www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

kumaaaa me stize! :) 3000!!!! bravo zvoncice!!
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~
::  
Autor Poruka
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 15, 2005 9:47 pm    Naslov poruke: kumaaaa me stize! :) 3000!!!! bravo zvoncice!! Na vrh strane Na dno strane

Kumo moja, eto i ti si za kratko vreme povecala broj postova od 2000 na cak 3000!!!... svaka ti cast... vidim da ti drustvo sa mnom, Janom, Milanom, Jasy-om, Ninom, Sonjicom i ostalim bas prija!!

puno ti HVALA sto si skoro svako vece sa nama...



bas si postala moja ortakinja i moj superstar...



usla si nenadano u nase drustvo... i stvarno mi nekad dodje da te

HVALA TI ZA SVE i sto uspes celo drustvo da oraspolozis!




Poslednja prepravka: Jugović datum Uto Mar 15, 2005 11:48 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
ULT_RAS
~ Voli svog Anđelka ~
~ Voli svog Anđelka ~



Godine: 41

Datum registracije: 25 Feb 2005
Poruke: 5456
Mesto: Krusevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 15, 2005 10:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ej varioc pa cestitam na 3000 posta Mr. Green aj svarit kod mene u kafic da te castim pice ipak jer redno Mr. Green

_________________
 
i_takoooNS
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Dec 2004
Poruke: 947
Mesto: eNeS

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 15, 2005 10:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa cestitamo variocu iz zelju da nam izvari nesto.....za ukras pricaonice....

i takoooo

a gde je stameni?

njega ste kikovali a?

_________________
Ko me ne konta - neka kupi novu kontalicu!
 
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 15, 2005 10:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kumo...pa sta reci za tebe osim da te obozavami da si moja super kuma i da si uvek puna pozitivne energije....

Cestitke od srce i samo ti nama kucaj i jos toliko postova da napravis u sto kracem roku...

Aj da jednu kuma pocasti 465:

I jos da ti kazem lolim :blowkiss:
 
sonjica
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 4471
Mesto: ispod palme na obali mora

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 15, 2005 11:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jupiiiii.....zvoncice bravooo...


cestitke i od mene!!!!!

Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

_________________
*Ko zna zasto je to dobro! ! !*Mislicu o tome sutra! ! !*
Za sve igrace igrica VAZNO!KLIKNI OVDE
 
jelena_ns
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 12 Dec 2004
Poruke: 3849
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 15, 2005 11:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

castitam, svaka ti cast

_________________
"Varoši ima, što da grešim dušu, boljih i lepših al’ samo jedna je, shvaćaš, varoš u koju se vraćaš!"
 
jasy
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 06 Feb 2005
Poruke: 1795
Mesto: Daleko Bogu iza ledja

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 15, 2005 11:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bravoooooooo kad bre pre dodje do :3: Surprised: Surprised: Surprised: Mr. Green Mr. Green
samo napred dabogda ti meni stigla i do :3: :3: Surprised: Surprised: Surprised: cestitam
:greenjumpers: :wav: :47: :47: :104: :95: lolim :120: :120: :129:

_________________
ljubav, dobra kola i ženske??????????
 
tajanstvena
Veštica
Veštica



Godine: 40

Datum registracije: 07 Dec 2004
Poruke: 3820
Mesto: novi sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 15, 2005 11:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bravooooo sreciceeeee mojaaa!!! samo tako nastavi...punim gasom!! Wink
ljubac ko kuca!!! Mr. Green

_________________
LJUBAV SE RADJA IZ VERE, ZIVI OD NADE, UMIRE OD MILOSTINJE...
 
zvoncica
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 45

Datum registracije: 05 Sep 2004
Poruke: 3839

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 15, 2005 11:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Very Happy uh kako zapoceti?Ovi javni govori mi nikad nisu bili jaca strana Embarassed kao prvo da se mnogo zahvalim Jugi na ovako lepoj cestitci :47: i lepim recima.Jugo da nije tebe i tvoje pricaonice ne bi bilo ni mojih 3000 a ne bih ni upoznala ove divne ljude sa kojima provodim toliko vremena ovde,sta reci sem da mi je CAST sto vas poznajem i druzim se sa vama! :124: :124: :124: :124: Hvala svima jos jednom! :47: :47: :47:

_________________
zvoncic@

Najvrednije i najlepse stvari na svetu ne mogu se videti ili dodirnuti.One se mogu samo osetiti srcem!!!
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 15, 2005 11:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zvoncica je napisao/la sledeće:
Jugo da nije tebe i tvoje pricaonice ne bi bilo ni mojih 3000 a ne bih ni upoznala ove divne ljude sa kojima provodim toliko vremena ovde,sta reci sem da mi je CAST sto vas poznajem i druzim se sa vama!


Pa kumo to je bio cilj moj kad sam otvorio pricaonicu! Da se neki clanovi malo zblize i da ima mogucnosti da se neko druzi i da chatuje bez ikakvih zabrana! Wink

A mogu se tvojim recima pridruziti i reci da je meni takodje CAST da se druzim sa takvim divnim ljudima i da se nadam da cu jednog dana svakog od vas upoznati!
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 16, 2005 2:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja malko kasnim to mi je hronicna bolest... Rolling Eyes Cestitam zvoncice!!! Very Happy

_________________
 
zvoncica
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 45

Datum registracije: 05 Sep 2004
Poruke: 3839

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 16, 2005 2:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Duplo hvala Sanja,znas ti zasto! Wink

_________________
zvoncic@

Najvrednije i najlepse stvari na svetu ne mogu se videti ili dodirnuti.One se mogu samo osetiti srcem!!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~ -> kumaaaa me stize! :) 3000!!!! bravo zvoncice!! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon