www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Dnevnici.I da li ste ih pisale?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
Iwana Simic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 12 Okt 2009
Poruke: 88

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 12, 2009 10:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dozivljaje u dnevniku sam pisala kao jako mala, i to skoro svaki dan. Jos uvek ga cuvam i uvek kad procitam neku glupost slatko se ismejem, bili su to lepi deciji trenutci kad sam mastala o simpatijama i momcima iako sam uvek bezala od njih i nisam imala hrabrosti da im pridjem. Svaki dan sam skoro bila zaljubljena u nekog novog. Hhahhahahhaaaaa... smesno je to, zar ne? Razz Razz


_________________
Jos ovaj put slazi me
i reci da jos volis me
jos ovaj put slazi me
jer ti to radis najbolje
i nemoj gledati
jer ja cu danas plakati
 
carinna
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 14 Sep 2009
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 13, 2009 1:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

PIsala sa m dnevnike...pocela sam sa 14 godine i pisala svakui dan do moje 18 godine. Onda sam otisla na fakultet ali sam produzila pisati svaki put kad osetim potrebu za to...Nedavno sam ih opet citala i plakala ...ima toliko tuge u njih, kako sam se osecala, koliko sam bila usamljena...hmm, usamljena to je ono sto sam osecala tada...i jos osecam..
 
topsecret92
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 05 Okt 2008
Poruke: 21
Mesto: Bg

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 13, 2009 2:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vise puta sam pocinjala, ali uvek odustajala...jbg...nisam ja za to Smile)
 
vixi23
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 28 Sep 2009
Poruke: 8751

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 31, 2009 5:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jednom sam pokusala da pisem u osnovnoj skoli ali nije mi islo Very Happy pa sam vec posle nedelju dana batalila...
 
Zasne
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 46

Datum registracije: 05 Maj 2008
Poruke: 1126
Mesto: Bijeljina

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 02, 2009 10:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jesam i to mi je bilo nesto najlepse u mom zivotu hehe imala sam dnevnik za svaku godinu...Moj dnevnici su obicno se radili o mom detinjstvu i tinejdzerskim godinama, jednom sam nasla od tih mojih dnevnika i ismijala sam se i isplakala...Sve te moje simpatije, pa onda prvi satanci, poljubac sve sam ja to biljezila u svom dnevniku...Nekad mi nedostaje...Mislim ipak neke stvari nemozes reci samo napisati tamo gde to nemoze svako da vidi...Dnevnik je prava stvar i ko god ga pise ja mu cestitam Very Happy

_________________
Ti si moj trenutak i moj san
i sjajna moja rec u sumu
i samo si lepota koliko si tajna
i samo istina koliko si zudnja.
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 20, 2009 9:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

"dragi dnevnice. Danas sam. " ma kako da ne. Od osnovne, pa do 2000. Godine. Tada sam sve zapalila da ih vise ne citam. Ne radite to nikada i ni zbog koga :! : to je vas zivot i kakav je da je nemate razloga ga se stiditi, ni rijeci ni djela. Sve se u zivotu moze ispraviti, spaljeno se vise ne moze vratiti. Cuvajte svaku svoju rijec, neka je i smijesna poslije i neka su misli zbrkane. I takve kakve su, vase su i nikada iskreniji necete biti!
 
dragana.m
♫♪~unique~♪♫
<b>♫♪~unique~♪♫</b>





Datum registracije: 19 Sep 2008
Poruke: 9154

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 21, 2010 3:40 pm    Naslov poruke: Re: Dnevnici.I da li ste ih pisale? Na vrh strane Na dno strane

filicka je napisao/la sledeće:
Dakle?



Da li ste ih uopste pisale?
Kako su izgledali?
Da li ih je nekad neko nasao,procitao?


Mozete i napisati nesto smesno iz vasih dnevnika...cisto da se malo smejemo...*



dok sam bila klinka pisala sam dnevnike, negde pocetkom srednje skole ..
imala sam nekoliko i cuvala ih strogo i skrivala ... Laughing Laughing
kasnije sam to sve bacila i nikad vise ne bih pisala svoje tajne ili vec sta iz tog razloga sto ne bih volela da to ikad neko procita ...
a i nekako Rolling Eyes glupo mi je ...
Very Happy Laughing Laughing
 
jbstapar
[Caliente con el fuego]
<b>[Caliente con el fuego]</b>



Godine: 32

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 10893
Mesto: Does it matter?

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 06, 2010 3:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da, da.. pisala sam jih Razz
Al' uvek sam se nekako bojala da ce neko naci, procitati.. tako da.. Very Happy Nema jih vise.. cuvam sve za sebe i u sebi, odakle sam prilicno sigurna da nece izaci. Laughing

_________________
You can be the greatest!
You can be the best!
You can be the King Kong banging on your chest!
 
Double Hearts
Love Sucks
Love Sucks



Godine: 34

Datum registracije: 12 Maj 2009
Poruke: 2618
Mesto: i'm an amazing guy who has the killer looks

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 06, 2010 8:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imao sam svesku gde sam pisao tekstove pesama za buduce.. sveksa ko zna gde je, a zezanje je ostalo Laughing Laughing

_________________
Shitisism
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Dnevnici.I da li ste ih pisale? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Strana 4 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon