www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Djordje Balasevic - Fan Club
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 14, 15, 16  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  

Da li ste bili na Novogodisnjem koncertu
Da, ove godine
12%
 12%  [ 9 ]
Da, prethodnih godina
21%
 21%  [ 15 ]
Ne
65%
 65%  [ 46 ]
Ukupno glasova : 70

Autor Poruka
Manhattan
Psycho Killer
Psycho Killer



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 4031
Mesto: ...where the wild roses grow!

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 13, 2005 12:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mali info za sve fanove:
u nedelju 17. aprila u 18:15h
RTS1
"Dok je nama nas", show Djorjda Balaševića!



_________________
Mo'š misliti! Rolling Eyes
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 13, 2005 7:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Manhattan je napisao/la sledeće:
Mali info za sve fanove:
u nedelju 17. aprila u 18:15h
RTS1
"Dok je nama nas", show Djorjda Balaševića!
Yes!
Ulovit cu, nadam se, taj show!
Bas kad se vracam doma!

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
jelenajo
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 08 Mar 2005
Poruke: 699

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 13, 2005 11:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

super je lepa protina kci je najbolja pesma

_________________
Na vrhu uvek ima mesta,ako se krene sa dna!!!!1
 
Mr.M
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Apr 2005
Poruke: 9

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 14, 2005 9:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim da slusam Djola.On je kralj i savrsen pesnik.Najlepse pesme:
Ne volim januar,Bezdan,Lepa protina kci,Branislava,Provincijalka,Na posletku itd. ima ih i previse.
 
Robierre
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Apr 2005
Poruke: 9

morocco.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 15, 2005 1:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Djole je najveca ex-yu legenda.
Volio bih jednom otici na njegov koncert - nadam se da ce brzo u hr.
 
mikijazz
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Apr 2005
Poruke: 8

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 15, 2005 2:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da mu je devojka sa cardas nogama veciti evergreen
 
CoYoTe
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 618
Mesto: Arandjelovac/RC ETF

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 20, 2005 9:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

HE-HE Laughing
Cuveni Cardas......
Da vam ispicam jednu pricu:Bio sam pre dve godine u Budimpesti i odusevio se kada se neki cigani u ulici Vaci poceli da sviraju sa violinama Cardas....
Prisao sam i rekao:Balasevic ,Yugoslavija.
Tip mi je odgovorio: JA-Ja

_________________

Join eRepublik here!!!
 
zvekica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Apr 2005
Poruke: 36

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 20, 2005 9:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa slazes se s vama drustvo... Te njegove pjesme, ne znam, tako su drugacije od ostalih... super su... najbolje su mi: Prva ljubav, Ne volim januar, Neki novi klinci...
 
johnny363
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 21 Apr 2005
Poruke: 9
Mesto: Zemun

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 21, 2005 2:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

O Djoletu sve najbolje.
Sto se tice pesama, za svakoga ima po nesto.
Bilo da smo tuzni i li veseli,ostavljeni od ljubavi zivota pa uz neku pesmu se podsetimo lepih trenutaka provedenih zajedno ili sa nekom pesmom zelimo izraziti ljubav prema voljenoj osobi.
Svaka pesma ima svoj znacaj i svoju vrednost.
O koncertima netreba nista govoriti, sve je receno, jednostavno fenomenalni koncerti.
Novogodisnji koncerti u Beogradu nakon dvogodisnje pauze su bilipravi raj za usi i melem za dusu, trazila se karta vise,bilo je lepih prica ne puno politickih,nove pesme su promovisane i one su super, jednostavno Djoletove pesme bilo da su stare ili nove,one traju i trajace, i ko nije voleo da ga slusa i pricao da je nula naprasno je poceo da slusa njegove pesme.

svaka naredna rec je suvisna
o djoletu sve najbolje
a ko nevoli njegove pesme neka ih makar jednom poslusa, pa onda neka komentarise
 
IP
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Apr 2005
Poruke: 6

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 21, 2005 5:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bez obzira na sve mislim da je Djole jedan od retkih ljudi sa ovog prostora koji je nashoj muzici podario neshto novo...I kako takav ostace vecno upisan u knjigu vecitih
 
Mjesecarka
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 36

Datum registracije: 06 Feb 2005
Poruke: 864
Mesto: Novi Sad, na Dunavu...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 21, 2005 5:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uh...Da pocnem da vam pricam sta mislim o Djoletu,trajalo bi predugo,a sve satne samo u par (njegovih) reci..."Stohiljada reci znam,a jedna mi fali,da NJEGA kako treba opisem"...
Obozavam ga,i na knjizevnom,i na muzickom i na koncertnom planu,svaki put kad ga slusam,bilo to uzivo ili ne se odusevim,i smatram sebe pravim fanom...
Njegovi tekstovi su ubedljivo najbolji na domacoj sceni,provale su neponovljive...

_________________
...Reci bi sve pokvarile...
 
duhesa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 57

Datum registracije: 28 Nov 2004
Poruke: 180

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 23, 2005 10:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ama Djole je pesnik a ne tek puki textopisac.Samo da vas podsetim na jednu njegovu pesmu koja je uvek nekako nezapazeno prolazila pored ostalih hitova,a ja se uz nju tako lepo raspilavim:))Mislim na "Portret zivota mog",na talase plave i nijansu lave,vrtloge zelenog.
Zaboravih da pitam-da nema neko slucajno tu pesmu i ako ima da li bi bio tako dobar da je prosledi?Ja sam greskom ostala bez nje:((
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Djordje Balasevic - Fan Club Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 14, 15, 16  sledeća
Strana 4 od 16

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon