www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Counter Strike VS Unreal Tornament
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Gaming World ~ -> ~ Razno ~
::  
Autor Poruka
gric202
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 13, 2005 4:12 pm    Naslov poruke: Counter Strike VS Unreal Tornament Na vrh strane Na dno strane

Counter Strike ili Unreal Tornament? ZAsto?

 
FANATIC-NS
PARTY MAN
PARTY MAN



Godine: 46

Datum registracije: 18 Jul 2004
Poruke: 979
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 13, 2005 7:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Unreal definitivno.Zasto???
Bolja grafika,bolji ambijent,raznovrsnije i lepse oruzije.Savrseno uradjeni zvucni efekti.Zar je potrebno nesto jos?
 
gric202
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 13, 2005 7:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako igras unreal ti znas na koliko je diskova, sta o tome mislis? Question
 
Nesa_bulje_mesa
Banovan!

Poslasticar
Poslasticar



Godine: 37

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 3172
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 14, 2005 11:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

iskreno receno ne dopada mi se ova igrica

_________________
Ako zelite nesto da gricnete ili da se osvezite kliknite ovde: Hot - caffe by Slatka-Shanerka, Nesha & Dixy
 
moKem
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 14 Mar 2005
Poruke: 201

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 14, 2005 11:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A dajte ljudi zar se može porediti najbolja igra svih vremena napravljena veliki COUNTER STRIKE, sa nekim unrealom,ccccccccccccc
možda sam malo pretjerao al ja sam stvarno veliki fanatik countera strika,pa stoga mi nemojte zamjeriti!?!?!?!

_________________
Izvinite Sanjice i Gile sto sa..............
 
gric202
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 15, 2005 5:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja sam bio, nekada...
 
njakit
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 06 Mar 2005
Poruke: 181

seychelles.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 15, 2005 2:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

za mene je boljji unreal jer si mnogo vise u igri
 
gric202
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 15, 2005 4:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobro obrazlozenje. 8)
 
moKem
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 14 Mar 2005
Poruke: 201

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 16, 2005 1:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma šta ti ima obrazložiti ako si ikad igrao CS onda znaš zašto je najbolji,a pošto vidim da jesi onda ne znam zašto pitaš!?!?!?

_________________
Izvinite Sanjice i Gile sto sa..............
 
moKem
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 14 Mar 2005
Poruke: 201

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 16, 2005 1:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

xipx je napisao/la sledeće:
CS 4 Ever!
nema bolje igre

Rijetki su oni koji tako misle u zadnje vrijeme!?!?!?
Svaka čast,
CS RULE 4 EVER

_________________
Izvinite Sanjice i Gile sto sa..............
 
gric202
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 16, 2005 5:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

[quote="moKem"]Ma šta ti ima obrazložiti ako si ikad igrao CS onda znaš zašto je najbolji,a pošto vidim da jesi onda ne znam zašto pitaš!?!?!?[/quote]

Ja sam CS do pre 5 meseci igrao 8 sati DNEVNO, jer sam bio u jednom klanu. Sada igram unreal, tako da nisam siguran sta je bolje.
 
moKem
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 14 Mar 2005
Poruke: 201

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 16, 2005 12:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gric202 je napisao/la sledeće:
moKem je napisao/la sledeće:
Ma šta ti ima obrazložiti ako si ikad igrao CS onda znaš zašto je najbolji,a pošto vidim da jesi onda ne znam zašto pitaš!?!?!?


Ja sam CS do pre 5 meseci igrao 8 sati DNEVNO, jer sam bio u jednom klanu. Sada igram unreal, tako da nisam siguran sta je bolje.

Mislim svako naravno ima svoje mišljenje tebi je bolji Unreal meni CS,
jest da ja nisam nikada igrao Unreal jer mi se takve igre uopšte ne dopadaju al možda kad bih zaigrao,možda bih i ja imao isto mišljenje kao ti!?!??!
Kažem "možda"

_________________
Izvinite Sanjice i Gile sto sa..............
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Gaming World ~ -> ~ Razno ~ -> Counter Strike VS Unreal Tornament Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 1 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon