www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

FLV to AVI duze od dva minuta???
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> ~ Arhiva - Software ~
::  
Autor Poruka
bvuckovic1984
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Jan 2008
Poruke: 23

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 22, 2008 10:31 am    Naslov poruke: FLV to AVI duze od dva minuta??? Na vrh strane Na dno strane

Pozdrav ljudi!!!Treba mi pomoc oko konvertovanja video zapisa iz FLV formata u AVI. Imam gomilu tih kovertera,medjutim problem mi je sledeci:
Koliko god da je velik video fajl kad ga ubacujem,uvek na kraju dobijem avi fajl koji traje samo dva minuta.Primer:
Ubacim flv fajl od 25Mb koji vremenski traje otprilike 10 min, a dobijem avi fajl koji traje dva minuta sto znaci da mi 8 minuta video zapisa fali.Kako da konvertujem a da dobijem kompletan Avi fajl.???

Hvala svima koji priskacu u HELP!!!

bvuckovic1984@hotmail.com


 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 22, 2008 11:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Reci nam koje si programe probao i da li programi pune verzije ili demo/trial?

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
Vaxter
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 27 Sep 2004
Poruke: 605
Mesto: Šimanovci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 22, 2008 12:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

O ovome je pisano na forumu bar deset puta... Smile
Super video converter.
Free je, i konvertuje sve u sve bez ikakvih ogranichenja... Smile

_________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse
 
bvuckovic1984
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Jan 2008
Poruke: 23

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 22, 2008 12:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Probao sam:
FLV to AVI MPEG WMV 3GP MP4 iPod Converter ( Aone Software)
SWF & FLV toolbox3.5
Smart FLV converter
Pazera free FLV to AVI converter

I svi mi isto naprave.Nigde ne vidim da su ovo demo verzije,jel imate vi koji dobar Converter?
 
bvuckovic1984
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Jan 2008
Poruke: 23

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 22, 2008 12:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

VAXTER skinuo sam taj super video konverter ali mi se odmah pojavilo da ga kupim ili se registrujem.Skinuo sam verziju 5.6 i pise da ukoliko ga ne kupim,program ce raditi samo sto ce svaki video fajl koji dam da konvertuje odraditi 50%.

LUDILO,svasta!
Imas ti taj Super Video Converter?
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 22, 2008 2:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije mislio na Super video converter, nego samo na Super Converter, da ne bude zabune to su različiti programi Very Happy

Link za skidanje šaljem putem PP Wink

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
Vaxter
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 27 Sep 2004
Poruke: 605
Mesto: Šimanovci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 22, 2008 9:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Code:
http://www.erightsoft.com/SUPER.html

Na ovaj sam mislio, i on je free... Smile
Kada kucash u google super video converter, on je prvi.
Bice da je tebi codec u koji konvertujesh demo verzija...
Super koristi interne kodeke, tako da ne bi trebalo da bude problema... Smile

_________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse
 
zasto banovan?
Upozorenja: 2 od 3

U INAT BAGRI
U INAT BAGRI



Godine: 113

Datum registracije: 28 Apr 2008
Poruke: 1523
Mesto: za sankom

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 23, 2008 2:47 am    Naslov poruke: Re: FLV to AVI duze od dva minuta??? Na vrh strane Na dno strane

bvuckovic1984 je napisao/la sledeće:

Ubacim flv fajl od 25Mb koji vremenski traje otprilike 10 min, a dobijem avi fajl koji traje dva minuta sto znaci da mi 8 minuta video zapisa fali.Kako da konvertujem a da dobijem kompletan Avi fajl.???


Nije problem u konvertoru nego u codecu i filterima za video,mora da imas konflikt sa divx codecom i ffddshow filterom.
Konvertuj u uncompressed (losless) avi i bice sve ok,ili deinstaliraj ffddshow ili divx,jedan od njih 2 mora da ode sa sistema.

Savjet : nemoj da pretrpavas sistem kodecima,koristi samo one koji su ti potrebni.

_________________
Jedan i jedini duplirani član, HELLBRINGER.

U inat svima,bez mane i straha.

Hajdemo dalje,moja tugo,
tamo gdje nas ne zna niko,
pričo moja iz djetinjstva,
na tebe sam navik'o...

Mijenjam ženu za dvije krave,šifra PROŠIRUJEM KAPACITET!

Sva vlast rakiji !!!
 
D@cha
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 89

Datum registracije: 02 Apr 2007
Poruke: 4657
Mesto: 13 krug pakla

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 24, 2008 7:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

previse programa i kodeka pogotovu plejera mogu da ti naprave problem ,a ukoliko skidas sa neta flv fajove koristi video get on odmah konvertuje u trazeni format(podrzava gotovo sve)
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> ~ Arhiva - Software ~ -> FLV to AVI duze od dva minuta??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon