate knjige.

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> Gde i kakvog/kakvu sebe zamisljate kroz 10 godina? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon