www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Molim vas pomozite hitno je
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Arhiva - Ona i on ~
::  
Autor Poruka
maja223
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Maj 2008
Poruke: 3

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 01, 2008 11:39 pm    Naslov poruke: Molim vas pomozite hitno je Na vrh strane Na dno strane

CAo svima...imam jedno pitanje za iskusnije zene...ja sam spavala s momkom no on nije imao kondom i svsrsio je u mene a ja sam dva dana prije toga imala menstruaciju da li ja mogu zatrudnit,molim vas pomozite...

 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 01, 2008 11:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vrlo je lako moguce da ces uskoro morati da kupis test za trudnocu

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
maja223
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Maj 2008
Poruke: 3

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 02, 2008 12:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a kollika je mogucnost da ostanem trudna...
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 02, 2008 12:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Trebala si popiti tablete day after. Ako je dameski rekla da ćeš uskoro morati da kupiš test za trudnoću, to verovatno znači da postoje šanse da si trudna. Može biti, a ne mora značiti. Molim lepo. Mr. Green
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 02, 2008 12:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jeste da nisam zhensko, ali -->
Je l' neko nekada chuo za ovulaciju i tzv. plodne dane?
Mala je verovatnoca da ste ostala trudna, ali da biste sebe smirili i znali na chemu ste - idite kod ginekologa, jer i testovi, pa i iz apoteke, nisu 100% merodavni.

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 02, 2008 1:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da, po nekom pravilu, par dana pre i posle ciklusa je veoma mala verovatnoća ostati u drugom stanju... ali sve je to kod žena individualno...

dakleM najbolje lepo odi kod čika doktora ili teta doktorke i onda ćeš biti sigurna Wink

_________________
~Duo de la muerte~
 
*miss jr*
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 10666
Mesto: ... u srcu jednom... tamo gde su ptice stale u letu... i zemlja se vise ne vrti...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 02, 2008 1:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tko je kolega Baraba! Plodni dani jedne zene su izmedju 10-20 dana od pocetka menstruacije. Tako da je verovatnoca jako mala da si ostala u drugom stanju. Sto se tableta tice one moraju da se uzmu u roku od 48 sati posle vodjenja ljubavi, u svakom slucaju te tablete mozes samo da dobijes od lekara (cak i lekara opste prakse) Zbog tvoje sigurnosti, idi kod ginekologa, testovi su u medjuvremenu prilicno tacni ali u svakom slucaju ne 100%.

_________________
Ohanzee
.:The Dream Guardian:.


 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 02, 2008 1:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Plodni dani(u normalnom ciklusu) su 14 dana prije menstruacije, sto je ustvari 14 dana posle menstruacije...Iako je uvek moguce zatrudneti, kod tebe je mala verovatnoca, ali ipak je svrsio, pa se nadaj da spermici ne odu do jajasca Very Happy

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
milannik1
Mr. Bombastic
<b>Mr. Bombastic</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 1224

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 02, 2008 2:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

koliko ja znam te pilule se uzimaju do 72 sata posle odnosa, i ja koliko znam nepolodni dani kod zene su nedelju dana pre menstruacije i nedelju dana posle a plodni izmedju ako je redovna menstruacije?(vidite sta me sve devojka tera da znam!!ccc...)

e sad, problem je ako je samo jedan proso, evo i zasto...



_________________
Better to want something you don't have, or to have something you don't want.

Danny Crane
 
maja223
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Maj 2008
Poruke: 3

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 03, 2008 2:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hvala vam svima,a koliko dana nakon odnosa se moze napraviti test za trudnocu i jel se moze odma poslije odnosa
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 04, 2008 12:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nedelju dana nakon odnosa možeš uraditi test za trudnoću, ali nije mu tačnost 100%. Najbolje je da odeš kod ginekologa. Wink
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 04, 2008 1:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moje shvatanje je da se test trudnoce moze uraditi uvek, al najvise je tacan kad se uradi 4-5 dana pre ocekivane menstruacije..

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Arhiva - Ona i on ~ -> Molim vas pomozite hitno je Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon