www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Bicu sve sto hoce
Strana 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Little_dress
~50% angel & 50% devil~
~50% angel & 50% devil~



Godine: 43

Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 3035
Mesto: Dream world

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 27, 2005 5:14 pm    Naslov poruke: Bicu sve sto hoce Na vrh strane Na dno strane

Da li bi promenili sebe, svoj nacin zivota, svoje snove, tkr. SVE, radi voljene osobe?

 
mirkom79
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 27
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 27, 2005 6:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako vredi ti toliko sto da ne.Ali ipak treba zadrzati svoje dostojanstvo.Ako budes mnogo fin neces dobiti nista

_________________
Ma samo opusteno.....Sve se na kraju vrati..-Smile
 
lisac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 17 Jan 2005
Poruke: 8

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 27, 2005 8:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

slazem sa sa mirkom. ja sam se zbog svoje djevojke promijenio 99% ali ona to ne pika ni 0.1%. uopste je nije briga sto se je mijenjam zbog nje. mislim da niko nije vrijedan da se zbog njega treba promijeniti. treba se mozda malo prilagoditi voljenoj osobi,ali ne bas posve
 
Drax1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 27 Mar 2005
Poruke: 14
Mesto: Dsseldorf

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 27, 2005 8:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prvo se moram upitati da li ona to zasluzuje.Ali opet covek se sam od sebe ne moze promeniti tako lako.Glavni protivnik je vreme jer ce sigurno potrajati !!!
 
shorty4life
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 28 Feb 2005
Poruke: 11

usa.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 28, 2005 7:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Covek se moze promeniti za jednu osobu kako zeli, ali dali ce biti srecan tako? Mislim ako se promenis, nece znati tebe vec osobu koju ti kazes da jesi. New Spiral
 
esc
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 22 Sep 2004
Poruke: 390
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 30, 2005 11:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako te soba sa kojim si nevoli za ono sto si ti vec oce da se promenis je*es tu osobu idi dalje.

_________________
 
malena13
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Mar 2005
Poruke: 9

france.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 30, 2005 1:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako te neko voli primicete kakva si . ne moras promeniti sebe za drugu polovinu medjutim mislim da moras da izmenis neke stvari kad ulazis u vezu koja ti je bitna ( izlazci sa prijateljicama, pijancenje Very Happy , muvanje itd....)
 
Nightmare
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 51

Datum registracije: 26 Feb 2005
Poruke: 2933

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 30, 2005 5:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:

Da li bi promenili sebe, svoj nacin zivota, svoje snove, tkr. SVE, radi voljene osobe?


Kako mozes da volis nekoga, a da onda zelis da se on promeni? Valjda coveka zavolis i volis zato sto je ono sto jeste. Malo mi je nejasno. Zasto bi se menjao za neku osobu, kojoj ne odgovaram? Zasto bih voleo nekoga ko ne voli ono sto sam ja ili nekoga ko nije ono sto ja volim?
 
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 31, 2005 12:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bas nista nebih promenila... Exclamation

Onaj ko me prihvati i ako me voli prihvatice i moj nacin zivota uz to i karijeru Wink
 
Little_dress
~50% angel & 50% devil~
~50% angel & 50% devil~



Godine: 43

Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 3035
Mesto: Dream world

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 31, 2005 10:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nightmare, cesto puta se brzo zaljubimo u nekog, pomislimo: Da, to je ono pravo. Srce nam ubrzano kuca, leptirici prorade u stomaku, svaka misao na tu osobu podari osmeh nasem licu.... Ali tek posle odredjenog vremena shvatimo da ta osoba ima neke osobine koje nama samima ne odgovaraju.

Dvoje dok se zabavljaju sve je ok, ali kad pocnu zajedno da zive, naravno da ce se upoznati mnogo bolje.

NPR. Ja kad bih primetila da je osoba sa kojom pocnem da zivim aljkava, neuredna, da stalno treba da drzim krpu za njim, ne bih uopste bila sa tim zadovoljna. Zahtevala bih od njega da se promeni.

Druga situacija je, mladic moze neku devojku silno da voli, ali mu se ne dopada sto se ona uzasno provokativno oblaci. Realno je da trazi od nje da promeni svoj napadni stil.

Ili, mnogi mladici imaju raznorazne poroke. Svaka normalna devojka bi pokusala da ga odvati od toga i promeni njegov nezdrav nacin zivota.

_________________
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 31, 2005 3:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

recimo..da...bih..ako ta osoba zaista vredi....puno toga sam na sebi promenila..ponekad se kajem..a ponekad kada pogledam unazad..mozda je i bolje tako..barem znam ko sam i sta sam i znam na sta sam sve spremna..znam da umem da se zrtvujem i da vredim mnogo vise nego on,koji se mozda nije zeleo promeniti mene radi..ko zna...

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 31, 2005 9:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da se promenim zbog voljene osobe? ne,nikako... mislim i da hocu nemogu da se promenim... jednostavno covek ne moze da se promeni on ima svoje mane i svoje vrline... a ko me prihvati ovakvu kakva jesam pihvati ko ne ne... Smile
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Bicu sve sto hoce Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  sledeća
Strana 1 od 14

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon