www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Panika-ko sam uopste ja???
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 10, 2008 9:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ok drugari,molim bez prozivanja Mr. Green poruke tog tipa ce naravno biti,sta? tako je. brisane
hvala Laughing
:LOL:


 
Cura sa bazena
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 30

Datum registracije: 15 Jun 2008
Poruke: 96
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 16, 2008 12:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jecika_84 je napisao/la sledeće:
nikad nisam koristila opojna sredstva, ali taj feeling često osetim...

jednostavno... ne moram biti niti nešto tužna niti da sam uzrujana...... naiđe taj tren... samo se zamislim i kroz glavu prolaze ta pitanja: ko sam ja... zašto sam baš tu gde jesam... šta ja to radim ... i slično...

uopšteno koja je svrha onoga što jesam i svega oko mene...



Da, desava mi se... Zasto, kako uopste postojim, izgledam kako izgledam itd... i da, uhvati me panika ponekad strasno, nekad ostanem mirna Wink

_________________
Pozdrav sa bazena Smile
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 19, 2008 11:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Ne znam da li vam se ovo vec desavalo ali izuzetno je neprijatno i pomalo plasi.
Osecaj koji se javlja kada se gledate u ogledalo odjednom kada pogledate samom sebi u oci,javi se pitanje:"Ko sam ja?Ko je ova osoba u koju gledam?Mogu li da je pipnem"?


Mozda mi se desavalo ranije, ali nikada nisam pridavala znacaj tome. Mozda je to zato sto nikada nisam imala vremena da pogledam sebe kako treba. Wink

Citat:
Kada sam napisala Ko sam ja?,nisam pritom mislila da se to odnosi na stepen vaseg samoostvarenja vec bas onako kako se na prvu loptu shvati kada ga prvi put procitate.

Dakle,desi se takoreci blokada,stanes i nemas pojma ko si...to traje nekih 4,5 sec.


Znam ko sam i sta sam, i nema tu puno razmisljanja. Mozda ako bih imala vise vremena za sebe, imala bih vremena na odmet da preispitam sebe ko sam, sta sam itd.

Citat:
Stvarno je jako cudno...nisam nikada nikog pitala o ovome i zapocinjala tu temu jer ne znam da li se to desava samo meni ili je to sasvim normalno...


Sta vi mislite?

Da li vam se nekad desilo ovako nesto?


Rekoh vec gore da nisam sigurna, ali cak i ako ti se to cesto desava, ne opterecuj se, i ne zamaraj time.
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 11, 2008 1:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

BulatCar je napisao/la sledeće:
Dešavalo se, mislim da se u takvim trenutcima dogodi ~deža vi~




deza vi je sasvim druga stvar.

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 11, 2008 6:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da se zapitam ko sam ja u ovom svetu i shta je zapravo moja uloga u celom sistemu to mi se deshavali. Ali da blokiram i u bukvalnom smislu da se zapitam ko sam to nije...
 
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 23, 2008 3:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

često se pitam tko sam i što sam ja,u ovome velikome svijetu gdje sve više prevladava mržnja i nepravda,pitam se tko sam,i zašto sam tu

_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Panika-ko sam uopste ja??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon