www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

BarabaR na 19 000 postova!
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~
::  
Autor Poruka
AnCHi_90
♥J'veux ton amour♥
<b>♥J'veux ton amour♥</b>



Godine: 33

Datum registracije: 13 Jun 2008
Poruke: 2401
Mesto: ...peta strana svijeta...

india.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 08, 2008 2:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa dragi gospodine Baraba chestitam Mr. Green Wink


_________________
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 15, 2008 2:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cestitam Kolega, izvini mal sam zakasnio Very Happy

_________________
I C E M A N
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 16, 2008 2:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@♥ QueeN ♥:
Chuj sad. Shocked Kud pobezhe sajt iz profila? .shock:
Hvala takodjer srdachno. Very Happy
@Mr. Unavailable:
Vruc krompir, aaaa? Razz
Sve ce to narod pozlatiti, pa makar i na livadi i na zelenoj travi. Razz Laughing
@*Ljuba Zemunac*
Ijaoooooooo, nikad ne mislEh da cu se obracati tom bati. Embarassed Hvala kolega, idemo dalja. Very Happy
@*elita kruga dvojke*: Mr. Green Mr. Green Mr. Green Laughing Laughing
Oprosti, ali ne mogu da prestanem da se smejem. Mislim da shvatash zashto. Laughing Laughing Hvala ti takodje od srca. Very Happy
@ a.k.a. pratilja Very Happy :
Riva, rivaaaaa Very Happy Very Happy Very Happy
Josh lIpa cura, eh... Very Happy Cool Ae, da ti ne kvarim dan. Hvala od srca tebi. Very Happy
@ice_baby_ice:
Golema svirajka u nashega Rajka... Razz Jes, golemo je. Very Happy NArodna milicijo, udri. Very Happy Hvala od srca i tebi. Very Happy
@¤ Фатална мала ¤ , a u buduce @¤ Добра грешница ¤ Mr. Green
Mada ni sam ne znam shta bi tu bilo dobro, s tim da moram da pretpostavim. Oprosti, ali ne mogah da ne prokomentarishem. Embarassed
Elem, hvala ti ma shta znachilo da barabam spratove k'o krompire. Embarassed Od srca Very Happy
@Vilenjakinja:
Koleginice! Very Happy Hvala ti srdachno koleginice. Idemo dalje. Wink
@draga gospodjica mladja koleginica skorpijica VI sa naglaskom na TI! Very Happy
Da, da, lepo mi stoji sledeca farba Arrow
Vidi shto se "plaviiiiiiiiiiiiiiiiiii" Razz Mr. Green
Hvala ti od srca, veoma. Very Happy
@marijana23:
Eh, postide me Embarassed Ja krenuh, a ti put pod noge pa me stizhi. Very Happy Hvala od srca. Very Happy
@Globe Trekker:
jep, tuku i po ushima i po tabanima. Mr. Green Sve dok ne kazhesh: 'Ocu!!!!!! Hvala, hvala, hvala ti od srca. Very Happy
@IME a.k.a. velociraptor a.k.a. op cup na kalup... :
Ime, je l' i ti ono beshe vebruarsko??? Mora da jesi, chim mi ovom pesmom zhelish srecnu kosidbu. Very Happy Very Happy Very Happy Wink
Hvala ti od srca, jako. Very Happy
@$$ doctor 4 love $$:
More nedostaje i Žaklina ljubov mojaaaaaa....
Ali ne dam se tek tak, imam sada i EUdoRU, tj. nashao sam utehu. Cool Strcihek toni, drago mi je da si se javio i ti. Hvala najsrdachnije. Very Happy
@AnCHi_90 a.k.a. balerina Very Happy
Pa draga gospodjice AnCHI_90 hvala Mr. Green Wink Horizont se nazire, uistinu. Very Happy Od srca. Very Happy
@* Vatreni delija *:
Kolega, ti kad zaredjash - zaredjao si. Ne kasnih, nikako. Very Happy Hvala od srca. Very Happy
I za sve nas/vas


_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 16, 2008 6:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cestitam od srca ! Smile Embarassed Wink
 
Grešnica
¤ grešna u ljubavi ¤
<b>¤ grešna u ljubavi ¤</b>





Datum registracije: 20 Jan 2008
Poruke: 5614

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 16, 2008 6:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Auuu, više od 19 000... Shocked Primi moje čestitke... Wink


 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 16, 2008 6:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Grrrrrrrrrrrr, opet moram da se pokrenem da bih pisao, a taman sam mislio da se opustim k'o u zemlji dembeliji. Neutral Mr. Green
/ me pertla svoje cipele i ostavlja grah da se krchka na shtednjaku, nadajuci se brzom kuckanju.

@anchi22,
Embarassed Very Happy Wink Hvala takodje od srca. Very Happy Nadamo se i dalje prijatnom druzhenju.

@ ~ Predlozi i ideje za sajt ~.... ups... Embarassed, mislim... @Grešnica:
Zar je greh biti greshan? Shocked Mission completed, regards arrived! Wink Srdachno hvala. Very Happy

/ me se vratio na ognjishte i shvatio da je bila samo fatamorgana. Crying or Very sad

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 18, 2008 2:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Fata Morgana se vraća, kaska za drugima (kasnim... Embarassed )

Kolega Lego fan, nadam se da ćemo se jednog dana susresti u Legolandu. Ako znaš u kojoj je državi, sve će ti biti jasno Wink

A do tada, delićemo ovaj slatkiš Arrow



Čestitam, i samo napred Smile

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 18, 2008 2:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koleginice mila i chila, hot-linking nije dozvoljen. Moracesh da mi poshaljesh poshtom. Very Happy
Jashta, krenuo sam. Very Happy
Hvala najsrdachnije. A drzhava je ne tako daleko. uistinu.

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
mišić
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 36

Datum registracije: 22 Jun 2006
Poruke: 3570
Mesto: zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 18, 2008 7:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cestitam Very Happy
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 19, 2008 11:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Fala Very Happy

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~ -> BarabaR na 19 000 postova! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Strana 4 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon