www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

on je FACA, a ona DROLJA...
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
Malena021
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 40

Datum registracije: 03 Avg 2004
Poruke: 924
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 12, 2004 7:37 pm    Naslov poruke: on je FACA, a ona DROLJA... Na vrh strane Na dno strane

Kada tip promeni ko zna koliko riba on je faca, a kad riba promeni upola manje tipova ona je drolja! Svima nam je poznata ova recenica....naravno broj sexualnih partnera je relativan....zavisi od osobe do osobe.... sta vi mislite o tome.... postoji li broj do kog riba "nije drolja".... ustvari, da li uopste razmisljate na ovag gore navedeni, po meni neverovatno glup nacin....
MOLIM VAS, BUDITE ISKRENI....


 
Darka
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 42

Datum registracije: 23 Jul 2004
Poruke: 2720
Mesto: tude-vude,kojekude

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 12, 2004 9:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne razmisljam tako a zabole me iskreno receno kako drugi razmisljaju..koliko sam mladica imala to je moja stvar i nicija vise..za druge me ne zanima,nek svako radi i zivi kako hoce...Ne volim te macho fore i recke na zidu(da to tako nazovem) ni od strane mladica,a ni devojaka..Al ako je njima tako lepo,meni je jos bolje!!!!!!!!!!

_________________


Ne mislim da mislim da ne mislim!!!!!!!

 
Roberto-NS
Žderonja
Žderonja





Datum registracije: 28 Jul 2004
Poruke: 2519

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 12, 2004 9:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Po meni riba je drolja jedino onda kada uskace u krevet sa svim i svakim a ne pita ni za ime heheh.

Sto se muskaraca tice.....za nas nemam komentar...samo znam da nam je mnogo opustenije u takvoj situaciji!

Znaci nije stvar u broju!
 
Aleks_Bg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 50

Datum registracije: 13 Avg 2004
Poruke: 1
Mesto: Beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 13, 2004 11:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stvar je u tome da se partneri ne menjau samo zato da bi se "udarila recka" vec zato sto te on/ona iz nekog razloga privlaci.

Ipak, u sredinama kao sto je nasa, koja je jos uvek malo konzervativnija, ljudi drugacije gledaju na to. Tome sigurno doprinosi i stav da prilikom sexa devojke "daju", a ne da je u pitanju razmena zadovoljstava, emocija, sokova Smile.
 
the_cica
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 30 Jul 2004
Poruke: 3520
Mesto: kragujevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 13, 2004 2:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i mene nervira taj primitivan nacin razmisljanja......zasto bi se mi razilkovale od njih?????? kao nama je broj ogranicen!!!! ma,nemoj!

_________________
....otvorim nebo lako
kad pozelim to......
 
hogar sa medaka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 72

Datum registracije: 18 Avg 2002
Poruke: 6871
Mesto: beogradski pašaluk

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 13, 2004 4:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nema ograničenja, a nema ni tih glupih titula - drolja!
Nije važno koji si po redu ribi, bitnije od svega je da si joj - poslednji.
Ili, sadašnji, pa šta bude...
Kakva je razlika izmedju muških i ženskih faca, danas, u XXI veku?
Koješta!

Shocked

_________________
pičim redom i beležim kredom!
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 13, 2004 9:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Al ga TI odvali Smile

Vremena se menjaju, tako i nase razmisljanje i mislim da ce taj "imidz" zenama skoro da se ukine sam po sebi.
To je ostalo jos od starinskog doba gde su zene za takve stvari osudjivali i prozivali.
Zena MORA biti nevina, kacili se carsafi (u nekim zemljama se jos i kace) da bi svi videli da je zena jos nevina itd itd itd.
Ali sve se menja tako i vreme.

Bez da me neko shvati pogresno, pogotovu zenske ovde, KOJA zena danas jos ulazi NEVINA u brak???????

Tesko.....
Bar tesko u modernom svetu i zemljama gde se pocinje normalno razmisljati i o tim stvarima.

Danas je tesko naci i curu od 16 godina da je jos nevina... ima ih... ali..... ima se trazi i trazi.
Zato mislim da ce za dve-tri generacije i taj imidz biti starinsko misljenje i da na to vise niko nece obracati paznuju....

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 13, 2004 11:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hoce ali nakon duuugo vremena. A do tad... uvek (ili skoro uvek) ce ONA biti sablaznjivo gledana a ON velican! Sve u svemu - bezveze.

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 16, 2004 11:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slazem se...

Uzmite u obzir samo proslih, pa da ne idemo cak ni mnogo daleko, poslednjih 20-25 godina......
Zamislite u tadasnje doba zenu "gore bez..." na palzi???
Zamislite curu (mladu ili stariju nije bitno) sa majcom koja tek pokrije bradavise a pupak go i jos pearcing?!

MNOGO se promenilo, mnogo se promenilo i misljenje naroda i sve......
Sto kaze OldSerbian, menja se polako ali neprmetno......

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
Seraphim
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 12 Sep 2004
Poruke: 190
Mesto: SRB

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 14, 2004 10:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Danas je tesko naci i curu od 16 godina da je jos nevina..

Srecom ovde nije bas tako,mada klinke pocinju da..a starije zbog konkurencije josh vise divljaju.Tako da mu mi muskarci dodjemo u jos povoljnijem polozaju.
Mene licno bas briga da li je ili nije ako je devojka normalno menjala partnere.
 
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 18, 2004 7:19 pm    Naslov poruke: Re: on je FACA, a ona DROLJA... Na vrh strane Na dno strane

Malena021 je napisao/la sledeće:
Kada tip promeni ko zna koliko riba on je faca, a kad riba promeni upola manje tipova ona je drolja! Svima nam je poznata ova recenica....naravno broj sexualnih partnera je relativan....zavisi od osobe do osobe.... sta vi mislite o tome.... postoji li broj do kog riba "nije drolja".... ustvari, da li uopste razmisljate na ovag gore navedeni, po meni neverovatno glup nacin....
MOLIM VAS, BUDITE ISKRENI....


Hmmmm DROLJA????????
Po meni svaka devojka ma koliko imala muskaraca u zivotu nemoze biti drolja..Jel DROLJAMA smatram samo devojke koje se prodaju za novac.i koje to rade iz neke sebi nuzde a ne zadovoljstva,a devojka koja ima potrebu za sexom i uziva nemoze biti drolja jel je verovatno privuklo nesto zasto bi legla sa tipom u krevet..
Tu nepostoje brojke do koliko sta,skim...
 
kapedunum_ue
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 19 Sep 2004
Poruke: 7

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 22, 2004 5:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hteo bih i ja da dam moje misljenje.VipJana je po meni u pravu kada kaze da devojka nije drolja koliko god imala muskaraca ali ako to radi iz potrebe za seksom i da ju je privukao taj neki muskarac.Ali nisu ni drolje devojke koje to rade za pare.Naravno uvek ima izuzetaka.Za mene je drolja koja uskace iz kreveta u krevet bilo kome i kad joj kupi sladoled a uz to dopusta svakakva izivljavanja da se rade sa njom.Jeste mozda ona i to voli...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> on je FACA, a ona DROLJA... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 1 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon