www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Srbi sibirski narod?
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Istorija sveta ~
::  
Autor Poruka
krmpaka
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Feb 2008
Poruke: 18

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 29, 2008 6:31 pm    Naslov poruke: Srbi sibirski narod? Na vrh strane Na dno strane

ne znam koliko znate o ovoj temi ali cito sam jedan veoma zanimljiv tekst da su Srbi dosli iz Sibira i Bajkala??????Naime u 4 ili 5 veku sa najezdom Huna Srbi ili Sarbis poterani od Huna te stigose cak do danjasne Nemacke,gde su se mixsovali sa slovenima,sama rec Srbin je kontroverzna jer moze da se speluje u raznim nacinima Srblji,Srbi,Sjerbi,Serboi,Sarbir,Szerbek.......ako neko moze da prokomentarise ovo jel ako je tako onda nasa cela istorija pada u vodu,price o masovnim migracijama slovena u 7 veku,itd,itd,price o Bugarima kao slovenima vise kod nikog ne piju vodu,al me zanima za Srbe,jer ako smo dosli sa tih prostora kojoj smo grupi naroda primadali,Sarmatima,Tatarima

 
krmpaka
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Feb 2008
Poruke: 18

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 05, 2008 12:54 pm    Naslov poruke: Genetika Na vrh strane Na dno strane

nasao sam jedan vrlo zanimljiv text na wikipediji o genetskom istrazivanji pa pogledajte ukucaj na kompu Haplogroup_R1a1_(Y-DNA),kolko sam skapiro ta krvna grupa potice iz Centralne Azije.

Najvise krvi pronadjeno u Aziji je kod

Tadjika 64%(Tadjikistan)

Kirgiza 63%(Kirgistan)

u Evropi

Luzicki Srbi 63%

Madjari 60%

dosta te grupe pronadjeno je i u Poljskoj 56% i Ukrajini 54%

Naime po ovom ispada da su proto Srbi(Luzicki Sorbi) ili prvi Srbi bili zut narod, tako da mi one price kad smo se mlatili sa Kinezima u 2 ili 3 veku nove ere deluju prihvatljivije
 
Dakilica
> sexy angel <
<b>> sexy angel <</b>



Godine: 42

Datum registracije: 28 Maj 2007
Poruke: 1861
Mesto: > trg raja <

belgium.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 05, 2008 2:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cuo sam za tako nesto, slusao i citao - ima cak i knjiga o tome srbi i azija....

_________________
 
krmpaka
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Feb 2008
Poruke: 18

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 05, 2008 3:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ono sto je takodje interesantno to su koreni nasih imena,vecina nasih imena se zavrsavaju sa -an
Azijatski kanovi su se zvali Najan,Bajan,Sajan,Hatan.......

Transkript nasih su Bojan,Milan,Dusan........i jos mnogo,mnogo imena da ih ne pominjem sad

Madjarsko Zoltan je transkript turkiskog Sultan.......a imaju imena kao Atila..........i ne znam koja jos Mr. Green
 
Dakilica
> sexy angel <
<b>> sexy angel <</b>



Godine: 42

Datum registracije: 28 Maj 2007
Poruke: 1861
Mesto: > trg raja <

belgium.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 05, 2008 3:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da to si upravu, imena nastala na taj nacim-mislim na nasa stara imena koja si spomenuo....

_________________
 
krmpaka
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Feb 2008
Poruke: 18

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 07, 2008 8:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ndajeno na netu narod Sabirs(Sabiri) izgleda prvi Srbi,verovatno da su to ti Sibirski Srbi,pogledajte gde su Madjari ziveli,400-stota godina nove ere....
 
krmpaka
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Feb 2008
Poruke: 18

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 07, 2008 9:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

475 godina nove ere........deo odlazi na zapad Sorabi........deo Sabira ostaje,ono gore iznad Sabira pleme Onogurs su prvi Bugari
 
krmpaka
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Feb 2008
Poruke: 18

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 07, 2008 10:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

godina 700 izgleda da su stvari malo jasnije Srbi su se vec odvojili od sabrace Luzickih Srba(Sorbi su i dalje u Luzici),Hrvati takodje Crni i Beli Hrvati ostaju na Karpatima(Black Croats,WhiteCroats),Bugari su vec na balkanu i imaju kanat,a Madjari su vec u danasnjoj Ukrajini,javljaju se Srbi i Hrvati na balkanu pogledaj ispod Avarskog kanata,kliknite na slike da vidite uvecano
 
stefica_delija
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 13 Avg 2006
Poruke: 20
Mesto: Montenegro

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 08, 2008 7:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Priznajem...da za to prvi put cujem...Cuj, Srbi iz Azije...Bice da je tako.. Rolling Eyes ...nismo..hmhm.. Rolling Eyes

_________________
stefica_delija 3242
 
dirty_angel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 11 Avg 2006
Poruke: 70
Mesto: Tuzla

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 19, 2008 6:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovo prvi put cujem Rolling Eyes Rolling Eyes
 
boske76
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 03 Okt 2008
Poruke: 11

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 19, 2008 11:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nemoj da `oni` zbog ove teme se sete pa nas vrate odakle smo dosli.
Mada se u potpunosti slazem jer imamo veoma malo zajednicko sa SLovenima. Idea Idea
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 20, 2008 10:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja sam cula za neka istrazivanja (po dnk kodu) ..sve ide u tom smeru. Pa,ima smisla...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Istorija sveta ~ -> Srbi sibirski narod? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon