www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Counter Strike VS Unreal Tornament
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Gaming World ~ -> ~ Razno ~
::  
Autor Poruka
madchavka2000
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 11 Jul 2005
Poruke: 5
Mesto: zitoradja

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 13, 2005 11:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

izgleda da ce da mi treba update moje machine sa ovom konfiguracijom ne verujem da cu moci da igram UT 2007 hmmm sta mislite

p4 3.7 ghz /zalman fan
ati 9700 pro 370/329
1 gb ram kingston 3200 dual
Mb:865pfs


MAD rules www.unrealmad.com



_________________
halo caos svima >>>MAD clan<<<
 
N_E_R_O_N
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 44

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 920
Mesto: B_E_O_G_R_A_D

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 21, 2005 11:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

O ukusima ne treba raspravljati. Ovo su dve različite igre; Counter je manje više realna igra i spora dok je Unreal brza hard-core igra kao i Quake.

Meni je counter bolji jer je zastupljeniji i popularniji i ako je grafika sr**je za razliku od Unrela.

_________________
...i tako dan za danom pred kockastim ekranom...
 
who_is_back
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 28 Jul 2005
Poruke: 13

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 29, 2005 10:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nedo88 je napisao/la sledeće:
Pa kako vam Counter nije dosadio pa ta igra izasla prije 5 god


5 god. Ali bili je 'tih 5 god dosta vredno.. Najjcheshche chesh videti da se igra counter-strike online i u lan'. Najvishe chesh nachi servera za Counter-Strike.
A ovu igru Unreal Tornament nisam je ni igrao.... (neznam mozda cu poceti da je igram ako budem u nekom trenutku igre) [U]Jel hoche neko da mi posalje PrtScSysRq Unreal Tornament u vishe slika Smile Razz Wink Wink

_________________
Veruj u ono sto vidis.. a ne sto cujes..
 
Fantom
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 26 Mar 2004
Poruke: 4
Mesto: rajvoSa

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 29, 2005 11:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dobre su obje ali CS je moja najigra !
CS - n1
 
sKater
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 31 Mar 2005
Poruke: 45
Mesto: nbG

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 02, 2005 6:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma super je bre ljudi UT ne zaboravite da je bio pre CSa..
naravno CS Smile klanjamo se Smile

_________________
sKa.
 
Nikola_pg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Mar 2005
Poruke: 41

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 03, 2005 3:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

unreal je majka,counter je dosadio svima
 
sedorf
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 04 Sep 2005
Poruke: 73
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 28, 2005 11:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nema tu sta da se prica Counter Strike naravno
 
Anakin
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Sep 2005
Poruke: 4

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 30, 2005 12:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zar ovo uopste moze da se poredi!? Ja sam igrao i jedno i drugo. Sta je najvaznije u online igranju? ATMOSFERA. E tu je CS bez premca. Osecaj kada postavite bombu a sami ste i znate da dolazi ekipa od 3-4 protivnika je nenadjebiv. Kad pocne da radi cuka i pojavi se kamen u stomaku. Iako graficki prilicno zaostaje nikada nije izgubila na popularnosti upravo zbog osecaja u samoj igri. Da ne pominjem realnost oruzija i ponasanje istog. Unreal, iako je zanimljiv, je klasicna arkadna pucacina, u kojoj nosis lemilice, raketne lancere itd... CS 1.6 bez premca.
 
GiGi
*Pravi muškarac*
*Pravi muškarac*





Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 10732
Mesto: Autonomna Pokrajina Vojvodina/ Novi Sad/ Liman

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 30, 2005 2:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E ovakva misljenja, potpuna, volem. Razz

_________________


 
mikonen
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 24 Sep 2005
Poruke: 130
Mesto: Antalya/Turkey

turkey.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 08, 2005 6:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravna stvar unreal, bas zato sto je nerealan, pucacina do kraja, gdje ako zastanes za sekundu si nadrlj'o...capture the flag mi je najomiljeniji dio

_________________
 
Archimonde
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 03 Jul 2005
Poruke: 42
Mesto: Grocka

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 19, 2005 10:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

deathmatch ffa u morpheusu3 ili phobos moon 2, 8 igraca...poneki mutator, pa mozda i instagib, pa da vidimo!UT ZAKON!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________
Vitezovi reda Zmaja opet dolaze...jer mi smo vecni,a vase kraljevine prolaze...
 
cipizlav
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Nov 2005
Poruke: 12

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 10, 2005 11:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ipak counter,nisam ga igrao sto godina ali uporedio sam sa unrealom i neuporedivo je bolji.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Gaming World ~ -> ~ Razno ~ -> Counter Strike VS Unreal Tornament Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 6 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon