www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Life goes on - bivsi/bivsa ima novu curu/momka
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 18, 2008 3:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni bude jako drago ako čujem da je ta nova cura okej pa makar ga ja i dalje voljela. Ali ak je neka kao što reče Annabel "rospija". Ajme. Nije moja stvar ali bude mi jako krivo jer se onda zapitam što se to onda dogodilo s nama ak je našao takvu curu. No, idemo dalje.

 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 18, 2008 10:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije mi svejedno, to je sigurno jer ga jos volim.. Kako kaze:
"oprosti sto nemam snage da te slazem da ti zelim srecu sa njom a i sta ce ti to od mene.."

_________________
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 28, 2008 6:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ne znam kakvi ste vi to ljudi (ili bar vecina). Vama je drago kad cujete da bivsi/bivsa ima novog decka. E pa meni nije. Daleko od toga da nekoj od njih zelim zlo, ali, jednostavno, nisam masina, vec covek od krvi i mesa. Iskreno, trudim se da vise nikada ne cujem za bivsu. ne zelim da znam ni gde je, ni s kim je, ni sta radi. I do sada mi je to manje vise uspevalo. Toliko.

_________________
Inside my heart is breaking
My make-up may be flaking
But my smile still stays on...
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 28, 2008 7:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ovako, za sad bi mi to smetalo...ali posto ga volim, onda zelim da on bude sretan, daleko od toga da bi mi bilo svejedno, ali ako nije mogao sa mnom, ne moze do kraja zivota da bude sam. Kao sto naziv teme kaze: Life goes on...

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
bebakiki
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 26 Nov 2007
Poruke: 470

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 12, 2008 1:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa nije mi bas svejedno ako cujem da ima drugu,a pritom mene jos zove.Jos kad me je pozvao na ispracaj,pa kako da mi bude svejedno. Rolling Eyes

_________________
Happy Smile
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 12, 2008 9:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jerotije je napisao/la sledeće:
Ja ne znam kakvi ste vi to ljudi


Eto, ljudi a možda različiti od tebe. Hvala Bogu pa nismo svi isti. Wink


Citat:
Vama je drago kad cujete da bivsi/bivsa ima novog decka.


Ne znam za druge, ali meni je. Bar mi je do sad tak bilo, ne kažem za ubuduće. A za kaj mi je drago - zato kaj ja ne volim ostajati u prošlosti i patiti patetično za nečim što se ne može vratiti. Volim da kad se dvoje razidje ( ako već i mora do toga dodći ), nek' se razidju kako priliči i situaciji - u šutnji, tiho i to je to. Za kaj bi nastavljali prepirku ili se sad zbog nečega mrzeli? Mislim..

Citat:
Iskreno, trudim se da vise nikada ne cujem za bivsu.


Opet, svi smo različiti. Ja nemam problem sa time da ako sretnem bivšeg, potrest ću se ili zaplakati ili se posvadjati ili takvo što.. Ja se uopće ne trudim ni da ostanemo u kontaktu a i da ne ostanemo. Pustim svar da ide. Ak se sretnemo, guba. Ak se ne sretnemo, opet guba. Wink
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 15, 2008 10:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Ja nemam problem sa time da ako sretnem bivšeg, potrest ću se ili zaplakati ili se posvadjati ili takvo što..

Naravno, nisam ni mislio na to. A ako je neka prica zavrsena, onda je zavrsena totalno. |Barem kod mene. Wink
Citat:
A za kaj mi je drago - zato kaj ja ne volim ostajati u prošlosti i patiti patetično za nečim što se ne može vratiti.

Ne radi se tu o zivotu u proslosti ili zelji da nam se vrati, vec o tragu koji je ta osoba ostavila u nama. Mene bi uvredilo kada bi nekoj od bivsih bilo drago sto sam nasao drugu, jer bi to znacilo da me je i u vezi gledala kao druga. Sve one (cak i neke sa kojima nisam bio u vezi) su ostavile neki trag. A moje srce nije od plastelina pa da se jednim potezom sve to izbrise. I hvala bogu sto je tako, jer to znaci da sam covek.
Citat:
Za kaj bi nastavljali prepirku ili se sad zbog nečega mrzeli?

Slazem se. Ne treba da se mrze, ali ne treba ni da glume prijateljstvo. Ne znam za vas, ali kod mene je granica prijateljstva na milimetar od usana. Kada se ta granica predje, nema nazad.
Citat:
Volim da kad se dvoje razidje ( ako već i mora do toga dodći ), nek' se razidju kako priliči i situaciji - u šutnji, tiho i to je to.

Bas tako kao sto kazes, sa akcentom na "i to je to". Smile

_________________
Inside my heart is breaking
My make-up may be flaking
But my smile still stays on...
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 15, 2008 10:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jerotije je napisao/la sledeće:
Mene bi uvredilo kada bi nekoj od bivsih bilo drago sto sam nasao drugu, jer bi to znacilo da me je i u vezi gledala kao druga. Sve one (cak i neke sa kojima nisam bio u vezi) su ostavile neki trag. A moje srce nije od plastelina pa da se jednim potezom sve to izbrise. I hvala bogu sto je tako, jer to znaci da sam covek.


Ni moje srce nije od plastelina, da bi se tako lako oblikovala osećanja... ali mene bi uvredilo kada bi znala da u srcu mog dragog i dalje postoji njegova bivša draga... bar delom... Što, hoćeš da kažeš da tebe ne bi zabolelo da si u obrnutoj situaciji...? Normalno je da, svako, ko je imalo značio u našem životu ...nešto... mora ostaviti trag... Ali, ne treba da me pogadja to što je moj BIVŠI dragi nastavio svoj život dalje... to i je isto ono što sam i ja uradila, zar ne...? To je sebično... Shocked Razz

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 15, 2008 8:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako jos nesto osecam prema njemu onda veoma lose.... love hurts
a ako ne, onda mi je svejedno Rolling Eyes

_________________
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 15, 2008 10:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
mene bi uvredilo kada bi znala da u srcu mog dragog i dalje postoji njegova bivša draga... bar delom... Što, hoćeš da kažeš da tebe ne bi zabolelo da si u obrnutoj situaciji...?

Jedno je kad joj je drugi u srcu, a sasvim drugo kada je na tom mestu samo njegov trag.
Citat:
Ali, ne treba da me pogadja to što je moj BIVŠI dragi nastavio svoj život dalje... to i je isto ono što sam i ja uradila, zar ne...? To je sebično...

Ne bi trebalo, ali nas, eto, ponekad pogadja, ako cemo da budemo realni. Mozda jeste sebicno, ali sta da radimo. Razz
Meni samo niije jasno zasto bi nekome bilo drago ako bivsi/ bivsa ima novu curu/momka. 'Ajde to neka mi neko odgovori, molim vas.

_________________
Inside my heart is breaking
My make-up may be flaking
But my smile still stays on...
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 15, 2008 11:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jerotije, zar bi ti nesto znacilo kad neka tvoja bivsa ima decka, a ti vec odavno imas curu

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 15, 2008 11:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jerotije je napisao/la sledeće:
Jedno je kad joj je drugi u srcu, a sasvim drugo kada je na tom mestu samo njegov trag.


Gde ima dima... tu ima i vatre... Wink

jerotije je napisao/la sledeće:
Meni samo niije jasno zasto bi nekome bilo drago ako bivsi/ bivsa ima novu curu/momka. 'Ajde to neka mi neko odgovori, molim vas.


Pa, evo u mom slučaju... meni je drago što moj bivši ima drugu devojku, jer je nastavio svoj život dalje... što sam već i "rekla"... Grizla me je savest, jer sam ga, na neki način, povredila... i drago mi je da ga vidim nasmejanog i srećnog, jer će meni tako savest biti mirnija... ako me razumeš... Wink Jednostavno, kada odlučim da neću više biti sa nekim i kada ta veza pukne, iz bilo kog razloga, ostavi ta osoba trag u mom srcu... ali ne na taj način na koji ti misliš...

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Life goes on - bivsi/bivsa ima novu curu/momka Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon