www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Dnevnici.I da li ste ih pisale?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 11, 2008 5:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam ih nikada pisala.

 
boj@nic@
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 02 Okt 2008
Poruke: 93
Mesto: moj topli krevet

denmark.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 22, 2008 10:35 am    Naslov poruke: ... Na vrh strane Na dno strane

pisala sam dnevnik redovno od svoje 12-te godine,svaki dan do pre jedno tri meseca,imala sam gomilu dnevnika,i onda se jednom prilikom dnevnik nasao u rukama mog brata,sva sreca pa je procitao samo dve strane.nije mi bilo lako kad sam ih palila,ali sve ono lepo sto je bilo cuvam samo u sebi,jer ono sto mi je znacajno nemoze se sacuvati na parcetu papira.........ali ipak mi je krivo sto ga ne pisem
 
¤ Idealno_losha ¤
OriginaL ღ
<b>OriginaL ღ</b>





Datum registracije: 01 Feb 2009
Poruke: 3416

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 29, 2009 9:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imala dva debela dnevnika ... negdje osnovna skola kraj 7 raz .... onda san ih oba i zapalila Mr. Green
 
Mrs Bella
jagode sa šlagom.
jagode sa šlagom.





Datum registracije: 21 Feb 2009
Poruke: 1906
Mesto: Djevojacki san :*

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 01, 2009 1:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nekada davno pocela pisati, ima napisala mozda 5 dana, kada sam imala 9 godina Rolling Eyes
Od tada nikada vise.. Nekada mi je zao, stvarno.! Ali jednostavno nemam vremena da pisem - i iskreno, i mrsko mi je.
Lijepo ko moze, i ko je pisao Smile

_________________
Gdje god me put odvede, ja uvijek ostajem tvoja..
Uvijek sam tu za tebe, ako me zelis, jedina ljubavi moja...
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 01, 2009 4:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pisala sam, sad vise ne. Volim posle da ih citam,prisecam se nekih dogadjanja, nekih emocija. Volila bi i sad da ih pisem al nemam vremena Smile

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
° Jaca °
~ zažmirim i putujem ~
<b>~ zažmirim i putujem ~</b>





Datum registracije: 28 Okt 2008
Poruke: 13324

usa.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 01, 2009 9:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Joj, milion puta sam počela pisati dnevnik-e ( kao i spomenar-e ), napišem jednu-dvije str. i za mjesec dana, u najboljem slučaju, sjetim se da ga imam. Laughing Laughing Laughing Žao mi je što sad nemam hrpu dnevnika i za to krivim Alzheimera koji me često posjećivao. Laughing Laughing Laughing
 
---X---GIRL
[●Sancta ஐ Sapientia●]
<b>[●Sancta ஐ Sapientia●]</b>



Godine: 31

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 16644

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 08, 2009 10:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

aaaaaaa jesam, i bas sam citala pre neki dan dnevnik od pre 6 godina Very Happy

_________________
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 08, 2009 11:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno Very Happy
Mislim da to skoro svi imaju. I dan danas čuvam 2 Mr. Green
 
Emilli
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 06 Maj 2006
Poruke: 1322

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 29, 2009 12:47 pm    Naslov poruke: Re: Dnevnici.I da li ste ih pisale? Na vrh strane Na dno strane

filicka je napisao/la sledeće:

Da li ste ih uopste pisale?
Kako su izgledali?
Da li ih je nekad neko nasao,procitao?




Nisam nikada Sad

_________________
Kako da volim ono što imam,kad ne mogu da imam ono što volim...
 
cherry-girl
¤¤Vatra i Led¤¤
<b>¤¤Vatra i Led¤¤</b>





Datum registracije: 21 Maj 2009
Poruke: 3250

germany.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 29, 2009 11:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam ga pisala.Ali,vjerujem da je fino procitati kasnije i prisjetiti se nekih stvari.
Previse mi je to bilo rizicno,da neko nadje i procita sve to,sto je bila cesta pojava sa dnevnicima.
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 04, 2009 9:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jesam Laughing aah, to je bio poseban vid terapije za mene Laughing hahaha, i dan danas jako volim da ih prelistam s vremena na vreme.
Interesantno je to sto ih vise ne pisem... izgleda da je to jedna od "posledica" odrastanja Wink
 
---X---GIRL
[●Sancta ஐ Sapientia●]
<b>[●Sancta ஐ Sapientia●]</b>



Godine: 31

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 16644

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 07, 2009 10:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pisala sam, bas sam pre neki dan citala stari dnevnik... Smile

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Dnevnici.I da li ste ih pisale? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 3 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon