www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Bodyart
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Umetnost ~
::  
Autor Poruka
shatana
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 11

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 28, 2005 2:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mnogo je dobra zena sa pirsingom i crvenim licem jeste lisami probali ovim da se bavite?ja jesam ali neuspelo Sad


_________________
shatana
 
vladimir0523
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Maj 2005
Poruke: 17

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 03, 2005 6:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da pirsing treba odvojiti kao posebnu stvar. Slikanje po telu i tetovaze treba gledati kao veoma ozbiljnu umetnicku disciplinu, dok je pirsing po meni vec prolazna egzibicionisticka stvar. Ovi primeri su doduse u svakom smislu i ekstremni. Danas koliko sam primetio devojke cesto imaju poneki pirsing uradjen na licu. Jos uvek je to vise nego suptilno (sto je dobro) i to je rekao bih posledica odredjenih modnih trendova koje u prvom redu promovisu pojedne muzicke zvezde sa zapada. Dok sa druge strane cini mi se da nikad nije bilo vise tatoo radnji nego danas. I to je dobro. Racunam ako neko odluci da se prosara sa nekom slikom, bolje da to plati da mu odradi profesionalac nego da to uradi samostalno. Takodje treba pomenuti da ni tetoviranje ni pirsing nisu bezazleni i da mogu da dovedu do ozbiljnih fizickih komplikacija ako se nestrucno odrade ili usled alergija.
 
Manhattan
Psycho Killer
Psycho Killer



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 4031
Mesto: ...where the wild roses grow!

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 08, 2005 3:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vladimir0523 je napisao/la sledeće:
Mislim da pirsing treba odvojiti kao posebnu stvar. Slikanje po telu i tetovaze treba gledati kao veoma ozbiljnu umetnicku disciplinu, dok je pirsing po meni vec prolazna egzibicionisticka stvar. Ovi primeri su doduse u svakom smislu i ekstremni. Danas koliko sam primetio devojke cesto imaju poneki pirsing uradjen na licu. Jos uvek je to vise nego suptilno (sto je dobro) i to je rekao bih posledica odredjenih modnih trendova koje u prvom redu promovisu pojedne muzicke zvezde sa zapada.

Ne slažem se sa tobom da postoji neka motivaciona razlika izmedju tattoo-a i piercinga. Niti bilo kakava druga, uostalom. I jedno i drugo postaju telesni "statement" jači i trajniji od body language-a npr., deo imidža koji je ponekad "ekstreman", da. I jedno i drugo može da se razume kao "egzibicionizam" ukoliko neko neće (možda i ne ume) da razume. I jedno i drugo potiču, recimo, od nazovi uzora sa zapada. Zapravo, ne prepoznajem niti jednu ključnu razliku, posebno što se i tattoo i piercing zovu BodyArtom.

_________________
Mo'š misliti! Rolling Eyes
 
vladimir0523
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Maj 2005
Poruke: 17

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 08, 2005 7:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa da, to je tacno da je mala razlika izmedju pirsinga i tattoo-a, gledano iz ugla bodyarta ili ako bas hoces egzibicionizma to nisam ni pokusao da osporim. Razlog zbog cega sam pirsing odvojio je taj sto je slikanje po telu mnooooogo starija disciplina. Ne znam mozda sam ja macice konzervativan, ali ipak mislim da ce tattoo ostati a pirsing vrlo brzo proci ono ako nizbog cega drugog onda barem zato sto je slikanje po telu prirodnija stvar od busenja istog. Naravno ovo moje misljenje se odnosi na globalni modni trend, svakako ne na pojedince poput onih gore prikazanih.
 
Eladan
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 50

Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 1685
Mesto: different realities...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 12, 2005 12:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam mnogo neodlučan po ovom pitanju. Tako bih rado uradio neki tatu ali me urođena konzervativnost (manje) i sprečenost telesna (više) sprečavaju da ovo uradim. Što se pirsinga tiče, ja bih se možda i odlučio na neki da to nije postalo ovoliki trend. Ovako sam izgubio volju.
A što se pitanja iz antrfilea tiče, ja mislim da je tatu umetnost a pirsing bih podveo pod izražavanje stava)

_________________
...To stand against the Shadow so long as iron is hard and stone abides. To defend the weak while one drop of blood remains. To avenge what cannot be defended...
 
Manhattan
Psycho Killer
Psycho Killer



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 4031
Mesto: ...where the wild roses grow!

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 12, 2005 8:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vladimir0523 je napisao/la sledeće:
Razlog zbog cega sam pirsing odvojio je taj sto je slikanje po telu mnooooogo starija disciplina.


Slikanje po telu je starije disciplina? Misliš tamo na mestu koje zovemo zapadom? Ali telesna umetnost nije počela sa modernim vremenom - to znaš bolje od mene - i nije locirana samo na američkom i evropskom kontinentu. Bušenje tela nije drevna disciplina? A afrička plemena i Aboridžini, njihova plemenska obeležja koja uključuju bušene noseve, bradavice, trbuhe?

_________________
Mo'š misliti! Rolling Eyes
 
vladimir0523
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Maj 2005
Poruke: 17

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 16, 2005 6:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eto vidis Eladan i ja se slazemo....

A sto se tice africkih plemena; ipak ne bih isao tako daleko...
 
apko_lasvegas
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Maj 2005
Poruke: 10

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 24, 2005 6:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

body painting se moze lako pretvoriti u erotsku igru
 
26godisnja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Sep 2005
Poruke: 10

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 07, 2005 11:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pirsing, bodypainting...sve je super!
 
Charmed
Malo ~ mače ~
Malo ~ mače ~





Datum registracije: 03 Avg 2004
Poruke: 14625
Mesto: Nije bitno ko je odakle bitno je ko je kakav covek

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 07, 2005 1:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane





_________________
Pre nego sto se dodje do brzopletog zakljucka i pre nego sto se pocne misliti lose, Gledaj sa paznjom detalje, vrlo cesto situacija nije onakva kako izgleda nama na prvi pogled!!!!
 
Charmed
Malo ~ mače ~
Malo ~ mače ~





Datum registracije: 03 Avg 2004
Poruke: 14625
Mesto: Nije bitno ko je odakle bitno je ko je kakav covek

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 07, 2005 1:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane




_________________
Pre nego sto se dodje do brzopletog zakljucka i pre nego sto se pocne misliti lose, Gledaj sa paznjom detalje, vrlo cesto situacija nije onakva kako izgleda nama na prvi pogled!!!!
 
Charmed
Malo ~ mače ~
Malo ~ mače ~





Datum registracije: 03 Avg 2004
Poruke: 14625
Mesto: Nije bitno ko je odakle bitno je ko je kakav covek

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 07, 2005 1:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane




_________________
Pre nego sto se dodje do brzopletog zakljucka i pre nego sto se pocne misliti lose, Gledaj sa paznjom detalje, vrlo cesto situacija nije onakva kako izgleda nama na prvi pogled!!!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Umetnost ~ -> Bodyart Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 2 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon