www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Najviše pjesama u PC-u
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
Grešnica
¤ grešna u ljubavi ¤
<b>¤ grešna u ljubavi ¤</b>





Datum registracije: 20 Jan 2008
Poruke: 5614

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 05, 2008 12:40 am    Naslov poruke: Najviše pjesama u PC-u Na vrh strane Na dno strane

Ako i ova tema ne bude obrisana (kakve sam sreće Mr. Green ), onda idemo malo vježbati matematiku! Laughing

Od kojih izvođača imate najviše pjesama? Koliko? Da vidimo čiji ste veliki fan i što slušate... Wink


 
milica.saska
**principessa**
<b>**principessa**</b>



Godine: 36

Datum registracije: 11 Okt 2007
Poruke: 1263
Mesto: ~Destination Unknown~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 05, 2008 12:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zanimljiva tema Wink Od Cece,Ace Lukasa,Željka Samardžića,Zdravka Čolića,Dina Merlina,Bajaga,Bijelo dugme(sve albume)

_________________
All we've ever wanted is to look good naked, hope that someone could take it, God save me rejection from reflection, I want perfection...
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 05, 2008 1:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U pc zapravo najviše imam elektronike, al od narodnjaka najviše pjesama imam od onih pjevača čije diskografije imam, a to su: Mile Kitić, Lepa Brena, Viki Miljković, Šemsa Suljaković, Hanka Paldum, Kemal Malovčić, Šeki Turković, Rade Lacković i ne znam ne mogu se više sjetit Smile Od hrvatskih izođača Thompson, Miroslav Škoro, Leteći Odred, Prljavo Kazalište.

_________________
 
Grešnica
¤ grešna u ljubavi ¤
<b>¤ grešna u ljubavi ¤</b>





Datum registracije: 20 Jan 2008
Poruke: 5614

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 05, 2008 1:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

milica.saska je napisao/la sledeće:
Zanimljiva tema


Hvala. Wink

... Najviše pjesama imam od Riblje čorbe (217), Zdravka Čolića (148), Dine Merlina (131), Željka Samardžića, Nede Ukraden, Balaševića, Toše Proeskog, Amadeusa, OK Banda... A moram spomenuti da, što se tiče strane glazbe, oko 90% otpada na metal. Mr. Green


 
milica.saska
**principessa**
<b>**principessa**</b>



Godine: 36

Datum registracije: 11 Okt 2007
Poruke: 1263
Mesto: ~Destination Unknown~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 05, 2008 1:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Hvala.


Nema na čemu.

Citat:
Balaševića


Njega sam zaboravila Wink

_________________
All we've ever wanted is to look good naked, hope that someone could take it, God save me rejection from reflection, I want perfection...
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 05, 2008 2:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmmm, ja pokusavam da nabavim diskografije svih izvodjaca. Rolling Eyes
Tako da imam diskografije Bijelog Dugmeta, Colica, Van Gogh-a, Zeljka Samardzica, Nede Ukraden, Marka Bulata, Cece, Brene.
Ali mislim da imam sve ali sve pesme Ace Lukasa pa cak i one uzivo, isto kao i Dzejove pesme.
 
milannik1
Mr. Bombastic
<b>Mr. Bombastic</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 1224

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 05, 2008 2:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ovaj komp ne racunam jer ovde nemam ni muzicku karticu, ali na drugom komp-u ubedljivo najvise imam ovim redosledom
aca lukas
djani
saban i sinan(ne mogu da se setim od koga imam vise pesme)
marko bulat
i naravno ceca!
ovo je sve skoro preko sto od svakog izvodjaca, jedino za cecu ne znam dal bese ima preko sto.... Rolling Eyes Mr. Green

_________________
Better to want something you don't have, or to have something you don't want.

Danny Crane
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 05, 2008 2:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Balaševića - oko cca 354897120025187 pjesama

Plus, od domaće mjuze:
Azra, Zabranjeno Pušenje, i uglavnom Hrv-Srb-BiH-Slo-Mak RnR 70-ih, 80-ih, 90-ih

Turbo-Narodnjaka - minimalno a možda ni toliko.

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 05, 2008 4:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ceca, Brena, Merlin i Zdravko Colic

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
Batino20
~Flavoring of Sound~
~Flavoring of Sound~





Datum registracije: 08 Nov 2007
Poruke: 6400

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 05, 2008 10:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sad ne znam tko od ovih svih diskografija sta imam ima najvecu...ali reci cemo ili je to Oliver Dragojevic ili Mate Miso Kovac Wink
 
KLICIC
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 04 Jul 2008
Poruke: 182
Mesto: Cazin

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 06, 2008 1:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Od Dragane Mirkovic, Cece, Mile Kitica, Sabana Saulica, Mitra Mirica imam skoro sve njihove pjesme koje su snimili od pocetka karijere pa do danas.To su pjevaci od kojih imam najvise pjesama ali i od ostalih imam mnogo pjesama.Arhiva je tu na kompu i nikad ne brisem!
 
Shiseido
N-SNG-J06
<b>N-SNG-J06</b>





Datum registracije: 26 Apr 2007
Poruke: 10229

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 08, 2008 12:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dino Merlin, Crvena Jabuka i Bijelo Dugme. Very Happy

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Najviše pjesama u PC-u Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon