www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Brak ili razvod???
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
vmiodrag
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 02 Dec 2006
Poruke: 50
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 02, 2006 11:50 am    Naslov poruke: Brak ili razvod??? Na vrh strane Na dno strane

U braku si 10-tak godina i imas dvoje dece ali brak ti je jako los, nema vise ljubavi niti emocija! Finansijsko stanje nije na zavidnom nivou i u slucaju razvoda i ti i ona bi morali zasebno da placate gajbu jer drugih mogucnosti nema! Sta biste vi uradili???


_________________
__alonso____
__o___-___oo_______________
 
dzonisa
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 17 Avg 2006
Poruke: 654

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 02, 2006 12:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zesce zaBiiiiiPana situacija.Ali kako nas narod kaze bolje dobar razvod nego los brak
 
majk.g4
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 30 Sep 2006
Poruke: 156
Mesto: negde daleko al opet blizu

austria.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 02, 2006 12:15 pm    Naslov poruke: y Na vrh strane Na dno strane

e to je zajebana situacija ali nije nijedna nerasljiva
kraj krajeva je ovako ako ste vec sve pokusali da odrzite brak ali ne zbog dece nego zbog sebe,deca odrastu i odu svako svojim putem
a najbolje bi bilo za sve da niko netrpi ni ti ni ona a naravno ni deca,sto najvise zbog gluposti staraca trpe posto ocu da budu zajedno zbog njih a non stop svadja i nedajboze tuca,da se u miru rastane

_________________
kud koji mili moji
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 02, 2006 5:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja bi ostala u braku zbog djece! Definitivno!

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
elzare
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Nov 2006
Poruke: 211

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 02, 2006 7:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zajedno ali bez klasicnih odnosa,tu smo ali ne zajedno.
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 02, 2006 7:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mojoj prijateljici su se roditelji odlučili razvesti jer su se prestali voljeti, a onda su ostali živjeti u istoj kući, ali spavati u različitim sobama. Odlučili su ostati u braku da ne bi šokirali svoje tri male kćeri (tada su imale manje od 10 godina). I sad sve dobro funkcionira, sve je ostalo isto samo što ne spavaju skupa. Mislim da je to vrlo pametan potez jer zašto bi djeca imala traume zbog toga što se roditelji više ne vole?

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
vmiodrag
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 02 Dec 2006
Poruke: 50
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 02, 2006 7:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ok, ali s'obzirom na to da nista ne funkcionise kako bi trebalo bar ja ne vidim da bi nesto bolje funkcionisalo i da ostanemo pod istim krovom i da svako vodi svoj zivot opet bi bilo svadje jer kad ne ide onda ne ide i u tom slucaju bi deca opet trpela nase neslaganje, zar ne?

_________________
__alonso____
__o___-___oo_______________
 
nebofirm
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 11 Jun 2005
Poruke: 313
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 03, 2006 3:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nemam pojma sta da ti kazem

_________________
Zauvek slobodan...
 
držte lopova
Banovan!

Zna tudju muku
Zna tudju muku



Godine: 28

Datum registracije: 14 Nov 2005
Poruke: 9553
Mesto: debian city

argentina.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 03, 2006 3:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kakvo god rešenje da izabereš biće bolno, ipak ako su deca u pitanju treba istrpeti zbog toga. Samo zbog toga, inače... Inače razvod.

_________________
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 03, 2006 3:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vmiodrag je napisao/la sledeće:
Ok, ali s'obzirom na to da nista ne funkcionise kako bi trebalo bar ja ne vidim da bi nesto bolje funkcionisalo i da ostanemo pod istim krovom i da svako vodi svoj zivot opet bi bilo svadje jer kad ne ide onda ne ide i u tom slucaju bi deca opet trpela nase neslaganje, zar ne?


ne znam šta da ti kažem, nije svaki slučaj isti, ali bolje da se vi dvoje posadite ako treba par sati i da razgovarate, sigurno ćete donijeti pravo rješenje.

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
genius25
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 44

Datum registracije: 28 Sep 2005
Poruke: 908

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 06, 2006 12:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bolje sretno rastavljeni nego nesretni skupa Pa ako ostanete zajedno kvarite mogucnost da si i ti i ona mozda nadete nekog s kim cete biti sretni a sto se tice djece uvijek ce vam biti u prvom planu tako da sigurno necete birat nekog kome ce vasa djeca smetat Ponekad ono imam 2 mame i 2 tate funkcionira jako dobro ako su ljudi normalni

_________________
...Da sam žirafa i da mi netko kaže da sam zmija,ja bih ipak znao da sam ŽIRAFA.....
 
qzma1981
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 17 Maj 2005
Poruke: 266

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 06, 2006 12:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zasto muciti i sebe i nju,a najgore bi bilo da decaispastaju! Tako da...ili resavaj probleme razgovorom i trudom...ili hvala lepo -dovidjenja- prijatno...pa kako bude!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Brak ili razvod??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon