www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

prvi decko....
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Arhiva - Ona i on ~
::  
Autor Poruka
IRMAAaA
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Apr 2008
Poruke: 2

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 13, 2008 1:27 pm    Naslov poruke: prvi decko.... Na vrh strane Na dno strane

Imam jednog komsiju, decko je extra i znam ga odavno. Pricali smo i zakljucili da ne bi bilo lose a budemo vise od drugova. ali meni roditelji ne dozvoljavaju da imam decka do 16.god, iako je to do toga jos 7 meseci ostalo. Tako se ja vec mesec dana s njim krijuci vidjam. Super nam je zajedno, al se ja ne osecam dobro, znajuci da sam slagala za roditelje. Sta vi mislite, je li rano za decka i sta da radim Confused

 
neuhvatljivaa
x fille sauvage x
<b>x fille sauvage x</b>



Godine: 36

Datum registracije: 06 Nov 2006
Poruke: 6644

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 13, 2008 3:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da li je rano, to je individualna stvar, sem toga ti biras kad i kog ces decka imati, a ne tvoji roditelji...
Na tvom mestu ja bih verovatno nastavila vidjanje sa njim, ali ako ti vec tesko pada sto si to precutala roditeljima, reci im, pa sta bude-neka bude Very Happy a decko ako je vredan paznje, sacekace tvoj rodjendan

_________________
Lutko, ja sam rešen da večno s' tobom plešem...
 
LeniLilly
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 27 Apr 2008
Poruke: 15

spain.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 13, 2008 3:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne brini,nije rano...Ne treba da osecas krivicu sto im nisi rekla,ipak je to tvoj zivot i ti si vec dovoljno velika devojka da bi mogla sama da donosis takve odluke. Oni hoce da te zastite,ali zaboravljaju kako je to kad si mlad...
E,sad,ako mislis da bi mogli da saznaju nekako,verovatno ce se ljutiti sto im nisi sama rekla...
Nezgodno je savetovati te,jer ne znam kakav je tvoj odnos sa roditeljima,ali ako ikako mislis da bi ikako mogli da razumeju sve to,porazgovaraj sa njima.
A ako mislis da bi napravilo probleme,sacekaj onda jos tih 7meseci,vreme brzo prolazi,pred tobom je zivot...
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 14, 2008 12:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Super nam je zajedno, al se ja ne osecam dobro, znajuci da sam slagala za roditelje. Sta vi mislite, je li rano za decka i sta da radim


Da li je vazno sta tvoji roditelji misle? Curo, tvoj zivot, sama ga ces organizovati po tvojim stavovima i ciljevima. Nisi toliko mala da nemas decka. Izvini, ali su ti roditelji jako konzervativni ljudi, ako uzmes u obzir da sam ja od 12 godine sa mojim muzem bila, i u 17 se udala, pri cemu je on puno stariji od mene.
 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 15, 2008 9:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

o Bože Rolling Eyes

naravno da je bitno šta roditelji misle, donekle ipak su oni roditelji koji su te odgajili i jednostavno tu su da te izvedu na pravi put Wink

imati dečka u tom dobu nije rano, stoga ne vidim svrhu da prođe 7 meseci do rođendana pa da onda 'možeš' naći dečka... desilo se, sviđate se jedno drugom, prema tome samo napred

moj savet je da ipak onako na lep način, uz to da vide da si dovoljno ozbiljna i da kažem odrasla, ipak porazgovaraš sa roditeljima, ukoliko ti je stalo da znaju, odnosno da se ne viđaš sa njim više tajno Wink

bolje i tako nego da sami saznaju, time ćeš i dokazati da mogu imatu poverenje u tebe Wink

_________________
~Duo de la muerte~
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 15, 2008 11:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

♥ QueeN ♥ je napisao/la sledeće:
ako uzmes u obzir da sam ja od 12 godine sa mojim muzem bila, i u 17 se udala, pri cemu je on puno stariji od mene.

bez texta sam Neutral

elem, da se vrnem na temu...imati decka sa 16 godina moze, a i ne mora biti rano...sasvim individualna stvar...neko je zreo za prvu vezu sa 15, neko sa 18...ukoliko se ti osecas spremno da se zabavljas sa tim deckom, a cini mi se da je tako, samo napred...

roditelji su veoma zastitnicki nastrojeni, to i jeste njihov posao...mozda im je tesko da prihvate da odrastas u mladu zenu...ukoliko si otvorena prema njima, a pritom im ne dajes povoda da u tebe izgube poverenje, mislim da ce stvari doci na svoje...samo im daj malo vremena...ovo je nova teritorija i za njih Wink

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 16, 2008 2:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i na kraju koliko imas godina? Laughing Laughing

_________________
 
paja1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 398

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 16, 2008 11:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa verovatno 15:DNego ja stvarno takve roditelje ne razumem....isto i takve cure.Ako neko napuni 16,18,20 godina,ne mora da znaci da ce da bude pametniji ili spremniji za nesto.Vecina dosta rano sazreva.A veza u 15godina,najobicniji poljupci i ostalo,kako to da zabranis?Pa mislim da je to najlepsi deo detinjstva.Dopadanje,kao neko muvanje,sve neozbiljno.A ti roditelji,pretpostavljam da su u to vreme verovatno imali i odnose,jer je u to vreme bilo normalno,a ovde sad kao izigravaju nesto.E takvi roditelji su najgori.Bukvalno prave debile od dece.Stop konzervativnosti Very Happy

_________________
Zivot je lep,samo ga treba gledati sa prave strane
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 16, 2008 3:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iako je ovo njena osoba .. kao osoba muskog pola mogu ti reci da nikad nije kasno za vezu .. a to sto roditelji koriste " titin sistem " ( tako ga ja zovem Wink ) .. to je vec njihovo .. ja znam dosta roditelja koji i dalje koriste sistem " nema seksa pre braka " a ti isti roditelji puste cerku da izadje sa momkom i ocekuju da u danasnjem svetu cerka bude nevina pre braka .. Confused

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Jejaorka
~Angel azul~
<b>~Angel azul~</b>





Datum registracije: 03 Apr 2008
Poruke: 39404

greece.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 16, 2008 3:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Laughing ijaoooo...uvek mi je bilo slatko kad mi brane, a ja volimmmmmm Mr. Green

_________________

I ne znam kad i ne znam gdje
Ici cemo istom stranom ulice...
Vjeruj mi duso srest cemo se
U svijetu tajni mi nismo sami...


 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 16, 2008 8:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma naravno da nije rano,sto bi bilo?
Imam jednu drugaricu koja nikada ne izlazi jer joj njeni ne daju,decka da ne spominjem...poucena onim sto se njoj desava,kazem:ne smes ziveti u senci svojih roditelja i njihovih zelja ali ih ipak do neke izvesne granice moras postovati.
Sto se tice ovog slucaja,krijte se i dalje,srecno!
Smile

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 17, 2008 3:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve se sazna, pa tako che i to tvoje. Moze te neko vidit s njin i rech tvojim roditeljima. Zato lipo bar reci majci ili ocu, zavisi u koga vishe imash povjerenja i lipo razgovaraj s njima- savjesno, ozbiljno i nemoj se smijuljit pretjerano. Neka vide da mogu imat povjerenja u tebe a onda mozes dalje- al pametno Wink

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Arhiva - Ona i on ~ -> prvi decko.... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon