www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Umetnost ljubljenja
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 25, 2008 9:44 pm    Naslov poruke: Umetnost ljubljenja Na vrh strane Na dno strane

Uvod:
Dobar poljubac može jako uzbuditi i uzrokovati velike stvari u spavaćoj sobi. Suprotno, loš poljubac može uništiti šanse za seks i pre nego što se stvari počnu razvijati. U ovim jednostavnim tačkama ćemo otkriti kako se neodoljivo ljubiti.

Kreni polako, a zatim navali

Korak 1
Pri prvom poljupcu smo u iskušenju da se odmah počnemo žestoko ljubiti, da na taj način izrazimo sve osjećaje u poljupcu koji topi usne, ali prežestoko navaljivanje u startu može odbiti partnera. I stvarno, erotičnije je početi polako i nežno pojačavati strast. Poput paljenja vatre, u početku treba jedna iskra. U zavisnosti od raspoloženja, dovoljno je nekoliko sekundi da se plamen razbukta.

Korak 2 - Prvo usne, zatim jezik
Neka usne budu opuštene i malo razdvojene kada dotaknu partnerove. Ne zabadajte odmah jezik u njena/njegova usta. Prvo neka vam jezik lagano pređe preko partnerovih usana, pa prčekajte da zaželi još. Ako odgovori dodirivanjem vašeg jezika svojim, smatrajte to pozivom za ulaz, neka vam pokreti jezika budu instinktivni i dinamični; nemojte ga odrveniti, ali nemojte ga ni pustiti da palaca.

Korak 3 - Ostavite prostora za disanje
Uvek budite sigurni da partner može da diše. Izbegavajte doći u poziciju da vam se nosevi zatvore, pa da ostanete bez vazduha. Ne zaboravite disati dok se ljubite; možete diskretno udisati i izdisati kroz nos, iako su vam usne spojene.

Korak 4 - Dajte i primajte
Ljubljenje je poput plesanja sa partnerom; morate biti s njim u pokretu, osećati i paziti na ritam, pokrete i raspoloženja. Najbolje ljubljenje ima obeležje napred – nazad. Pokušate nešto i pratite kako na to odgovara, glasom ili ustima. Ako mu se sviđa, nastavite i produbite, a ako ne, pratite malo njegove pokrete.

Korak 5 - Koristiti pljuvačku u granicama
"Žvalavljenje" je samo izraz. Vaša ljubavnica neželi puna usta sline. Navlažite jezik i usne samo toliko da su podmazani, da usne lako klize uz njene. Niko ne voli poljupce koji su presuvi ili premokri i klizavi.

Korak 6 - Grickati nežno
Nežno zubima grickati ili potezati partnerove usne može biti vrlo seksi ako se radi pažljivo. Rubovi zuba mogu biti oštri na osetljivom tkivu usnica i usta. Uzmite partnerovu donju usnu i nežno je sisajte između otvorenih zuba. Zatim zubima lagano stisnite usnu. Ne ugristi! Ne želite valjda krv!

Korak 7 - Koristite ruke
Koristite ruke tako da dodirujete partnera prativši ljubljenje. Milujte ga po licu, ušima, zadnjoj strani vrata i kosi. To je vrlo romantično. U zavisnosti od položaju, možete raditi i više stvari, ali ne koristite poljupce kao način odvlačenja pažnje, da bi ga zgrabili za grudi ili guzu. Polako napredujte i istražujte.

Korak 8 - Manje je više
Neki od najseksipilnijih trenutaka pri ljubljenju nastaju kada vaše usne jedva dodiruju partnerove. Pokušajte to. Pomerite glavu unazad, zastanite na trenutak i pogledajte ga u oči dok lagano češete svoje usne o njegove. Ako radite pravilno, to može delovati na nju kao da je celi svet zastao i on će se izgubiti.

Korak 9 - Koristite usta za zavođenje
Koristite jezik i usne da podstaknete partnera da poželi još više. Ljubljenje treba govoriti: "Ovo je samo maleni deo onoga što mogu dati". Mnoge žene prosuđuju muškarca kakav će biti u krevetu po tome kako se ljubi: može biti osećajan, pažljiv, a ako se strastveno ljubi, znači da je eksplozivan u krevetu; ako je napastan ili mokrog poljupca, znači da je mućak u krevetu. Ako se možete pozitivno iskazati pri ljubljenju, začas ćete se naći zajedno u krevetu.



_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
Batino20
~Flavoring of Sound~
~Flavoring of Sound~





Datum registracije: 08 Nov 2007
Poruke: 6400

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 26, 2008 3:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nema sta,slazem se sa ovim napisanim i pokusavam upraznjavat na ove nacine u sta vecim kolicinama Razz
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 26, 2008 11:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slažem se u potpunosti. Mr. Green
 
Jejaorka
~Angel azul~
<b>~Angel azul~</b>





Datum registracije: 03 Apr 2008
Poruke: 39404

greece.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 26, 2008 7:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Baš tako Wink

_________________

I ne znam kad i ne znam gdje
Ici cemo istom stranom ulice...
Vjeruj mi duso srest cemo se
U svijetu tajni mi nismo sami...


 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 26, 2008 7:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u potpunosti se slazem Wink

_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 28, 2008 6:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E ja se ne slazem. Pa ja kad bih o svemu ovome razmisljao, tu poljupca ne bi ni bilo. Very Happy
Ja ne razmisljam o svim tim glupostima, niti sta se njoj svidja, sta bi ona volela, itd. Mislim samo o tome kako su joj usne meke, koza nezna, da zelim da je osetim celu, od glave do pete. uopste se ne opterecujem mislima tipa gde mi je jezik, ili da li sad da joj grickam usnu ili da sacekam malo. Jednostavno radim ono sto zelim i sto mi prija.

_________________
Inside my heart is breaking
My make-up may be flaking
But my smile still stays on...
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 28, 2008 6:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e ja se slazem s jerotijem Wink

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Ptolemej
uvatija te, anđele
<b>uvatija te, anđele</b>





Datum registracije: 09 Feb 2008
Poruke: 12662
Mesto: Negdi na balkanu ...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 28, 2008 6:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ni ja o tome ne razmišljam no potpisujem ovo ,i priznajem da nešto slično ja radim

_________________
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 28, 2008 7:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jerotije je napisao/la sledeće:
E ja se ne slazem. Pa ja kad bih o svemu ovome razmisljao, tu poljupca ne bi ni bilo. Very Happy
Ja ne razmisljam o svim tim glupostima, niti sta se njoj svidja, sta bi ona volela, itd. Mislim samo o tome kako su joj usne meke, koza nezna, da zelim da je osetim celu, od glave do pete. uopste se ne opterecujem mislima tipa gde mi je jezik, ili da li sad da joj grickam usnu ili da sacekam malo. Jednostavno radim ono sto zelim i sto mi prija.


Sasvim se slazem, kakav bi to poljubac bio kad bi morali o svemu da razmisljamo. Uopste ne bi uzivali...glupost

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 30, 2008 9:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

lepo je to napisano i mislim da je sasvim ok da to nekad u zivotu procitamo,,onako da budemo i teorijski potkovani. ali da bi poljubac zaista bio lepo i sjajan,potrebno je da se i dve kompatabilne osobe nadju ili da vezbaju i vezbaju i vezbaju,haha vezbom do savrsenstva. to je svakako uvek bila moja parola Laughing
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 30, 2008 11:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^Ta vezba donekle vazi za seks, a za poljubac... e pa tu ili se nadjete kod prvog ili se ne nadjete nikad. Mozes da vezbas koliko hoces, ali ako ne "pasuje", dzaba. Razz

_________________
Inside my heart is breaking
My make-up may be flaking
But my smile still stays on...
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 01, 2008 8:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prepustim se osječaju, pa šta poljubac donese. sad kontat, jel vakat za grickanje, jel vakat za jezik, ovo ono, nema toga. kako donese ljubljenje, tako se ljubim...

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Umetnost ljubljenja Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon