www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Genetika Starog Vijeka ~ Kult Križanih Bića
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Misterije ~
::  
Autor Poruka
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 21, 2008 6:32 am    Naslov poruke: Genetika Starog Vijeka ~ Kult Križanih Bića Na vrh strane Na dno strane

Genetika Starog Vijeka ~ Kult Križanih Bića






U jednom djelu Euzebija (povijesničar i crkveni velikodostojnik) citirani su tekstovi egipatskog svećenika Manetoa. Tim citatima Maneto tvrdi da su nekada bogovi sišli s neba kako bi podučili ljude.Oni su stvorili razna križana bića, a zvali su ih svetim životinjama.
"Oni stvaraju ljude s krilima, ljudska bića sa stegnima koza. I ljude s rogovima na glavi, te druge s konjskim nogama.Stvarali su i bića, koja su s prednje strane predstavljala ljude, a sa stražnje strane ta su stvorenja bili konji.I bikove s ljudskom glavom i pse s ribljim repovima.Uza sve to i ostale nemani i čudovišta u obliku zmajeva.I još mnoštvo čudesnih bića, raznolike prirode i međusobno različitih."
Maneto na kraju napominje kako su Babilonci i Egipćani prikazivali ta bića u svojim djelima.






Činjenica je da su sve stare civilizacije (Babilon, Egipat, Kina, Japan, Inke, Maye) u svojim djelima prikazivale baš takva bića.Da li je to bila samo puka mašta?Kako su oni u to doba, kad smatramo da nisu mogli međusobno komunicirati, mogli svi imati istu globalnu inspiraciju?

Sjetite se samo egipatskih slikarija po zidovima, kao i asirskih.Pune su bića koja sami sebi ne znamo objasniti: ljudi s krilima, ljudi s orlovim glavama, čudni četveronožni likovi dugih vratova koje ljudi vode na uzici i čak na lancima.Na uzici i lancima...nije li to čudno?Zašto bi netko vodio na uzici nešto što ne postoji???Zašto bi Krećani izgradili Labirint za Minotaura ako on ne postoji?Toliki projekt ostvaren za neko izmišljeno biće?A Egipćani su u čudima otišli i par koraka dalje.
Oni su mumificirali sve, pa čak i razne životinje koje su stavljali u glinene posude, pa u niše u zidovima.Međutim u Sakkari se nalazi serafeum - malo čvršća grobnica za čudne kosti.To je podzemna građevina s najvećim viđenim sarkofazima prekrivenima 30 tona teškim pokrovima.Kolosi (70-100 tona), su načinjeni od granita iz Asuana udaljenog 1 000 km.Građevina je posvećena svetom biku, Apisu.Međutim, u tim sarkofazima nisu pronađeni ostaci bikova nego bitumen pomiješan sa tisućama rasječenih kostiju različitih životinja.
Ako se prisjetimo da Egipćani vjeruju u ponovno rađanje i da su mumije upravo zbog toga morale ostati netaknute, onda možemo doć možda i do zaključka kako to u ovom slučaju nisu željeli.A to ima logike budući da predaje kazuju kako je Apis, za kojeg je Grčki povjesničar i filozof pisao da nije stvoren na prirodan način nego je na zraci pao s neba, često divljao.Čak je i u podzemnim hodnicima pronađen natpis posvećen Apisu, koji kaže:nemaš oca, stvorilo te nebo

Evo kako je Apisa opisao povjesničar Herodot: " Bik Apis ima sljedeća obilježja: crn je, na čelu mu je četvrtasta bijela mrlja, na leđima slika orla, dlake repa su mu dvostruke, a pod jezikom se raspoznaje slika nekog kukca."
Zar to zvuči kao prirodna životinja???Ideja kaže da su bogovi napustili Zemlju, a čudovišta su širila strah dok nisu prirodno umrla, potom su Egipćani za njih napravili najčvršću grobnicu kako se više ne bi ponovo rodila.

Sad kad to sve sagledamo, nije li možda moguće da su vanzemaljci (za čije dolaske na Zemlju i podučavanja postoji hrpa dokaza u svim kulturama i koji su priča za sebe) sišli na Zemlju i bavili se genetskim inženjeringom?Bića su premaštovitog izgleda da ne bi postojala, a osim toga toliki hramovi, grobnice i spomenici (čija je izgradnja sama po sebi neriješena zagonetka) podignuti zbog nečeg što nije postojalo.To je ko da podignemo hram, aleju kipova, pa na kraju i grobnicu Crvenkapici. Very Happy

Mene je ova teorija potakla na razmišljanje i kolko god odgovor na nju može biti ne, toliko može biti i da.
Što vi mislite, da l je moguće da naši znanstvenici sad otkrivaju ono čime su se ti "bogovi" bavili tisućama godina davno?Što ako su ta bića na kraju stvarno postojala, tko ih je stvarno stvorio?Jer nevjerovatno je da su to učinili naši preci.Nevjerovatno je bar da su to učinili sami.Drži li vama ova teorija vodu ili ne?






_________________
 
Ilija@Nis
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 16 Jun 2007
Poruke: 124

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 01, 2008 12:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bas mi je bezveze sto je ovako dobra tema zapostavljena. Definitivno mislim da trenutno ne znamo nista konkretno o starim civilizacijama, a svako novo otkrice postavlja mnogo vise pitanja nego sto daje odgovora.

_________________
"Ali znaj, cuces plac uvek kada uzmes mac, jedino ljubav sme s nule da pokrene sve"
 
reveler
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 02 Sep 2008
Poruke: 1
Mesto: donja orahovica

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 05, 2008 1:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sa sigurnoscu vjerujem u postojanje neke superiornije rase od ljudske..tj vanzemaljaca..i citajuci knjigu "Moj svijet u slikama" erich von Danikena stvarno sam ostao bez teksta..mnoge stvari,ljudi tog vremena,nisu mogli uraditi i bila je neophodna neka veca sila..pa samo kad vidimo izgradnju piramida,nestanak velikih civilizacija maja i asteka(po meni najmisteriozniji dogadjaji) i mnoge druge stvari mozemo zakljuciti da je suludo i pomisliti da su ljudi svojim djelovanjem to uradili..

al et misterija je misterija mozemo samo govoriti mozda ovo mozda ono Very Happy

_________________
"kad sam bio mali mislio sam da su pare najvaznije..sad kad sam ostario znam da jesu:DVery Happy
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Misterije ~ -> Genetika Starog Vijeka ~ Kult Križanih Bića Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon