www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

bvuckovic1984 trazi
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Tražim ~
::  
Autor Poruka
bvuckovic1984
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Jan 2008
Poruke: 23

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 06, 2008 4:54 pm    Naslov poruke: bvuckovic1984 trazi Na vrh strane Na dno strane

Ljudi jel ima neko pesmu "7 dana ja sam pio,7 noci pijan bio..." od Hakale ali LIVE vezija?trazim je a nikako da nadjem,prava je narodnjacka!!!Ako neko ima nek mi posalje,please, a ja se unapred zahvaljujem!!!

bvuckovic1984@hotmail.com


 
suuzy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 10 Feb 2008
Poruke: 2
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 06, 2008 5:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Poslato Very Happy Uskoro ce da ti signe...PoZz...
 
bvuckovic1984
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Jan 2008
Poruke: 23

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 07, 2008 10:13 pm    Naslov poruke: bvuckovic1984 trazi Na vrh strane Na dno strane

Ljudi trazim neke narodnjake pa ako ih neko ima i posalje mi bio bih mu zahvalan!!!Dakle:

Ljilja Semsa-Bilo pa proslo
Rade Jorovic-Rado bih se vratio da cuvamo ovce
Brzi-Caka

I ako neko zna ko peva ove pesme:

1 pesma.
" Ona mene nece svirajte sviraci,volela me nije a mnogo mi znaci"...

2.pesma.
"Dinar po dinar u sarenu torbu daj mi mala usnice veceras na probu..."(ali ne od grupe Licani)


Hvala svima koji pomognu u nalazenju ovih pesama!!!


bvuckovic1984@hotmail.com
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 08, 2008 1:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako ne znaš naziv ili izvođača pesme, molim te da prvo postaviš pitanje na ovoj temi Arrow http://www.domaci.de/viewtopic.php?t=37891 pa tek onda ovde tražiš pesmu. Unapred hvala Wink

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
Branko111
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 46

Datum registracije: 25 Sep 2007
Poruke: 405
Mesto: Breda

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 08, 2008 4:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stavi adresu kako bi mogao poslati pjesmu od Rade Jorovica

_________________
Dodju tako vremena kada,
pametan zasuti,
budala progovori a
fukara se obogati...
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 08, 2008 6:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Branko111 adresa se nalazi u prvom postu Wink

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
Branko111
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 46

Datum registracije: 25 Sep 2007
Poruke: 405
Mesto: Breda

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 08, 2008 6:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pjesma Rade Jorovica "Slatko bih se vratio da cuvamo ovce"

poslana na adresu naznacenu u postu.

Pozdrav
Laughing

Pjesma Slavica - "Bilo pa proslo" poslana na naznacenu adresu, ako nije to to javi da dalje trazim.

Laughing Laughing Laughing

Pjesma Brzi - "Caka"poslana na naznacenu adresu

Laughing Laughing Laughing


[Edit by ~SonicLady~: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]

_________________
Dodju tako vremena kada,
pametan zasuti,
budala progovori a
fukara se obogati...
 
bvuckovic1984
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Jan 2008
Poruke: 23

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 08, 2008 9:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala druze!Pesme od Brzog i Radeta su pogodak ali ova pesma "Budi tu" nije ta koja mi treba.Treba mi pesma pod tim nazivom ali izvodjac je Ljilja Semsa,pa ako je nadjes adresa mi je ista.U svakom slucaju hvala jos jednom!!!

bvuckovic1984@hotmail.com
 
bvuckovic1984
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Jan 2008
Poruke: 23

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 09, 2008 10:59 am    Naslov poruke: ovako ide deo pesme Na vrh strane Na dno strane

Evo mene opet.Saznao sam da deo pesme od Ljilje Semse-Budi tu,koju trazim ide ovako:

"za mene si ugasena zvezda na mom nebu tvog imena nema"

Pa ako neko zna tu pesmu i ima je nek mi posalje,please!!!!Pozdrav

bvuckovic1984@hotmail.com

Ljudi jel ima neko onaj poznati "Pacji ples" i kaubojsku polku "O Suzana"?
Ako neko ima bio bih mu zahvalan ako bi mi poslao!!!

Pacji ples
O Suzana

bvuckovic1984@hotmail.com

[Edit by ~SonicLady~: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]
 
bvuckovic1984
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Jan 2008
Poruke: 23

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 14, 2008 6:03 pm    Naslov poruke: Ima li ko ovu pesmu??? Na vrh strane Na dno strane

Narode treba mi pesma od

Dragane Mirkovic(duet)Mitar Miric -Aj,cuka cuka,svira frula ide kuka.

Hvala unapred na odgovorima!!!

bvuckovic1984@hotmail.com


Edit by ~SonicLady~ spojena dupla tema
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 27, 2008 1:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Spojena dupla tema.

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
Raziel@Nosgoth
א Ali Alakinא
<i><b>א Ali Alakinא</i></b>





Datum registracije: 21 Avg 2007
Poruke: 4465
Mesto: The Pillars of Nosgoth...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 16, 2008 9:49 am    Naslov poruke: Re: ovako ide deo pesme Na vrh strane Na dno strane

bvuckovic1984 je napisao/la sledeće:
Evo mene opet.Saznao sam da deo pesme od Ljilje Semse-Budi tu,koju trazim ide ovako:

"za mene si ugasena zvezda na mom nebu tvog imena nema"

Pa ako neko zna tu pesmu i ima je nek mi posalje,please!!!!Pozdrav

Pesmu sam i ja svojevremeno trazio u okviru svoje teme, ali nazalost jedino sto sam uspeo da nabavim je verzija uzivo ... Rolling Eyes U svakom slucaju, poslacu ti je, jer druge nema! Laughing Razz

Uzivaj! Wink

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Tražim ~ -> bvuckovic1984 trazi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon