www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Gde i kakvog/kakvu sebe zamisljate kroz 10 godina?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~
::  
Autor Poruka
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 11, 2008 11:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja bih volela da za 10 god,zivim u Azurnoj Obali jer mi je stvarno zelja(koja bih volela da se ostvari za 2 god)
Da tamo nadjem posao,sretnem srodnu dusu i da imam neko dete Razz


 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 11, 2008 11:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vidim se ko isklesanog Adonisa, sa ženom koja ima noge duge ko ponedjeljak, troje dijece i jednim dobrim biciklom, živimo u kartonskoj kutiji na Filipinima...

Jes, da vam je

Ma, vidim se ako bog da oženjen, sa svojom falmilijom, recimo, dvoje čeljadi, i kuće jedno.... Mr. Green

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
ex_deda
Banovan!

*28*
*28*





Datum registracije: 08 Okt 2006
Poruke: 7256

australia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 11, 2008 11:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vidim se kako potpisujem svoje izdanje u nekoj knjizari iznad Slavije. Ne zanimaju ili ne zavisim o kompjuterima vishe, nevidim i plashim se da c'e biti red ispred knjizare, daleko bilo... Very Happy

_________________

Next to you - my hand doesn’t shake
paths we take and moon story toasts

Next to you - eyes are not red mirrored
in tears we spilled while roaming earth

Thourn Whaul (2007)
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 22, 2008 10:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne zamišljam .... ZNAM za 10 možda i ranije... sedim u studiju komponujem... posle toka dobijem pare za pesmu... odem do jamajke pa do kariba pa u egipat sve dok mi ne dosadi i budem odmarao na mom ostrvu sa ženom i decama Mr. Green

_________________

 
Savior
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 06 Okt 2004
Poruke: 3316

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 24, 2008 12:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nadam se da cu biti jos zgodniji Very Happy
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 26, 2008 9:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

filicka je napisao/la sledeće:
Za deset godina se vidim bez fixne proteze Wink
Srecna u ljubavi.
Negde u Novom Sadu.
Sa jos dve izdate knjige.



kako sam skrooomna,jaaaadna.
ostajem pri ovome.

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
¤ Idealno_losha ¤
OriginaL ღ
<b>OriginaL ღ</b>





Datum registracije: 01 Feb 2009
Poruke: 3416

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 03, 2009 11:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vidin se kako otplaćujem stambeni kredit. Laughing
Crno odijelce, crne štikle, aktovka u ruci, ispunjena poslom i ljubavlju. Mr. Green
 
Matzili
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Jan 2009
Poruke: 158
Mesto: Par metara dalje...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 04, 2009 11:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mama barem jednog klinca,muzic i ja.Posao koji volim,ponosna tetka..Uspesna i uvek nasmejana..

_________________
To mi radi, to mi radi, jer ti mozes da mi radis sve
To mi radi, to mi radi, jer ja zaljubio sam se...
 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 17, 2009 10:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A shta znam... Ili u ovom gradu ili negde na periferiji gde bih uzeo manju kucu sa dvoristem i otvorio bih neku prodavnicu, cisto da ne dangubim. Zhena i dvoje dece, totalno povuceno zhivim i polako sina uvodim u zhivot. Teram ga da vezhba karate, da se bavi racunarima, svira gitaru.
Na forum tad ne bih dolazio, toni2006 bi i dalje bio na sedmom spratu ( cudo jedno kako je zaljubljen u taj sprat) sinovi od Uzbeka i konjanika se svadjaju sa mojim sinom na domacem.de i tako se krug okrece...
 
sweetlady
..femme fatale..la vraie..
<b>..femme fatale..la vraie..</b>





Datum registracije: 26 Maj 2008
Poruke: 11499
Mesto: Srcem u Srbiji

france.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 23, 2009 10:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Confused Hmmm strasno... Ja veci deo svega sto normalna osoba planira za tih nekih 10 god (u mojim godinama) vec imam iza sebe Confused Hmmm recimo... uspesni sopstveni gazda i nezna mama sa puno dece, koja je nasla odgovarajuci balans izmedju karijere i klinaca Mr. Green

_________________
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 23, 2009 5:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

velociraptor je napisao/la sledeće:

Na forum tad ne bih dolazio, toni2006 bi i dalje bio na sedmom spratu ( cudo jedno kako je zaljubljen u taj sprat) sinovi od Uzbeka i konjanika se svadjaju sa mojim sinom na domacem.de i tako se krug okrece...

Ak' nishta drugo u ovo sam siguran ^ Mr. Green Laughing Laughing Laughing
Def. takmicenje, ko ce imat' vecu familiju (bez perverznih asocijacija molim) ^^ Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 23, 2009 8:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pičit ću kvizove na Fejsbuku koje sad ne podnosim, pit najvecu Coca-colu iz Meka i kasniti na posao tipa ono u 7 ujutru moram bit u kancelariji, prosipam kavu po muskoj sekretarici i ubijam ljude popodne za novac.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> Gde i kakvog/kakvu sebe zamisljate kroz 10 godina? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon