www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

TV lica, omiljena i ona koja to nisu
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ TV i serijski program ~
::  
Autor Poruka
SrebrnaTresnjica011
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 40

Datum registracije: 14 Jul 2004
Poruke: 4277

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 11, 2004 9:14 pm    Naslov poruke: TV lica, omiljena i ona koja to nisu Na vrh strane Na dno strane

Koja su vam omiljena TV lica, a za koja se to ne može baš reći ?!?

 
Ksenija_86
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 38

Datum registracije: 01 Avg 2004
Poruke: 1057
Mesto: Beograd-Medak

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 11, 2004 11:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

omiljeni: Milan Kalinic,simpaticno sarmantni ludak koji toliko provaljuje i glupira se da ne moze da vam se ne uvuce pod kozu,Sanja Marinkovic,neverovatni magazin in koji se subotom obavezno gleda,uvek super obucena sa hit stvarima i hit gostima,Maja Japundza Nikolic,preslatka devojka sa bk,sad vodi budilnik sa Zeljkovicem,i hmmm onaj decko sto isto vodi budilnik ,ali sa onom drugom zenom!ne znam mu ime ali iima super glas..
a ne omiljeni (da tako kazem): na prvom mestu Irvan Mensur,vodi ruski rulet cetvrtkom,grrrrrrrr covek je odvratan,Bosko Jakovljevic se mnogo bre pederise,nervira me onaj maneken sto vodi lova za slova na pinku,minimaks(nek ozdravi al nek ide bre u penziju),ona adanja polak sa rts1 ...

_________________
...krijem te u uglu oka svog...
 
*Jedinstvena*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 29 Jul 2004
Poruke: 131
Mesto: Lausanne

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 15, 2004 3:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa pozli mi kad vidim Rusku Jakic Sad
ali posto vise nase kanale ne gledam,mnogo me izludjuje jedna francuska voditeljka koja vodi emisiju "Mayon fble" e menjam kanal odmah,jer je zena strasno neljubazna i jako cesto bezobrazna Evil or Very Mad gggggrrrrrrrrr

Ali zato se od 14h pa sve do 16h ne mrdam ispred TV-a jer je na snazi serija "Plavi Pacifik" u kojoj igra moj omiljeni glumac Mario Lopez

_________________
--------@Jedinstvena@--------
 
Manhattan
Psycho Killer
Psycho Killer



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 4031
Mesto: ...where the wild roses grow!

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 16, 2004 6:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...otkidam na Galeba (ko ga ne zna, nek' se stidi) i Anu (devojku koja vodi jutarnji program Muzičke Televizije), J-Ro (Go play; B92), ....a pre i posle svega - Ilija Kovačić!
Resto lokalnih TV lica nikako ne gledam, zato i ne gotivim.
 
Malena021
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 40

Datum registracije: 03 Avg 2004
Poruke: 924
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 16, 2004 2:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...Mislis li na Galeba Nikcevica? Slatkog meleza? Smile
Meni je gotivan lik moj prezimenjak Aleksandar Filipovic sto vodi tabloid na BK, MIlan Klinic je skroz otkacen, Ognjen je isto lood....i tako...
Poceo je jako da me nervira Bosko , skroz ne prirodno se ponasa...al mi je jako simpaticna Aleksandra, takodje voditeljka CITY-ja...
 
Roberto-NS
Žderonja
Žderonja





Datum registracije: 28 Jul 2004
Poruke: 2519

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 19, 2004 9:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Necete mi verovati ali jedan voditelj sa RTL-a (Hrvatska televizija) mi je toliko simpa! Tip je fenomenalan,prirodan,duhovit.....tako dobro radi svoj posao da je to sjajno!!! U pitanju je emisija "Srcolovka" koja uopste nebi izgledala kao sto izgleda da nije njega! Svaka cast! Jedno vreme je i Ognjen bio super samo sto se sada nesto utunjavio. Sve jedno,takvi voditelji su nam potrebni a ne ona Suzana Mancic,ekipa sa CITY-a i slicni!!! UZAAAAS!!!
 
SrebrnaTresnjica011
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 40

Datum registracije: 14 Jul 2004
Poruke: 4277

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 20, 2004 9:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da Milan Kalinic je klasika..i naravno Zeka kao i ona devojka,mislim da se Marina zove sto vodi 48 sati svadba..to je sto se tice nase televizije.
A sto se tice strane to je uglavnom ludi Stefan Raab i legendarni Gnter Jauch kao i jedna voditeljka sa rtl-a sto vodi "PUNKT 12"..ne znam joj ime nazalost..

A alergicna sam na Rusku Jakic,Suzanu Mancic,Boska i jos dosta njih..ko ce sve da ih popamti kad ih ima vise nego ovih sto su gotivni..!
 
fangio
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Mar 2005
Poruke: 7

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 04, 2005 12:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Rada Radenovic
 
vanjka_car_zr
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 28 Maj 2004
Poruke: 15

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 05, 2005 3:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najbolji je Milan, a najbolja je MIRJANA MICIC iz "Jednostavnog zivota"
A cenim i Sanju Marinkovic...
 
Dachaarh
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 40

Datum registracije: 03 Apr 2005
Poruke: 1090
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 05, 2005 8:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Paj sad !!!
Jedan od omiljenijih likova mi je Zeljkovic iz milionera , jer uvek zeza takmicare , pa kviz nije dosadan , a i stalo menja imidz ( frizuru )
pa nije dosadno gledati ga cesto .
Voditeljka koja mi prevazilazi sve rekorde je Sandra Lalatovic ( Najslabija Karika ) jer zzbog nje mi je to najzanimljiviji kviz - evo sada ga gledam paralelno dok ucestvujem na forumu !!!
Od onih koje ne volim bas da vidim jeste ona sto vodi Zamku na pinku - ne znam kako se zove .
A Ruska Jakic - nju stvarno ne znam ko voli
Evo jedan njen citat : " Kad ujutru ustanem , prvo sto uradim , pogledam se u ogledalo i kazem : RUSKA , NAJLEPSA SI "
Sve je receno !!!
Very Happy Smile Very Happy

_________________
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 40

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 05, 2005 9:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najdrazi mi je lik maca s pinka,darija s rtl-a i neno i boris s rtl-a i tarik filipovic c hrt-a

a svi mi drugi idu na narve poprilicno neki manje neki vise

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
weaselaow
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 65

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 06, 2005 12:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Milan Kalenic podesca na nekog gaya
Onu olju beckovic isto mrzim
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ TV i serijski program ~ -> TV lica, omiljena i ona koja to nisu Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon