www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Dnevnici.I da li ste ih pisale?
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 22, 2008 3:48 pm    Naslov poruke: Dnevnici.I da li ste ih pisale? Na vrh strane Na dno strane

Dakle?
Cuvam sve svoje dnevnike.
Uzasno su smesni i besmisleni...
Ali su ipak taaaako slatki...

A vasi?
Da li ste ih uopste pisale?
Kako su izgledali?
Da li ih je nekad neko nasao,procitao?


Mozete i napisati nesto smesno iz vasih dnevnika...cisto da se malo smejemo...*



_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
antonela
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 21 Maj 2005
Poruke: 44
Mesto: Tamo negde iza duge gde su vecna proleca...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 22, 2008 4:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cuvam sve moje dnevnike i uvjek se slatko nasmijem kad ih uzmem u ruke da ih ponovno citam..Kad citam neke djelove uvidim kakva sam klinka bila prije,a pogotovo djelovi koji se ticu opisa prvih ljubavi Very Happy Ali sve je to dio odrastanja i nikada ih ne bih bacila ili slicno jer su dio mene i uvjek kad sam tuzna pa uzmem da ih citam nasmiju me do suza!
Jedan od dnevnika mi je jednom prilikom pronasao najbolji drug iz razreda dok je po mojoj torbi trazio svesku i naravno poceo da ga cita,toliko mu je bilo zanimljivo da sam ga pustila da ga procita do kraja jer je ionako znao vecinu mojih tajni posto smo se uvjek povjeravali jedno drugome! New Spiral

_________________
..Znam da neces doci,
a cekam,
i maste nepoznate srece
rastu u noc nemu,
necu vise cuti tvoje reci,
taste,
da tvoj glas svemocni
osetim u svemu..

..Wherever you go,whatever you do
I will be right here waiting for you..
 
neuhvatljivaa
x fille sauvage x
<b>x fille sauvage x</b>



Godine: 37

Datum registracije: 06 Nov 2006
Poruke: 6644

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 22, 2008 6:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imala sam par pokusaja pisanja dnevnika, ali to nije imalo narocitog uspeha (neko bi ga nasao i procitao) tako da sam vecinu iseckala i bacila,a neke bogami i spalila...

_________________
Lutko, ja sam rešen da večno s' tobom plešem...
 
meeee
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 25 Dec 2007
Poruke: 221

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 22, 2008 10:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imam jedan,pisem(ne svaki dan,ali trudim se svake nedelje).sada mi ne izgleda smesno.ne znam sta ce biti kad porastem,ali ima nekih stvari u tom dnevniku,za koje ne zelim niko da zna!!!tako da,nadam se da niko nece pokusati da procita.ako primetim da ima mogucnosti da neko otkrije sta tu pise,spalicu ga
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 23, 2008 7:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cak i kad sam bila mala, pisanje dnevnika mi je izgledalo detinjasto i jako rizicno jer bi neko mogao otkriti to. Ne, nikada ih nisam pisala, niti sam imala potrebu. Svakodnevno se desavalo po tisucu stvari ali nikada nisam iznosila na papir svoje emocije i raazmisljanja. Nikada nisam skontala poentu pisanja dnevnika.
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 23, 2008 2:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pisanje dnevnika Smile ahhh sjajno Smile secam se da sam pocela negde u osnovnoj skoli,nekako spontano. znam da sam oduvek jurila da nadjem neke lepe svescice koje ce me inspirisati na pisanje. nisam volela rokovnike Smile nekako su bili isuvise ozbiljni Smile
imam svoje dnevnike..cuvam ih..negde..ne secam se tacno gde su ,ali ovo me inspirisalo pa cu ih malo potraziti.
secam se da sam imala jedan dnevnik pred regularnog u kojeg pisem kad sam tuzna i razocarana,pa se u njega istresem. onako sve svoje bubice saspem u njega:)

zao mi je npr sto nisam vodila dnevnik tokom moje prethodne veze Smile ne bih volela da zaboravim neke od tih stvari,neke od sitnica Smile ahh..ali eto:)
mozda opet pocnem neso slicno da piskaram.

koliko ja znam niko mi nije citao dnevnik, jednom je decko nasao,ali nije ceprkao po njemu. ispostovao je moju intimu. i hvala mu na tome.
toliko Smile Cool
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 23, 2008 2:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jesam nesto ali ne cuvam, svesno sam ih bacila

cuvam jedino 2 pesmarice

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 23, 2008 7:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pisala sam ih, jos uvek ih pisem i cuvam....volim kasnije da ih citam.

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
Zemovka
Miss Domaći.de 2008
<font color=red><b>Miss Domaći.de 2008</b></font>



Godine: 36

Datum registracije: 28 Jan 2008
Poruke: 194

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 24, 2008 1:56 pm    Naslov poruke: :)) Na vrh strane Na dno strane

Ehe dnevnik pa ja sam skroz zaboravila na njega...Naravno da sam pisala dnevnik mislim da sam pocela sa 12godina i ima tu svasta-nesto da se procita.
Trenutno neznam gde se nalazi ali cuvam ga, a sto se tice citanja mislim da niko nije citao... jednom je drugarica procitala samo jednu temu inspirisala je da napise pismeni zadatak Very Happy .
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 26, 2008 1:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pre sam pisala, ispisala sam oko 2-3 dnevnika ali vise ne pisem...

_________________
 
MiLiTzAaA
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Jan 2008
Poruke: 37
Mesto: ...sa one strane duge gde padaju zvezde..

spain.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 26, 2008 12:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam pisala i sada imam dnevnik ali ga ne pisem vis etako cesto kao kad sam bila mladja,ali uvek se slatko nasmejem kad procitam sta sam pisala pre nekoliko god.

_________________
Po mome srcu hodaj stope ti ljubim...
Voli me kad nijedan bas razlog za to nemas...
 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 03, 2008 11:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja nikada nisam pisala dnevnike... imala jedan pokušaj i kod trećeg reda sam odustala... Rolling Eyes a baš mi je krivo.... Sad

_________________
~Duo de la muerte~
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Dnevnici.I da li ste ih pisale? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon