www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Dino Merlin
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
srna2422
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 2402

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 22, 2006 7:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kao sto slejdz i thorn napisase, pjesme su mu zakon. kao covjek mi je gori od nule. Rolling Eyes


_________________
Marriage is the triumph of imagination over intelligence.
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 22, 2006 10:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E htela sam da vidim vasa misljenja i potpuno se slazem sa koleginicama slejdz i thorn.
Covek ima jako dobre pesme, stvarno, najezim se kada cujem primer : "Jel Sarajevo gdje je nekad bilo" i jos neke.
Ali kao covek razocarao me je i to mnogo.
Nikako ne mogu da shvatim kako genijalan pevac moze biti takva osoba Rolling Eyes
 
Yule2
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Nov 2006
Poruke: 53

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 22, 2006 2:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Njega bih, pored Deen-a, iz BIH, voleo ponovo da vidim na Evroviziji! Smatram da je jedan od najboljih pevaca iz EX-YU
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 23, 2006 3:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a zbog cega ste razocarani? sta se desilo? kako ja nista ne znam o tome?? Confused

_________________
 
gaga021
Banovan!

~ Little sweet Angel ~
~ Little sweet Angel ~



Godine: 42

Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 12412
Mesto: * Tamo negde je srce moje u ponoru tvojih lazi da utehu trazi ostalo*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 23, 2006 3:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim Merlina da slusam jako dobre pesme ima

_________________
da budemo ti i ja
ona zemlja sto se ne menja
tvrda zemlja od tvrdog kamenja

 
Slejdž
Gospodja Selektorka
Gospodja Selektorka



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 4716
Mesto: Frankfurt/ Loznica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 23, 2006 3:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

andrejica je napisao/la sledeće:
a zbog cega ste razocarani? sta se desilo? kako ja nista ne znam o tome?? Confused


Postavljala sam ja temu ovde bas o tome, al je izbila velika svadja i onda sam je sklonila.
A ako te bas zanima, poslacu ti pp sa linkom gde mozes da procitas neke
njegove nebulozne izjave

_________________
Bez tebe ne smem
ja ne umem
disati,smejati se, hodati
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 23, 2006 3:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ajde,bas me zanima

_________________
 
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 23, 2006 4:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to je legenda , jedna po jedna cojk pjeva samo tako a sto se toga necega tice, pa ima on svoje musice svakako ko i svaki covjek sto ih ima, al pjeva samo tako, moj njadrazi pjevac
 
LaNa83
rizmalovo srculence
rizmalovo srculence



Godine: 40

Datum registracije: 20 Jun 2006
Poruke: 4308
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 24, 2006 3:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

slatka_sanerka je napisao/la sledeće:
to je legenda , jedna po jedna cojk pjeva samo tako a sto se toga necega tice, pa ima on svoje musice svakako ko i svaki covjek sto ih ima, al pjeva samo tako, moj njadrazi pjevac
slazem se...ovde ga ocenjujemo kao pevaca i kakve su njegove pesme...

_________________

....tvoja i u dobru i u zlu....
 
Pech
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Nov 2006
Poruke: 5

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 24, 2006 2:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Merlin je kralj! Samo sam se uzelo nekih njegovih novih pesama!
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 25, 2006 12:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ga nesto i ne obozavam toliko...ali ima dobre pesme i dobro peva....

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
gheo
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 22 Jan 2004
Poruke: 1019
Mesto: Timisoara (Temisvar), Banat

romania.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 03, 2006 8:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da Dino Merlin jos postoji jednu od prvi pet rockeri iz ex-Jugoslavija.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Dino Merlin Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 2 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon