www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li je ikada prevara opravdana?
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
ivonabg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 06 Jun 2005
Poruke: 12
Mesto: Beograd, Los Angeles

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 06, 2005 4:47 am    Naslov poruke: Da li je ikada prevara opravdana? Na vrh strane Na dno strane

bila sam sa deckom u vezi preko 2 godine. veza nam je bila savrsena (po mom standardu). sve je super funkcionisalo i stvarno smo se mnogo voleli. mada, ja njega vise ocigledno. oboje smo iz Beograda a studiramo u LAu. uvek smo pricali o tome kako mrzimo amerikance i kako smo srecni sto smo se nasli jer ni on ni ja ne bi mogli da budemo sa nekim amerikancem ili amerikankom a nasi u dijaspori su jako cudni i pokondireni. uvek smo sve radili zajedno i svi su mislila da cemo dozivotno biti zajedno. to sam i ja mislila dok nisam jednog dana saznala da me on vara, i to duze vreme. on je jako povodljiv u drustvu i voli da kopira svoje drugare. dosao mu je drug iz Beograd ovde da studira koji samo juri devojke i izigrava nekog svalera. od kada je taj decko poceo da se druzi sa nama moj decko je poceo drugacije da se ponasa. poceo je sam da izlazi i da mene uopste ne zove da izadjemo. trazio je odjednom neku slobodu i prestao je da mi se poverava. ja sam ga pustila, misleci da je samo faza i da ce se vratiti u normalu. medjutim, pre nekoliko meseci sam sasvim slucajno upoznala neku amerikanku u kaficu koja zna mog decka...koja izmedju ostalog i spava sa njim. nisam mogla da verujem kad mi je sve ispricala i nisam znala kako da reagujem. cutala sam nekoliko dana i onda sam znajuci da mi decko zna sifre od email-a, zamolila druga da mi napise socno pismo iz kog bi moj decko zakljucio da sam i ja njega prevarila. naravno, on je pismo procitao i napao me nasta sam i ja njega napala za tu amerikanku. naravno, raskinuli smo i nije mi se od onda ni javio. nasi zajednicki takozvani "prijatelji" su onda odjednom poceli da mi se javljaju da priznaju kako su oni znali jos odavno da on mene vara. iz njihovih prica sam saznala da me je cak i sa crnkinjom prevario, i da varanje traje nekoliko meseci. sve su bile amerikanke.
ja dan danas ne mogu da shvatim zasto je on to uradio. i zasto nije lepo raskinuo sa mnom. znao je sigurno da cu ja kad tad saznati sve. ne razumem zasto je nastavljao da bude sa mnom ako je imao ribe sa strane. cesto mi ga neko spomene i stalno mi pricaju ljudi kako se raspituje o meni i da navodno prica kako me jako voli i da je tek sada shvatio sta mu znacim u zivotu i da je svestan da nikada nece naci takvu devojku i kao kaje se. a nije se ni jednom javio. a ja sve vise i vise patim. on je prva stvar o kojoj pomislim kada se probudim i poslednja pre nego sto zaspim. zelela bih vise nego ista da smo opet zajedno i da mogu da zaboravim to sto je uradio, ali u isto vreme mislim da ne bih mogla to da oprostim. za dve nedelje idem kuci. ide i on. znam da cu ga sigurno sresti negde s'obzirom da imamo puno zajednickih prijatelja u Beogradu i da cesto izlazimo na ista mesta. ja ne znam sta da radim ako ga sretnem, a srescu ga sigurno. sta da mu kazem? da mu pruzim ruku? da ga poljubim u obraz? ili da ga ignorisem kao da ne postoji?



_________________
Ivona
 
senjak
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 27 Okt 2004
Poruke: 56

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 19, 2005 4:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne, nikada ne oprstam prevaru. nije opravdana zasto bi bila?
jednostavno cim je jedna od strana to uradila uradila je sa namerom iako je znala posledice, znaci STOP PREVARI

_________________
Nemanja
 
tijance1984
Šef kuhinje veca kuvarica
Šef kuhinje veca kuvarica



Godine: 40

Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 5095

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 19, 2005 10:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jooooj i ja sam bila u istoj situaciji Confused
Ali to moras resiti sama sa sobom..ja sam npr.presla preko svega i nastavila vezu..oprostila sam mu ali nikako nisam mogla da zaboravim to sto mi je uradio..i naravno sve je puklo..
Jednostavno sam izgubila poverenje i ako se bilo kleo svim i svacim da je bila greska i sta ja znam...ja jednostavno nisam imala vise poverenja.
Ako znas da nikada neces moci preci preko toga...najbolje ga probaj izbegavati i trudi se da ga ne sretnes jer ce ti srce govoriti nesto za sta tvoj razum nece biti spreman.
Bilo kako bilo zelim ti puno srece Wink
 
Bound
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 52

Datum registracije: 15 Maj 2005
Poruke: 164
Mesto: Frankfurt

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 20, 2005 10:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nista ne oprastaj, ali pokazi da si karakter i da si iznad njega. Kad ga vidis, jednostavno ga pozdravi sa osmehom i prodji pored njega.

Mozda gresim, ali ko jednom predje tu granicu, uvek ce da vara, jer ces ti uvek da oprastas. Ljubav se pretvara u zavisnost i unistava ti zivot.

Dakle, glavu gore i guraj dalje, ali bez njega. Nije te postovao, dok ste bili u vezi. Pa ipak, ne kuliraj ga, nego lepo kulturno pozdravi. Wink

_________________
Trebas mi ti, snagu mi daj
Ti budi moj pocetak i kraj
Umorna sam i malo me strah
Zagrli me, trebam tvoj dah
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 23, 2005 7:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

wow ... veoma interesanta prica .. i veoma tipicna za ovaj deo sveta ( ja sam iz Kanade ) ... ne znam sta da ti kazem ... uglavnom jedno jedino sto mogu da ti kazem je da jednostavno nastavis svojim zivotom i da njemu dadnes tu sansu da vidi dokle je dospeo i u cemu je pogresio .. a oprostajem neces nista dobiti osim pokazati njemu da je on ipak taj koji kontrolise vasu vezu .. a ako je to jednom uradio, uradice opet znajuci da ces mu oprostiti ...

to je sve naravno do tebe da ti odlucis ... dakle mozemo mi ovde da ti dajemo milione saveta ali ti si ta koja o tome treba da odluci

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
PiNkLaDy
Miss Smart
Miss Smart



Godine: 39

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 14060
Mesto: Beograd/USA

usa.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 23, 2005 11:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To moras sama da odlucis...ali ja sam naucila da se niakda ne vracam na staro...jednom sam se vratila i rekla sam vise nikada...bilo je samo jos gore,jer je mislio da je moja ljubav toliko sigurna da moze da uradi sta hoce,a da cu ja reci ma nema veze,mi se volimo...ja se ne bi pomirila sa njim...a kada ga sretnes,javi mu se....nema razloga da ga ignorises,time nista neces postici...Wink srecno...

_________________
Nocu kada spavas
sanjivo te gledam
I gusim slatku ceznju
koja me nosi
I dok mazim te ja mislim
zar je moralo ovako
Menjas se i boli me
al' trpim jer volim te...
 
Kyara - Su
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Jul 2005
Poruke: 74

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 24, 2005 8:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Posle prevare po mom misljenju u vezi nema nade, svakim danom je sve gore i gore. Bila sam u takvoj situaciji i navodno presla preko toga, ali nije islo. Prevara se nemoze oprostiti, bar ne ja. Ti vidi sta ces? Nikad se nisam prva javila, glava gore.... uvek mozes reci " izvini nisam te primetila" , sve od tebe zavisi, da li ces biti povredjena, sta ako se on tebi ne javi.... Crying or Very sad
 
Anna-Dada
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 227

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 28, 2005 9:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nema opravdane prijevare....ako nekog voliš tada ga jednostavno ne možeš prevariti bez obzira na sve...

_________________
Don't worry, be in love!
 
ksantipa
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Jul 2005
Poruke: 1228

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 28, 2005 9:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da sam ja na tvome mestu (a bila sam) nikada ne bi mu oprostila (oprostila prvi put i za 2 nedelje opet je uradio isto) znam da na recima je mnogo lako "zaboravi ga" "pokazi da si karakter" "nadji sebi drugoga" al na djelu je sasvim drugacije, tesko je preboleti (mada me cudis sta ga nemrzis), kad sam ja saznala cini mi se da sam ga celog zivota mrzela " on mene prevario" mrzela sam ga vise nego bilo kom na svetu, mrzim ga i danas necu da ga navidim, al kad ga vidim verbalno ga osamarim, kazem mu sve sto znam da nezeli da cuje. Mislim da mu je to najveca kazna.. Budi karakter al budi i covek, kad ga sretnes pozdravi ga onako kao sto pozdravljas poznanike iz zgrade, reci mu sve sto znas da nezeli da cuje (da ti je super da uzivas sto si u domovini da se osecas slobodno kao ptica) Jer je on ipak covek koji te nije cenio... ma zagorcala bi mu zivot kako znam i umem Evil or Very Mad

_________________
*^*^* Neveruj onome ko ti sa osmehom na licu kaze "volim te", vec onom ko te sa suzama u ocima pita "volis li me? "*^*^*
 
Vestica
Banovan!

Freak Of Nature
Freak Of Nature



Godine: 38

Datum registracije: 13 Jan 2005
Poruke: 1770
Mesto: Nebo

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 04, 2005 2:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja ne bi oprostila, ali pokusaj bar radi svoje mirne duse pricas sa njim i da ga pitas zasto ej to uradio..

_________________
~ I took their smiles & I made them mine, I sold my soul just to hide the light and now I see what I really am, a thief, a whore, and a liar ~

 
dnumka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Jun 2004
Poruke: 138

PorukaPostavljena: Sre Sep 14, 2005 7:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nemoras ga iskulirati ali nemoj da se zajebes pa da mu oprostis, ipak nije to prevara tipa poljubac ve je j..o sta je stigo i opet ce to raditi bez obvzira na sve prvi put je uvek najteze posle sve ide ko ladna voda, bolje ga izbegavaj vreme leci sve ako mu oprstis nikada neces imati poverenja u njega i samo ces se nervirati a kad ga opet uhvatis u prevari, a hoces, bices opet povredjena
 
svileni1982
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Sep 2005
Poruke: 41
Mesto: Sabac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 16, 2005 2:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije opravdana prevara i nikada je ne bih oprostio, jer ako je to uradila jednom, uradice i drugi put!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Da li je ikada prevara opravdana? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 1 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon