www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Naš forum
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
foryou10
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 63

Datum registracije: 13 Jan 2006
Poruke: 903

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 28, 2008 11:46 pm    Naslov poruke: Naš forum Na vrh strane Na dno strane

Član sam ovoga sajta od 2006.godine.Uživam u ozbiljnosti sadržaja ovog foruma.Posjećujem ga onda kada mi to obavaze dopuštaju.Vrlo ćesto sam sebi postavljam pitanja:
1.Da li su teme koje predložim istinski kvalitetne,da zavređuju vrstu pisanog dijaloga?
1.Koliko sam koristan,kada kometarišem neku temu?
3.Da li pomognem nekome svojim pisanjem?

Volio bih znati da li i drugi imaju sličnih pitanja i koliko daju od sebe da bi sve bilo kvalitet po njihovom mišljenju



_________________
Da sam ja neko,kako bi se zivjelo i kako bi se voljelo i kako bi sve dobro bilo.
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 09, 2008 3:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stvarno mi se svidja ovaj forum i mislim da je jedan od retkih koji je ozbiljan,apre svega poucan.
Sve pohale aministratorima,moderatorima...ili kako se to vec kaze.

Trudim se da otvorim teme koje ce biti zaista kvalitetne a kad mi na pamet padne nesto sto bi se moglo otvoriti kao tema,odmah se na to nadoveze i pitanje,da li ce ljudima biti zanimljiva. Smile

Nadam se da sam nekome pomogla.
Ima vise ciljeva foruma,a jedan od glavnih je da jedni druge pomazemo.

Nas forum <3

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
kosta00
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 02 Jun 2006
Poruke: 243

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 09, 2008 10:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pre svakog posta koji posaljem, procitam sta sam napisao, razmislim i onda saljem.

Evo kako ja dozivlavam forum: mesto gde mozes cuti necija misljenja, iskustva, savete, razmisljanja, osecanja, dobiti pomoc, pomoci drugome, druziti se, zezati...

Delim misljenje sa filicka.

Ziveo on nama bar jos 150 godina kao i njegovi clanovi. U to ime ziveli

_________________
--------------
100010100100001001001011011101010010101010010101000010001001
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 19, 2008 12:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
1.Da li su teme koje predložim istinski kvalitetne,da zavređuju vrstu pisanog dijaloga?


To te ne bi trebalo brinuti. Sve teme su dobro dosle, bez obzira na clana koji ih postavlja i ideje te teme. Svaka tema ima za cilj da nas navede da o njoj razmisljamo bar pola minuta, i eventualno ukazemo malo respekta prema clanovima koji su upisali odgovore pre naseg, tako sto cemo procitati njihova misljenja.

Citat:
2.Koliko sam koristan,kada kometarišem neku temu?


Koristan koliko i svi drugi. Svaki clan ima pravo da iskaze svoje misljenje i mozda upravo Vase moze pomoci nekome da resi svoju dilemu, pa ako ste dobre volje i ako to radite u "dobrotvorne svrhe" onda se nikada necete pitati da li je bas moj post bitan. Svaciji komentar i misljenje je podjednako vazan.

Citat:
3.Da li pomognem nekome svojim pisanjem?


Sigurno Vas post pomogne nekome, a cak i da je drugacije, vazna je volja i strpljenje koje ste ukazali u zelji da pomognete.

Citat:
Ima vise ciljeva foruma,a jedan od glavnih je da jedni druge pomazemo.


Naravno, sa ovom konstatacijom se mogu apsolutno sloziti.
Wink
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 21, 2008 4:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je jako drago sto na ovom forumu nema politike, i fino brise sve granice jer ovde ima ljudi iz mnogo drzava. Ovde mi je lepo i verujem da svaki nas odgovor bar nekom pomogne

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
RomEo_90
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 13 Sep 2007
Poruke: 338
Mesto: Loznica/Malmö

sweden.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 21, 2008 12:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sebi mnoga takva pitanja postavim - tipa, Dal' ne kaze neko - E, budalo, sto si to s*anje otvorio, itd itb... Ali nije - ja na ovaj forum dolazim jer zelim da se odmorim od sveta van kompjutera... I od drugih foruma na kojima samo nabacuju linkove i na kojima samo kometarisu ko je bolji post nabacio... Ovo je mesto gde se Srbi slazu(iako sam mislio da je to moguce samo u teoriji) Very Happy Very Happy Very Happy
 
_NataLia_
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 11 Dec 2008
Poruke: 646
Mesto: Beč/Zg/Ri

austria.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 12, 2008 1:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad sam se registrirala mislila sam hm kao srpski je forum, ko zna - ja Hrvatica ( a znamo odnose prema tome...).... NIje mi bilo svejedno, al rekoh - pokušati ću.
Iznenadilo me što ovdje ima svih nacija. Srbi, Hrvati, Slovenci, Mađari, Šveđani, Englezi, i zaista mi se dopada.
Drago mi je zbog toga, volim kad je naša Juga bar nekako opet na okupu Embarassed ..
Jel sam napomenula da pratim i Operaciju Trijumf? Smile)
 
nick-o
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Jan 2009
Poruke: 113

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 09, 2009 11:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Odgovor na tri pitanja u prvom postu daje sam forum. Brojan, živ, kvalitetan, raznovrstan, pristojan... U stvari, sad mi je krivo što sam nov ovde, mada, ako za ovo kratko vreme provedeno ovde smem da dam neki sud - jako dobro funkcioniše, pa mi samim tim i prija boravak ovde...
Što reče neko, hteo sam da ''skinem'' neku muziku pa se zato regovao, a sad mi je zanimljivija ćaska ovde nego ta muzika... (Uzgred, više se ni ne sećam šta sam hteo da skinem... Laughing )
Modovi odradjuju posao dobro i diskretno, tako da prosto ni nemam osećaj da su tu.
Sve u svemu - dok je ona lista prisutnih članova onolika kolika je - bez brige...

_________________
Pametniji popušta! Kakva žalosna istina koja utemeljuje vladavinu gluposti. - Ebner-Eschenbach
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Naš forum Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon