www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Life goes on - bivsi/bivsa ima novu curu/momka
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 16, 2008 12:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Pa, evo u mom slučaju... meni je drago što moj bivši ima drugu devojku, jer je nastavio svoj život dalje... što sam već i "rekla"... Grizla me je savest, jer sam ga, na neki način, povredila... i drago mi je da ga vidim nasmejanog i srećnog, jer će meni tako savest biti mirnija... ako me razumeš... Jednostavno, kada odlučim da neću više biti sa nekim i kada ta veza pukne, iz bilo kog razloga, ostavi ta osoba trag u mom srcu... ali ne na taj način na koji ti misliš...


A kako ti znas na koji nacin ja mislim? Razz
Ti si njega ocigledno gledala kao druga i zato ti je drago. A sigurno ti ne bi bilo srago da vidis nekog decka koji ti je znacio nesto vise kako seta ili se ljubi sa drugom devojkom.
Citat:
jerotije, zar bi ti nesto znacilo kad neka tvoja bivsa ima decka, a ti vec odavno imas curu

Ma ne bi mi znacilo, ali ne bi mi ni bilo drago.



_________________
Inside my heart is breaking
My make-up may be flaking
But my smile still stays on...
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 16, 2008 12:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa sta sad? razisli smo se, nije nam islo.. svako nastavlja svojim putem.. ja nadjem drugog momka, on drugu devojku

_________________
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 16, 2008 1:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jerotije je napisao/la sledeće:
Citat:
Pa, evo u mom slučaju... meni je drago što moj bivši ima drugu devojku, jer je nastavio svoj život dalje... što sam već i "rekla"... Grizla me je savest, jer sam ga, na neki način, povredila... i drago mi je da ga vidim nasmejanog i srećnog, jer će meni tako savest biti mirnija... ako me razumeš... Jednostavno, kada odlučim da neću više biti sa nekim i kada ta veza pukne, iz bilo kog razloga, ostavi ta osoba trag u mom srcu... ali ne na taj način na koji ti misliš...


A kako ti znas na koji nacin ja mislim? Razz
Ti si njega ocigledno gledala kao druga i zato ti je drago. A sigurno ti ne bi bilo srago da vidis nekog decka koji ti je znacio nesto vise kako seta ili se ljubi sa drugom devojkom.


Pa kad bi svi tako patili za bivsim momcima i devojkama, imali bi zivce ko strune. Sta mene briga sa kim je, ako ja vise nemam osecanja za njega, jer sam vec sa nekim drugim. Ne razumem.

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 16, 2008 5:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jerotije je napisao/la sledeće:
A kako ti znas na koji nacin ja mislim? Razz


Pročitam ono što ti "napišeš"... Razz

jerotije je napisao/la sledeće:
Ti si njega ocigledno gledala kao druga i zato ti je drago. A sigurno ti ne bi bilo srago da vidis nekog decka koji ti je znacio nesto vise kako seta ili se ljubi sa drugom devojkom.


Pa, srago mi sigurno ne bi bilo... Razz Mr. Green Šala na stranu... Embarassed Wink Ne bi mi bilo svejedno ako bih i dalje volela tog dečka... ako bi postojala i dalje, neka, osećanja prema njemu... Tada mi, zaista, ne bi bilo drago... naprotiv... ali samim tim što je on sa drugom devojkom, to bi mi dalo snagu da ga zaboravim i prebolim... verujem da ono što jednom pukne, nikad više ne može biti celo... nemam ništa od toga što ću "živeti" od prošlosti...

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 17, 2008 12:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jerotije je napisao/la sledeće:
Mene bi uvredilo kada bi nekoj od bivsih bilo drago sto sam nasao drugu, jer bi to znacilo da me je i u vezi gledala kao druga. Sve one (cak i neke sa kojima nisam bio u vezi) su ostavile neki trag. A moje srce nije od plastelina pa da se jednim potezom sve to izbrise. I hvala bogu sto je tako, jer to znaci da sam covek.


Svi smo, hvala Bogu, različiti. Ovo će uskoro postati fraza, doslovno Laughing

Ja sam različita jer sam očito po tomu pitanju životinja a ne čovjek (jako mi malo treba da krenem dalje i baš sam onak.. suha po tom pitanju, mene ne treba voljeti, haha) Very Happy Dobro, neću to tak reći.

Ali na primjer, tvoje je mišljenje da bi to onda bilo kao da te je "gledala kao druga". A za kaj misliš da bi to onda samo to značilo ? Za kaj ne bi pomislio - " voljeli smo se kao momak i djevojka ali eto nije uspjelo i idemo dalje" Što misliš o bivšima koje sretneš za na primjer godinu dana, dvije? Isto to?

I da, nisam mislila da prštiš od sreće ili pridješ bivšoj da je pozdraviš i daš blagoslov

Razz Laughing
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 17, 2008 4:08 pm    Naslov poruke: Re: Life goes on - bivsi/bivsa ima novu curu/momka Na vrh strane Na dno strane

Anđela je napisao/la sledeće:
Doznali ste da vaš bivši momak ili cura ima novog partnera? Kako ste se osjećali tad? Najiskrenije Smile


Najiskrenije? Malo sam tužan, ali mi je potpuno jasno da ja tu ne mogu ništa (izbor nije moj). Slažem se sa Gertie i sa njenim citatom Marchellove pesme, ali ipak bi bio red bar da kažem da mi je drago.

Ali posle da me zove na veridbu ili venčanje... to ću elegantno izbeći. Sad Rođenje, krštenja i dečji rođendani su totalno drugačije stvari.

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
slavica_m
>>>luda mala<<<
>>>luda mala<<<



Godine: 33

Datum registracije: 23 Avg 2006
Poruke: 12318

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 17, 2008 9:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad sam saznala da bivsi ima drugu devojku,pa... Osecala sam se, jednom recju, uzasno. Mozda ne bi to bilo tako da nisam saznala da se vidjao sa njom i dok je bio samnom (zbog nje smo i raskinuli). On mi je stvarno znacio, i to me je jako povredilo... Ali sad vec drugacije posmatram sve to, proslo je malo vremena (a i on nije vise sa njom Mr. Green )

_________________
Ja ne umem da mastam
ja ne zelim da sanjam
ako deo sna, nismo ti i ja

Ja ne mogu da spavam
ja ne zelim da sanjam
ako deo sna, nismo ti i ja
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 18, 2008 7:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jaaaooooooj, ljudi, ja u klin, vi u polcu. Razz
Ma ne pricam ja o tome da sam lud za svojim bivsima, nema to nikakve veze. Meni je, bre, krivo i kad devojka, od koje sam dobio korpu, nadje drugog decka. Sad, ako to nije normalno, jbg, onda ni ja nisam normalan. Very Happy
Citat:
Ali na primjer, tvoje je mišljenje da bi to onda bilo kao da te je "gledala kao druga". A za kaj misliš da bi to onda samo to značilo ?

Zato sto ja na to tako gledam i za mene bi to bilo porazavajuce i tacka. Razz
Citat:
Za kaj ne bi pomislio - " voljeli smo se kao momak i djevojka ali eto nije uspjelo i idemo dalje"

Zato sto ovo "voljeli smo se kao momak i devojka" nije isto sto i "sklopili smo sporazum". Naravno da treba ici dalje, a ti o tome pricas kao da je to poslovni partner a ne ljubavni. Mora covek barem 100 puta da po*izdi pre nego sto okrene ledja onome koga voli.
Citat:
Što misliš o bivšima koje sretneš za na primjer godinu dana, dvije? Isto to?

Ma i da ih sretnem posle 10 godina, nikad mi nece biti drago ni prijatno. Very Happy

_________________
Inside my heart is breaking
My make-up may be flaking
But my smile still stays on...
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 18, 2008 7:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jerotije, mislim da te razumem...

za nekog bivseg, do kog mi je bilo stalo, malo se rastuzim kad saznam da ima drugu...

nekako mi na kratko proradi osecaj, ono sto je moje ne dam..

ali samo na kratko, naravno, nista ja tu ne mogu, kao sto jerotije kaze, nisam od kamena

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 18, 2008 9:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dameski je napisao/la sledeće:

nekako mi na kratko proradi osecaj, ono sto je moje ne dam..



ali ako je bivsi onda nije vise tvoj, zar ne?

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
*miss jr*
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 10666
Mesto: ... u srcu jednom... tamo gde su ptice stale u letu... i zemlja se vise ne vrti...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 19, 2008 2:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Annabel_Lee je napisao/la sledeće:
Mada, ima i onih sujetnih (par mojih drugarica Razz ) koje se brecnu kada vide bivšeg sa novom cicom iako je on prošlost. Naročito ako je pokušavao da je vrati, zvao, molio i sl., a ona dizala nos, a sada...vidi da nije jedina Razz


Da, da i meni se ovako nesto dogadjalo... Da mi se jave bivse... Da pokusa da ga ocrni... Ali hey.... Ne dozvoljavam da mi iko soli pamet... I da mi prica kojekakve stvari koje mene ne interesuju... (Znam da je offtopic)

A sto se mog bivseg tice, zelim mu sve najlepse na svetu... Provedeno vreme sa njim je bilo (u tom periodu) divno i nezaboravno. Zasto ne bih zelela da nadje devojku koja je prijatna? Zelim mu u svakom slucaju sve najlepse...

_________________
Ohanzee
.:The Dream Guardian:.


 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 19, 2008 10:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

*Mayche* je napisao/la sledeće:
dameski je napisao/la sledeće:

nekako mi na kratko proradi osecaj, ono sto je moje ne dam..



ali ako je bivsi onda nije vise tvoj, zar ne?



naravno, ali uvek ce mozda ostati ono nesto u meni..pitanje...sta bismo mi sad da smo ostali...

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Life goes on - bivsi/bivsa ima novu curu/momka Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 3 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon