www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Dnevnici.I da li ste ih pisale?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 04, 2008 9:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

probala sam i vrlo brzo odustala...umesto dnevnika sam nasla drugaricu kojoj sve sto bih napisala mogu reci Wink


_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
~brza~
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Jan 2007
Poruke: 497
Mesto: Dubrovnik

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 07, 2008 10:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pisala davno, u osnovnoj školi pa bi uvijek netko pročito, pa sam odustala
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 07, 2008 10:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pisala san davno s nekih 12, 13 god hahahhaha.... onda san jedan dan kad san chistila stan nashla ih - dobro se izsmijala i bacila ih, previshe gluposti je bilo u njemu i onih "mladenachkih ljubavi" hahahahahah

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
Shiseido
N-SNG-J06
<b>N-SNG-J06</b>





Datum registracije: 26 Apr 2007
Poruke: 10229

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 08, 2008 12:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Napisala jedan u petom osnovne (posvećen prvoj simpatiji Very Happy ) i to je bio prvi i poslednji, jer je naprasno nestao. Ko zna gde je završio, pa da i naredni ne bi imao istu sudbinu, batalila sam škrabanje gluposti. Mr. Green

_________________
 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 08, 2008 12:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma pisala sam ranije,ali sada ne Wink

_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 09, 2008 9:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pisala sam u osnovnoj i srednjoj, dvije godine.još ih imam negdje u ladici al nikad ih ne vadim van.meni je to pekmezasto pisat dnevnik, a ja mrzim pekmez stvari.zato sam i odustala, nije to za mene.glupo mi je trošit vrijeme na zapisivanje života umjesto da ga živim.

_________________
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 11, 2008 2:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikada nisam ni pokusavala da ih pisem, jednostavno nisam se pronalazila u tom piskaranju tipa pricam ti pricu Mr. Green Ne volim ni pred ljudima oko sebe da iznosim emocije, pa tako nije bilo potrebe da to delim s papirom, svakako nece odgovoriti, mozda ce jedino od muke da pozuti Mr. Green

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 21, 2008 10:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kao mala sam pisala dok sad ne.....Mada neki datumi,volim da ih zapisem negde ili nesto lepo sto mi se dogodilo Wink
 
nadalina68
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 56

Datum registracije: 27 Maj 2006
Poruke: 623
Mesto: Bgd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 22, 2008 2:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...pisala jesam imala sam ih oko 4 ali na zalost odavno su uklonjeni tako mi je zao eto podsetila bi se mladosti i nekih lepih i po kojih tuznih trenutaka ali awaj baceni su gr Crying or Very sad a mislim da je jedan dnevnik sto se tice cityanja dosao mojoj mami u ruke ali ne bitno vecinu stvari je i onako vetj znala Confused

_________________
vera,ljubav,nada
 
KInder Torta
Moj Dobri Anđele...
<b>Moj Dobri Anđele... </b>



Godine: 35

Datum registracije: 13 Jul 2007
Poruke: 8238
Mesto: U šumi obrasloj sećanjima...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 25, 2008 3:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da, pisala sam i sinoc sam zbog toga imala jako velikih problema sa deckom Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad dok sam bila kod bake i deda iscupao mi je katanac i sve je procitao, malo je falilo da se defintivno razidjemo! Prema tome preporucujem svim devojkama koje ga pisu da ga sklone na sigurno mesto a one koje ne pisu da ni ne pocinju!!! Sve cuvajte uglavi!!!

_________________
Proslo je sve za tebe ja sam sad stranac u noci,
A, zelim te, i zovem te...
 
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 07, 2008 9:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jesam,imam ih nekoliko....lijepo ih je citati nakon nekoliko godina

_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 10, 2008 6:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pisala sam ih kad sam bila mala i sada mi je krivo što nisam nastavila..Mnogo je lepo kada prođe nekoliko godina i kad ih uzmete i setite se svih tih gluposti koje ste pisali Mr. Green
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Dnevnici.I da li ste ih pisale? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon