www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Obersuhl trazi...
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Tražim ~
::  
Autor Poruka
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 02, 2008 8:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmmm jesi li siguran da se baš tako zove pesma? Tražila sam i ne mogu nigde da nađem da one imaju pesmu pod tim nazivom Confused


_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
Obersuhl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Jun 2008
Poruke: 31

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 02, 2008 9:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ovde link na youtube, mozes ti slusati tu pjesmu...i molim te, jel moze pjesma od lindsay lohan "rumors"??hvala unapred sonic lady^^ Smile


http://www.youtube.com/watch?v=b67IT2EMgcw



[Edit by ~SonicLady~: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 02, 2008 9:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ahaaa Smile onaj ko je postavio video je napravio zbrku Smile radi se o pesmi Danity Kane, a on je ubacio spot od Pussycat Dolls, koji nema baš mnogo veze sa samom pesmom, ali dobro Very Happy

Stižu obe pesme za nekoliko minuta Smile

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
Obersuhl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Jun 2008
Poruke: 31

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 02, 2008 9:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hvala lijepo:):)Pozzz
 
Obersuhl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Jun 2008
Poruke: 31

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 03, 2008 4:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

trazim pesma od Debelah Morgan "Dance With Me" i od Reni "Ne mogu ja to"...hvala unapred...ovde je link od debelah na youtube http://www.youtube.com/watch?v=8-4ifzbMqXM&feature=related


i ja jos trazim pjesmu od indijskog filma "ko u dobrim tako i u teskim danima"...pjesma se zove "Kabhi Kushi Kabhi Gham"....posalite pesme od reni, debelah i od indskog filma na moj e-mail adresu "anthony_veselcic@hotmail.de".... Smile



[Edit by ~SonicLady~: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]
 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 03, 2008 4:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obersuhl je napisao/la sledeće:
Debelah Morgan "Dance With Me"


pesma se upravo šalje Wink

_________________
~Duo de la muerte~
 
Obersuhl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Jun 2008
Poruke: 31

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 03, 2008 5:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hvala...i sta je za reni i ono indiskog pjesma?? Wink
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 03, 2008 5:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Indijci stižu od mene, a pogledaću ako uspem da pronađem i Reni.

Samo te molim da ne pišeš više post za postom u kratkom vremenskom periodu jer je to zabranjeno, ako se setiš da imaš nešto da dodaš postoji opcija Edit u gornjem desnom uglu posta Wink

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
Obersuhl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Jun 2008
Poruke: 31

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 03, 2008 5:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

izvinite i hvala lijepo...Pozzz
 
Obersuhl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Jun 2008
Poruke: 31

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 04, 2008 1:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja trazim pesme od shawn desman "sexy" REMIX i ja jos cekam od reni "ne mogu ja to"... Wink hvala unapred Smile
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 04, 2008 1:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

"Sexy" stiže za koji minut, ali nisam sigurna je li remix u pitanju Confused vidi da li odgovara ova verzija, a ako ne, tražim drugu Smile

Reni još uvek nisam uspela da nađem Sad

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
Obersuhl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Jun 2008
Poruke: 31

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 05, 2008 5:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Trazim pesme od

1.) Chris Brown - Nice
2.) Selma Bajrami - Da li da se kajem
3.) Selma Bajrami - Nikad od tebe covjeka
4.) Suada Karisik - Dzaba vino ove noci

Hvala unapred...Pozzzz Wink
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Tražim ~ -> Obersuhl trazi... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 2 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon