www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

BarabaR na 19 000 postova!
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~
::  
Autor Poruka
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 01, 2008 1:17 am    Naslov poruke: BarabaR na 19 000 postova! Na vrh strane Na dno strane

Komso, sta da ti kazem a da ostanem ziv? Razz
Najbolje nista.
Kazu, slika govori vise od hiljadu reci, a mene je, pravo da ti kazem, nesto ruka zabolela pa tesko kucam. Neutral
Ae, nek je sa srecom! Smile




_________________
Inside my heart is breaking
My make-up may be flaking
But my smile still stays on...
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 01, 2008 1:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hah, kad se krene u kolibu. Razz Razz Razz
More, da je i more i "suri" galeb - moje selo lepshe od Pariza. Very Happy Laughing
Necemo da se sad previshe ofiramo i tako, je l te?
Sve je jasno. I pazi da nekada nije sve kako izgleda, nekada morash dobro da se zgledash da bi shvatio da imash samo naochare sa "roza" staklima. Od srca ja.

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 01, 2008 1:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uh, visoko Bog'me, visoko... Razz Al' šta drugo i očekivati od Vas... Wink Sve čestitke dragi gospodine i samo napred... Cool

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 01, 2008 1:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cenjena i poštovana komšinice koleginice bwe,
veoma se radujem da Vas kad kad vidim, da i mi smemo da budemo u Vašem društvu.
Najlepše hvala od srca. Very Happy A kuda ja to napred idem? To ni nauka ne ume da dokaže. Neutral

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
sweetlady
..femme fatale..la vraie..
<b>..femme fatale..la vraie..</b>





Datum registracije: 26 Maj 2008
Poruke: 11499
Mesto: Srcem u Srbiji

france.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 01, 2008 2:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo cestitkice i sa moje strane za devetnaesti sprat definitivno ti je potrban lift da sidjes na kafu do mene u prizemlju Laughing Wink
 
Bojan_kralj
~Angel azul~
<font color='blue'><b>~Angel azul~</b></font>



Godine: 33

Datum registracije: 23 Apr 2007
Poruke: 12820
Mesto: Debela 'ladovina

spain.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 01, 2008 2:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jaoooooooo baraba druze zar je moguce Mr. Green ,,,,nesto si usporio u poslednje vreme, ali brzo cete vi ubrzati...mahnite nekada sa te visine nama dole sto smo i dalje u podrumu Mr. Green

_________________

Nema 'leba bez motike...reče lopov i motikom razbi izlog pekare !
 
Nesho79
Zaljubljeni
<b>Zaljubljeni</b>



Godine: 45

Datum registracije: 23 Dec 2007
Poruke: 21378
Mesto: U njenom srcu//Cacak-KM

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 01, 2008 4:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa Baraba cestitam prijatelju,malo ti je dugo trebalo da stignes dovde,ali si stigao,cestitam jos jednom Very Happy

_________________
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 01, 2008 7:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cestitam drugar, samo tako nastavi Smile

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 01, 2008 11:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

oho... 19K Shocked ... visoko, visoko...

bravo Wink

_________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi.
Michelangelo Buonarotti
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 01, 2008 11:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

od srama druže, jer sam te več toliko puta navuko, ova slova tako mala. Ćestitam, i sve najbolje. Majke mi, da ču ti jednog dana platit i čevape i pivu u LJubljani

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 01, 2008 11:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dragi kolega, čestitke za pređeni spratić... idemo dalje

živeli Wink



_________________
~Duo de la muerte~
 
daja23
**garavuša**
<b>**garavuša**</b>



Godine: 39

Datum registracije: 30 Dec 2007
Poruke: 14464
Mesto: Gdje Neretva hladna teče:)

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 01, 2008 2:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Opa, pa da i Džentlmenu domećeg.de uputim iskrene čestitke Very Happy
Svaka čast!
Pozdrav Wink

_________________
Svi idu dalje i ja sa njima, životni pravac moram da pratim, a toliko divnih časova ima u koje želim da se vratim...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~ -> BarabaR na 19 000 postova! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon