www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Djordje Balasevic - Fan Club
Strana 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  

Da li ste bili na Novogodisnjem koncertu
Da, ove godine
12%
 12%  [ 9 ]
Da, prethodnih godina
21%
 21%  [ 15 ]
Ne
65%
 65%  [ 46 ]
Ukupno glasova : 70

Autor Poruka
CoYoTe
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 618
Mesto: Arandjelovac/RC ETF

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 13, 2005 3:58 pm    Naslov poruke: Djordje Balasevic - Fan Club Na vrh strane Na dno strane

Panonski mornar je svima poznat.E pa dobro.Koje je vase iskreno misljenje o njemu i njegovom radu?!Moze li bilo ko drugi da 7 puta zaredom napuni Sava Centar?!Volite li njegov smisao za humor?!


_________________

Join eRepublik here!!!


Poslednja prepravka: CoYoTe on Pon Mar 14, 2005 10:39 pm; ukupno izmenjena 5 puta
 
tihixxx
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 21

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 13, 2005 9:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Šta reči o Đoletu ?
Jedan od najboljih sa ovih prostora.
Super muzika i super tekstovi pesama.
Njegova "Ne lomite mi bagrenje" me jednostavno rastura.
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 13, 2005 9:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ga obozavam,i njega i njegove pesme,a ubija me pesma "dok gori nebo nad Novim Sadom" i "Prica o Vasi Ladackom" Crying or Very sad

_________________
 
leggy
Samuraj
Samuraj



Godine: 47

Datum registracije: 24 Nov 2004
Poruke: 4140
Mesto: Tampico, Tamaulipas, Mexico

mexico.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 13, 2005 9:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa sto ih onda slusas, kumo? Mr. Green

Djoka je super lik i gotivim vecinu njegovih pesama, ali nikad nisam bio na njegovim koncertima.

_________________
Viva Zapata y Subcomandante Marcos!
 
CoYoTe
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 618
Mesto: Arandjelovac/RC ETF

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 13, 2005 10:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Neznas Leggy sta si propustao(nadam se da ces otici na neki).A Sanjice slucajno bas u ovom trenutku slusam"Dok gori nebo nad Novim Sadom".
Posto vidim da si ti glavna za muziku na sajtu(mislim da sam upravu), ako vam treba nesto od njegovog sirokog, dugogodisnjeg opusa kontaktiraj me.
Mogu da vam posaljem na neki nacin. Razz

_________________

Join eRepublik here!!!
 
Manhattan
Psycho Killer
Psycho Killer



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 4031
Mesto: ...where the wild roses grow!

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 14, 2005 12:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Istini za volju, Balašević nikad nije pogadjao moju žicu. Jedna sam od retkih, znam. I premda poznajem većinu njegovih songova i napamet mnoge tekstove, slabo da kad poželim da ga čujem (naročito dok sam solo). Priznajem mu da je vrstan stihopisac, ali mi njegovi nazovi muzički aranžmani ne imponuju, jer su jednaki i ravni kao i njegov rodni Srem. Ponekad, neretko, Balaševićeva muzika zvuči kao background jedne sjajne književne večeri, a od muzike hoću više, mnogo više.
No, pogadjaju me 2 songa - ne u centar, ali negde u metu: Boža zvani pub (to je stvar koja je mnogo puta vrištala iz mog stana kad je tata još bio D-jay) i Čovek sa Mesecom u očima (Collegium Musicum, ženski hor za 10!)
Na jednom od Balaševićevih novogodišnjih koncerata sam učestvovala sa horom Krsmanović - Obilić, a na druge nisam ni odlazila Rolling Eyes

_________________
Mo'š misliti! Rolling Eyes
 
milicaanchy
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 11 Mar 2005
Poruke: 649
Mesto: Under the division bell

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 14, 2005 6:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ga obozavam,a omiljena pesma mi je "Ringishpil"

_________________
Crvenokosa lutalica
 
cika Kure
Majstor
Majstor



Godine: 52

Datum registracije: 25 Feb 2005
Poruke: 6913

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 14, 2005 7:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Djoka legenda.
Ja najvolijem Namćora. Mislim da ni takav ne moze da ne vole Djoleta. Wink
 
CoYoTe
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 618
Mesto: Arandjelovac/RC ETF

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 14, 2005 2:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma Ok je to.Kapiram ja da postoje i oni kojima je raspolozenje takvo da im najvise odgovaraju brze, jace pesme.Njegove pesme opustaju na neki specijalan nacin.Ni ja nisam uvek raspolozen za takvu vrstu muzike. Wink
A da.Manhattan-e cini mi se da nepoznajes sve njegove pesme.Pogotovu u novije vreme su se pojavile mnoge jake i brze stvari(koliko jake i brze mogu da budu kod Lale).Preslusaj Namcora, Ja luzer na pr. Razz

>>>>>>>Djole majstore>>>>>

_________________

Join eRepublik here!!!
 
Lilith
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 45

Datum registracije: 08 Mar 2005
Poruke: 354

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 14, 2005 3:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam nikad bila na njegovom koncertu! Sramota, znam, potrudicu se da odem neke prilike... Embarassed
 
Manhattan
Psycho Killer
Psycho Killer



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 4031
Mesto: ...where the wild roses grow!

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 14, 2005 7:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hercegyu je napisao/la sledeće:
Manhattan-e cini mi se da nepoznajes sve njegove pesme.Pogotovu u novije vreme su se pojavile mnoge jake i brze stvari(koliko jake i brze mogu da budu kod Lale). Preslusaj Namcora, Ja luzer na pr. Razz


Hvala na savetu, prijatelju, no čula sam obe i opet ništa, "o naprotiv, meni je rock light-motive!" Wink

_________________
Mo'š misliti! Rolling Eyes
 
ture
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Mar 2005
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 14, 2005 10:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Djoletova muzika je ok,posebno tekstovi ,,ali nije mu potrebna politika u zivotu,ne nikako
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Djordje Balasevic - Fan Club Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  sledeća
Strana 1 od 16

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon