www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Pomoc windows SP3
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> ~ Operativni sistemi ~
::  
Autor Poruka
milannik1
Mr. Bombastic
<b>Mr. Bombastic</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 1224

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 01, 2008 12:54 am    Naslov poruke: Pomoc windows SP3 Na vrh strane Na dno strane

Instalirao sam servis pack 3 windows, ustvari nisam ga direktno instalirao kad sam podizao windows nego sam preko upada skinuo sp3, i pokrenuo preko aplikacije, ako je bitno imao je 316mb, e sad, nezadovoljan sam kako mi radi, mnogo! kako ja da vratim na predhodnu verziju, tacnije na sp2, a da ne ostetim ozbiljno windows? i naravno da mi radi dobro kao i pre, ili moram da reinstaliram windows, sta vi mislite da je resenje?


_________________
Better to want something you don't have, or to have something you don't want.

Danny Crane
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 01, 2008 12:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pazi, najveca razlika je u jednom jedinom drajveru u odnosu na sve zakrpe posle SP2.
Ako si imao SP2 sa svim zakrpama, onda jednostavno odesh preko opcije u kontrolpanelu i deinstalirash ga --> SP3. Kod mene je uspelo.
Ne mogu, ju trenutku, da se setim koji je to driver, tj. zakrpa koja je zachkoljica. Confused

edit: uz to mislim da bi ovu temu trebalo na adekvatno mesto prebaciti. Smile

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
milannik1
Mr. Bombastic
<b>Mr. Bombastic</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 1224

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 01, 2008 1:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ali kad si ga izbacio a ti je sve normalno radilo? ja se razmisljm dali to da uradim da mi ne radi posle sporo ili da secka? i po meni je ovaj sp3 najveca glupost na svetu!!!

_________________
Better to want something you don't have, or to have something you don't want.

Danny Crane
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 01, 2008 1:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jeste, sve je bilo oket. Mada sam ja to posle nekoliko dana, za svaki sluchaj, ubacio "image" pre update-a i deinstall-a. Hmmmm... tako da je to sada malo shkakljivo. Confused

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
milannik1
Mr. Bombastic
<b>Mr. Bombastic</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 1224

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 01, 2008 1:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hvala, videcu sta cu da radim, najgore mi je to sto ne mogu da igram kanter, visok mi ping, a ja sam skontao da mi je do sp3, jer sam sve zivo izbacio iz kompa i ugasio samo da bi mogo da igram i nista... ostalo je jos samo ovo da ne valja Very Happy

_________________
Better to want something you don't have, or to have something you don't want.

Danny Crane
 
--hell_soul--
..:: sve si mi ti ::..
<b>..:: sve si mi ti ::..</b>



Godine: 34

Datum registracije: 18 Dec 2007
Poruke: 9354
Mesto: **over the sky**

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 17, 2009 9:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vidis ja ima sp3 i meni radi neprikosnoveno i mnogo mi je bolji nego sp2.. ali sa sp3 moras da nadjes i drivere koji su mu kompatabilni jer nece da radi bas kako treba ako imas drivere za sp3(oni rade ali nisu bas pouzdani)...
meni je to bilo problem jer sam to radio na lapu pa nisam mogao da nadjem drivere za njega, sve dok nisu izasli na officialnom sajtu HP..
tako,ako do sad nisi makao sp3, probaj da nadjes na google drivere za sp3..

_________________

--_make love not war_--
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> ~ Operativni sistemi ~ -> Pomoc windows SP3 Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon